VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

pa ne mogu vjerovati koja krađa… lovu koju su oprali a nitko ništa ne poduzima.
kada ja kao nitko i ništa u poslovnom svijetu znam za nekoliko načina kako su prali lovu i još neke pojedinosti,gdje je tu onda taj divni Uskok ili tkv pravna država.
btw iako je u prosincu potpisan ugovor za rusiju,tek nedavno se krenulo prema gore! svi šute ko zaliveni da ipak nešto bude od tog posla,tj da se kreće raditi jer do sada je to još bilo upitno dali će i to preprodati.

Kolega ne sekirajte se ova nepravda od cjene neće biti zauvjek ….

To što firme u stećaju vrijede puno puno više i što je dionica pala više nego dvadeset puta
makar nisam vidio kraj godine na vijaduktu a da nije bilo pozitivno izvješće o dividendi da ne prićam koja je bila masna
to je ludilo i nepravda tu mi ništa ne možemo …
ovi sitni prometi i jadni pokoji koji prodaju jer nemaju za benzin neće puno znaćit
kada se trend okrene….hrvatska burza je ćudno mjesto puno nepravde ali ne zauvjek…
Viadukt ne posluje loše nego mu ne plaćaju no morat će na kraju sve platit
da ne prićam o teglenici koju imaju koja vrijedi pola miljarde ako se dobro sjećam….
tako da nema brige ..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

u tome i je problem, ne plaćaju! i to držvava najviše koliko vidim,ona sama samo ove godine duguje oko 23mil, kn Viaduktu. preko medija se manipulira i gora situacija nego je uistinu. nigdje nisam vidio objavu rekonstrukcija koje imaju,a konkretno mislim na to da su dobili dosta kilometara za skidanje asfalta i stavljanje novog po svim dijelovima hrv pomalo di su radili. da ne spomenem da rade po bosni,njemačkoj,most preko Drave koji kreće početkom 9.mj punom parom. teško da se ne živciram na takvu krađu,posluju preko 10% bolje prvo polugodište ove god s usporedbom na 2010 a ono sve gore…
slažem se,treba sačekati kraj god što se VDKT tiče.

@DATA
o kakvoj se teglenici radi koja vrijedi pola milijarde?


Ovo sitno dionica što je prodano u mjesec dana je najmanji
promet na Viaduktu od kada ga pamtim..
Ćisto skupljanje mrvica na dnu od jadnih ljudi koji su
morali prodat jer im treba za život…
Niko neće prodat veću kolićinu a ko bi vam prodao kada su svi kupovali
po 300-400 kuna

Evo ga i manje , sada je zanimljiv za uzeti iako bi mogo i do 180 [thumbsup]


Kolega ne sekirajte se ova nepravda od cjene neće biti zauvjek ….

Upravo tako kolega, sve je stvar knjiženja, pored tolikih poslova čudi mi se samo da VDKT ne zapošljava više ljudi. Lijepo je vidjeti oglase za zapošljavanje od strane Viadukta.
Valjda je velika kriza dok uzimaju još ljudi.
[thumbsup]

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Trenutno novootvoreni poslovi preko 1,5milijardu kuna, nek zarade bar 5% isplatit će kompletnu vrijednost na burzi! A gdje to ima? Osim u nas i Bocvani!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Kao što sam i pretpostavljao cijena je krenula UP.
Ne vidim nikakve otpore prije 250kn stoga pamet u glavu!!!
A GAP na 290kn, zanimljivo. U iduća 3 mjeseca će se i popuniti.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Veseli rast 8%, baš lijepo od dobrotvora!!!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!


Veseli rast 8%, baš lijepo od dobrotvora!!!

Sami sebi dižete cijenu?

Moji postovi nisu poziv na kupnju,prodaju ili bavljenje dionicama.


Kao što sam i pretpostavljao cijena je krenula UP.
Ne vidim nikakve otpore prije 250kn stoga pamet u glavu!!!
A GAP na 290kn, zanimljivo. U iduća 3 mjeseca će se i popuniti.

Ne pali ljude neće to nigdje još neko vrijeme.
Ne pali ljude radi svojih sitnih interesa.

bit će bolje................

Nastavak gradnje:

Vaš link

ovih oko 220 ljudi što su zaposlil je za posao koji sam i spomenuo(rekonstrukcija cesta).
Viadukt je poznat kao veliki donator za trenutno vodeću stranku koja se nalazi na vlasti,tako da će vjerovatno u 3Q uplatiti ovo šta im duguju plus ove aktualne poslove. ipak trebaju lovu van izvuć za kampanju 🙂

New Report

Close