VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Položen temeljni kamen…..

http://www.poslovni.hr/vijesti/polozen-temeljni-kamen-za-most-preko-drave-183008.aspx

marcello

pomelo me na asku. ali kako neki ovdje trguju ovo je za smijat se i plakat istovremeno. na objavu iz novina nečeg što se već zna netko napuca dionicu 8%…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Meni samo nije jasno jedno:
Tko je dobrotvor koji mi prvo proda po 230kn pa potom otkupi isto po 266kn,a onda mi opet proda po 230kn i otkupi po 255kn, a onda mi opet proda po 234kn i 228kn??????
Hvala skrbniku jer pazi na nas!

I opet otkupi od mene dio po 248kn…..
Hvala skrbniku!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Svaki komentar je suvišan na ovih 5 kom


MILIJARDA KUNA NIJE DOVOLJNA DA POKRENE DIONICU

Kolega, dio kolača ide Konstruktoru i Hidri,a i Skladgradnji…
Kad pogledam i VDKT i HDEL skupa 30% jeftiniji od IGH, 15% od INGRE, a od DLKV nekih 7-8puta. Pitam se dokle???
P.S. Autor teksta posjeduje dionice HDEL i VDKT i ovo nije nagovor na kupnju,a ni prodaju.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

mirakul a koji je tvoj komentar ..ja ko mali investitor sam kupio po toj cijeni…dali dam 250 ili 230 kn isto mi se piše!ovdi na forumu si misle da su neke zavjere i navlakuše.


http://www.seebiz.eu/viadukt-i-partneri-u-ponedjeljak-pocinju-izgradnju-mosta-drava/ar-8100/

NAJ NOVIJI POSAO
VIADUKT u ponedjeljak započinje gradnju mosta DRAVA

950 miliona bez PDV a ljepo su dotukli dionicu FM ipak je ovo ZSE

Da IGH dobij ovakav posao isao bi najmanje 30% gore

SRAMOTA

INGRA je rasla nedavno sa duplo manjim poslom preko 50%

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Miljarda i dvesto miliona dobiveni posao godine niti da smo za jedan 1% narasli

ovako podcjenjena dionica bez reakcije svi se prave ludi …katastrofa koja burza..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ovako ja sam polupismeni ulagač

Ovu dionicu posjedujem od 20.10.07god tad sam dao za nju 4811kn za 1 dionicu
Ova dionica cjelo vrijeme krize dijeli dividendu i radi vani
Ja osobno posjedujem veću količinu ove dionice i nikad nisam izašao iz nje niti ću izaći samo sam dokupljiva tako mi se poklopilo
Moj ulaz prosjek puno je veći od trenutne cjene al nesekiram se nimalo sa zadnjom dividendom sa ženi kupio Reno klio iz 2006 g i ja zadovoljan
Ovo je igra takva da se dionice otmu malom ulagaču
Pogledajte kako se sa 3-5kom cjena ruši 7-8-9% zar to nije manipulacija cjenom al Hanfa se ne oglašava jer nesmije
Tko može nek kupi i nek drži ovo će da šprice i nekoliko stotina putu u godini dana vjeruje mi nekih 1000 kn neće biti nedostižno a tek onda će se sjatit da navale na kupnju a to je tek nepunih 30% od ATH
Ova dionica nije fondovski gubitaš a zato zlata vrijedi
Sve pisano protiv samo je igra da prodate a da drugi kupi upamtite
Ja nepoznam TA al poznam puno ostalih stvari vezanih za VIADUKT jaaaaako dug niz godina to je što mogu reći
Posla ima i bit ćega još i više a igrači neće moći dovjeka držat dionicu na uzdi i sakupljat na ovim il 50% višim cjenama jer je to ništa ovo je dragulj bar za mene

Taj posao je dobiven 14.svibnja.2009 a ne ove godine i bila je vijest izišla i na sam dan potpisivanja ne samo na poslovnom. Isto tako je dionica u narednih dva tjedna porasla za 50% sa nekih ~300 na ~450kn uz dobru likvidnost. Špekulanti su onda mogli dobro zaraditi!
Vaš link

ne bitno je što je potpisan ugovor 2009.g jer tek je ove god sklopljen ugovor s njemačkom bankom za financiranje tog projekta. tako da su tek sad sredstva osigurana.
ujedno ako mi netko može objasniti situaciju u kojoj je država dugovala oko 500 milja kn prema Viaduktu, isplaćeno je prošle god a nigdje se ne spominje,niti u novinama,niti u Fi?! Hvala!

Polugodišnji rezultati su objavljeni:

Vaš link

Prošle godine 3.5 M dobiti ove godine 18.2 M gubitaka u 2Q. Kumulativno su povećali gubitke s 49.5 M na 57.6 M kn.:(

New Report

Close