VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


mogli bi i mi skoro skoćiti svi građevinari rastu a mi stojimo
no vidim da se prodaja na VDKT sve više udaljava biti će onih kojima će biti žao kada
odletimo u sekundi…

Tako je to kod vdkt-r-a. Veliki spredovi, kad krene idu pozitivne blokade, isto tako i negativne ako krene u "krivom" smjeru. Samo sve je manje zainteresiranih prodavača ovdje.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Moja prognoza je brzi povrat na 250-260kn i par tjedana branjenje te cijene bez guranja gore.
Prodaje nema ni za lijek, idući zadatak je potaknuti što veće naloge na prodaji između 250 i 260kn.
A zasad je to sve 200kom,a šupljina do 330kn je prevelika.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Pozdrav naivcu koji mi je prodao po 235

Svaka ti dala jesi ga našo pravi tren za prodat [thumbsup]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Gdi je stavljen nalog s 11-12 tsuća na prodaju, oni koji imaju uvid u cijelu prodaju?

Pametno odigrano na one koji gledaju ukupnu kupnju i prodaju [thumbsup]

11633 komada na 650,00kn (cca 7,5 milijuna kuna)


Gdi je stavljen nalog s 11-12 tsuća na prodaju, oni koji imaju uvid u cijelu prodaju?

Pametno odigrano na one koji gledaju ukupnu kupnju i prodaju [thumbsup]


Toliko je hrabar da je iznad 600kn!!!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

To je od vas bio onaj "nervozni poštar" s 50 komada na asku? [lol]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

9. SEKUŠAK RUDOLF 11.633 2,55 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA

Rudolf plaši ljude:-)

a možda je i dogovorena transakcija u svoje vrijeme [thumbsup]
Ko će ga znati…

A možda je Rudeku jednostavno dosta papira-hoće čovjek novce i pravac mirovina…s tim novcima može i na Sejšele u mirovinu…

Rudek bi prodao po 650kn, ok, smatram to ok cijenom, al prije 1200-1400kn po meni nema prodaje. On ipak kupuje veću količinu pa mora dati diskont.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Čim se on namjestio na 650kn velika je šansa da bude i i pojeden, ne vjerujem da je to slučajno.
Možda već unaprijed dogovorena transakcija. Krećemo u mezu kad je tako!

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Lijepa kupnja iznad 230 [thumbsup]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close