VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://www.poslovni.hr/vijesti/planirana-ulaganja-u-autoceste-305-milijardi-kuna-176013.aspx

Planirana ulaganja u autoceste 3,05 milijardi kuna

E moj DATA, dok su građevinari prosperirali država je godišnje ulagala 15 mlrd kuna u autoceste.
Ovih 3 mlrd je samo za preživljavanje…



http://www.poslovni.hr/vijesti/planirana-ulaganja-u-autoceste-305-milijardi-kuna-176013.aspx

Planirana ulaganja u autoceste 3,05 milijardi kuna

E moj DATA, dok su građevinari prosperirali država je godišnje ulagala 15 mlrd kuna u autoceste.
Ovih 3 mlrd je samo za preživljavanje…
[/quote]

Točno Antiša, sad su slavine i u izbornoj godini presušile!!! Nažalost!

ps Ono što će biti najdramatičnije za VDKT je gubitak poslova – opreme u Libiji, tu su imali sjajno ugovorene polove a sada [cry]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

ps Ono što će biti najdramatičnije za VDKT je gubitak poslova – opreme u Libiji, tu su imali sjajno ugovorene polove a sada [cry]

Mislim da područije na kojem je Viadukt radio nije zahvaćeno ratom i borbama, ali svejedno i da na kraju ne izgube opremu, 30 mil Eura stoji neangažirano u Libiji a kamate na kredite idu.

Pitanje je i tko im je dao kredite, koliko je ostalo nenaplaćenog posla i kako je ta Libija izvedena, svakako najpoštenije od uprave bi bilo da se očituje na ZSE o svemu pa nebi bilo potrebe špekulirati!

koliko je hiljada kuna bio Viadukt kada su se djelili ti vaši famozni poslovi
15 miljardi kuna koja izmišljotina za autoceste molim da potkrjepite
dokazima svoje izjave…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi




http://www.poslovni.hr/vijesti/planirana-ulaganja-u-autoceste-305-milijardi-kuna-176013.aspx
Planirana ulaganja u autoceste 3,05 milijardi kuna

E moj DATA, dok su građevinari prosperirali država je godišnje ulagala 15 mlrd kuna u autoceste.
Ovih 3 mlrd je samo za preživljavanje…
[/quote]
Točno Antiša, sad su slavine i u izbornoj godini presušile!!! Nažalost!
ps Ono što će biti najdramatičnije za VDKT je gubitak poslova – opreme u Libiji, tu su imali sjajno ugovorene polove a sada [cry]
[/quote]
Kolega ING poštujem Vaše znanje TA, al uistinu mi je žao što ste rasuli sve po 250kn…
Moramo gore i to TA pokazuje već neko vrijeme…pitanje je trenutka.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!





http://www.poslovni.hr/vijesti/planirana-ulaganja-u-autoceste-305-milijardi-kuna-176013.aspx
Planirana ulaganja u autoceste 3,05 milijardi kuna

E moj DATA, dok su građevinari prosperirali država je godišnje ulagala 15 mlrd kuna u autoceste.
Ovih 3 mlrd je samo za preživljavanje…
[/quote]
Točno Antiša, sad su slavine i u izbornoj godini presušile!!! Nažalost!
ps Ono što će biti najdramatičnije za VDKT je gubitak poslova – opreme u Libiji, tu su imali sjajno ugovorene polove a sada [cry]
[/quote]
Kolega ING poštujem Vaše znanje TA, al uistinu mi je žao što ste rasuli sve po 250kn…
Moramo gore i to TA pokazuje već neko vrijeme…pitanje je trenutka.

[/quote]

MACHETE,
…na TK nema mjestu žaljenju za propuštenim prilikama ili neprilikama, treba ih preduhitrit!

Kronologija trgovanj, unazad nekoliko mjeseci

…kupovo sam VDKT na 191 – 200 nešto prodo 210 – 220, 200 komada ostavio do dan danas

…nastavio sa dokupom na 230-240-250-280 prosjek 236,12 – 920 komada, namučio sam se kupnjom

…sjećam se onog dana kad su svi građevinari u +blokadu, e tu sam rasprodo 335 – 348 skoro sve (IGH na 2400, THNK 1600, hdel 195) neznam kako mi je to ostalo u sjećanju

…pa nešto trejdo na 315 – 335, pa kupio na 300 izašo na 300 (Libija), i sad nešto sitno trejdo na 240 – 255

…što će se desiti drugi tjedan ako CROBI padne – 7 %, neznam al pokušat ću preduhitriti nepriliku

PS vdkt poslije Libije će znatno toga izgubiti, al puno je toga već ugrađeno u trenutnu cijenu…

[thumbsup]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

http://www.poslovni.hr/vijesti/geofizika-zbog-libije-mora-otpustiti-vecinu-zaposlenika-176200.aspx

O Geofizici je jučer bio i članak u Jutarnjem, navodno da bi mogli u stečaj zbog Libije. Nude im se poslovi u Srbiji, BiH, Egiptu ali nemaju čime raditi jer je sva oprema u Libiji.
Zbog prekida međunarodnog platnog prometa libijskih banaka ne mogu naplatiti realizirane poslove.

Ne znam jeli realno očekivati od uprave Viadukta da se očituje o tome što je ostalo u Libiji koliko je nenaplaćenog posla i što namjeravaju dalje raditi, ipak ovo je d.d. ili njih nije briga za njihove dioničare. Ovakva netransparentnost je pomalo gadljiva…

Toliko su netrasparentni da su svake godine djelil dividendu u visini od 6-8% to nije niti jedan građevinar

A HT to isto čini i sva moguća vavna glasila o tom bruje po pola godine

Ostavite se glupih pisanja cjena je takva kakva je i kupite il zaboravite nemoje zaboravit da u zadnjem kvartalu broje dobit od 45mil kuna

dr. Viadukt40 gdje vi to vidite dividendu od 6-8%, koliko ja znam još uvijek nisu isplatiti ni mižeriju od dividende iz 2009g.

Ja vidim da su u 2010g imali pad dobiti od 70%, a vi vidite 45 mil.

Ja bi želio kupiti dionice Viadukta ali samo da bi ih prodao 30-40 kn skuplje samo me malo strah da me nebi iz vedra neba poklopio stečaj.

@ Antiša

Ne, ne lagati.
Dividenda za 2009 je isplaćena.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Antiša je muljator niti jedan post mu ne navodi istinite podatke
taj ga izmišlja neistine i negativne drukove po cjelom forumu….

Čovjek nema kune a kamoli koju dionicu….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Antiša je muljator niti jedan post mu ne navodi istinite podatke
taj ga izmišlja neistine i negativne drukove po cjelom forumu….

Čovjek nema kune a kamoli koju dionicu….

Još ću ja biti kriv za rat u Libiji i za to što je Viadukt izgubio 220 mil kn vrijednu opremu.
To vam je čitavi kapital firme, a ako će Viadukt raditi izvješće prema računovodstvenim standardima onda će trebati otpisati i nenaplaćena potraživanja iz Libije što znači da bi gubitak ove godine mogao biti veći od 300 mil kn.

Inače sve je super kao i na Diokiju, predivna perspekitva!

New Report

Close