VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

iskreno,da me ne brine Libija još bi kupio ali ovako je čekam malo niže (ako uspije super ako ne još bolje)
Pozdrav svima i ugodan vikend!

Tko ćeka taj se naćeka Libija je iovako već odrađena većinom a izgleda
da će puno toga tamo trebat ponovo izgradit a nafta nebude pobjegla nikud
imaju oni love nakon ovog kreće još veći ciklus izgradnje u ostalom libija je samo jedna
od mnogih Rusija je sada još bolja igra …. ode Vdkt u par dana 20-50% posto
kad poludi pa se budu svi pitali kaj sam bio glup što ga nisam uzeo po 270 ….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Tko ćeka taj se naćeka Libija je iovako već odrađena većinom a izgleda
da će puno toga tamo trebat ponovo izgradit a nafta nebude pobjegla nikud
imaju oni love nakon ovog kreće još veći ciklus izgradnje u ostalom libija je samo jedna
od mnogih Rusija je sada još bolja igra …. ode Vdkt u par dana 20-50% posto
kad poludi pa se budu svi pitali kaj sam bio glup što ga nisam uzeo po 270 …

Ma razumijem ja Vas (i ja imam slično mišljenje da će se u Libiji još više kasnije graditi, a tu je VDKT kao doma, međutim mene brine oprema koja je u Libiji (jer u slučaju rata i nemira nema osiguranja već troškovi poput šteta koja nedaj Bože stradaju u ratu padaju na teret vlasnika, a ne na osiguranje).
Pozdrav!



Tko ćeka taj se naćeka Libija je iovako već odrađena većinom a izgleda
da će puno toga tamo trebat ponovo izgradit a nafta nebude pobjegla nikud
imaju oni love nakon ovog kreće još veći ciklus izgradnje u ostalom libija je samo jedna
od mnogih Rusija je sada još bolja igra …. ode Vdkt u par dana 20-50% posto
kad poludi pa se budu svi pitali kaj sam bio glup što ga nisam uzeo po 270 …

Ma razumijem ja Vas (i ja imam slično mišljenje da će se u Libiji još više kasnije graditi, a tu je VDKT kao doma, međutim mene brine oprema koja je u Libiji (jer u slučaju rata i nemira nema osiguranja već troškovi poput šteta koja nedaj Bože stradaju u ratu padaju na teret vlasnika, a ne na osiguranje).
Pozdrav!

Kolega, pročitajte novi Nacional gdje možete vidjeti razgovor sa jednim od čelnika Viadukta koji tvrdi da je sva oprema u Libiji na sigurnom te da su svakodnevnom kontaktu sa Libijskim kooperantom koji pazi na opremu.

Hvala na informaciji
Pozdrav!

IGH već raste dva dana na osnovi ove vjesti no njegova zarada neće biti ni blizu
zarade onoga ko će to sve raditi a znamo ko radi nadvožnjake i tunele te ko dobiva
poslove za takve radove
Viadukt

http://danas.net.hr/hrvatska/page/2011/03/26/0080006.html?pos=n0

U sklopu megaprojekta vrijednog milijardu i stotinu milijuna kuna, koji potpisuje IGH, izgradit će se najmanje sedam nadvožnjaka i tunel od križanja Savske ceste i Slavonske avenije do Trnja. Nadvožnjaci od kojih svaki vrijedi oko 150 milijuna kuna bit će kod Čavićeve, Ulice grada Gospića, Čulinečke, Zelene tržnice, Resnika, Koledinečke i željezničke pruge kod industrijske zone.

Tunel, natkriven cestom s nekoliko trakova u svakom smjeru, bit će dugačak dva kilometra i važan je čimbenik u stvaranju ‘gradskog autoputa’.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Ovo je samo jedan dokaz u nizu koji kaže nešto se počima događati. IGH krenuo, al bitnije je da kreću projekti, a time i ove cijene će postati stvar prošlosti.
VDKT, HDEL, THNK, DLKV su idući na redu. Ja namjeravam svoje dionice VDKT prodavati tek na 1200kn za konačno, prije toga ipak ne, trejdanje da, al prodaja ne.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Sramotno je vidjet ovu cjenu VDKT

shodno da nismo prošlu godinu poslovali sa gubitkom kao ni jednu godinu prije prošle

ali to je ZSE a tu je nepravda pravilo…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


…međutim mene brine oprema koja je u Libiji (jer u slučaju rata i nemira nema osiguranja već troškovi poput šteta koja nedaj Bože stradaju u ratu padaju na teret vlasnika, a ne na osiguranje)…

u slučaju da dođe do uništavanja opreme [osobno vjerujem da neće], Viadukt bi trebao bez odgode obavijestiti javnost
članak 2, stavak 3, točka 19, Pravilnik o objavi povlašt.inf.

Ovako što se tiče ratne štete osiguranje priznaje ako je pokriveno ful kasko to znam iz osobnog slučaja imao sam kafić i kazino koji su stradali u ratu i Croatia osiguranje je isplatilo štetu nakon prve parnice
Pokušaj je bio al je odvjetnik LJubo Visković to rješio na prvoj parnici i odma nakon nekih 2mj bila je isplata
Tako da nema problema ipak je VIADUKT gigant


Ovako što se tiče ratne štete osiguranje priznaje ako je pokriveno ful kasko to znam iz osobnog slučaja imao sam kafić i kazino koji su stradali u ratu i Croatia osiguranje je isplatilo štetu nakon prve parnice
Pokušaj je bio al je odvjetnik LJubo Visković to rješio na prvoj parnici i odma nakon nekih 2mj bila je isplata
Tako da nema problema ipak je VIADUKT gigant

Ovo je dobro znati,
hvala na informaciji i Vama i kolegi Marshalu
Pozdrav!

http://www.poslovni.hr/vijesti/planirana-ulaganja-u-autoceste-305-milijardi-kuna-176013.aspx

Planirana ulaganja u autoceste 3,05 milijardi kuna

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close