VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bio je prilog u emisiji novac na novoj tv sa dir. Mikulićem, obavljena je trečina poslova u Libiji i ostalo je mehanizacije u vrijednosti 30 mil €. Interesantna je izjava da je na zahtijev investitora povečan obim radova te je ukupna vrijednost radova narasla sa 88mil € na 130mil€ tj. skoro za 50%!

Vaš link (12:23min)

dlkv fino raste već par dana. taman kad sam pomislio da je ovdje sve umrlo stigao jači nalog na bid.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ipak ima trgovine [tongue]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

armagedon? ne vjerujem. lijekovi bit će.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

dakle prodao po 270,xx kupio po 250,xx

samo u Hrvatskoj.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

http://www.vecernji.hr/vijesti/iz-hrvatskih-voda-ciscenju-potoka-izvlace-279-milijuna-kuna-clanak-263303

VIADUKT ispunjava sve uvjete evo novog posla

Moram priznati da sam uredno utopio kupljeno po 279,xx i da sad čekam na 200kn jer po mojoj procjeni tamo idemo.

GOLUB i SMART - od 1milje kuna do bicikle jer KSST-R-A padaju ko klada! A mora zaorati tek ka 250-350kn!!!

Tvoja procjena je

Jadna !!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Sad si i Vi kupite opremu za kampiranje – pa čekajte na dionice …tak jedno 2-3 godine….da Vam
se poklopi i količina i cijena……Za to vrijeme , druga tržišta će uz pametnije ulagače, brže napredovati..
jer mi- uz ovakve ulagače, nemamo nikakve šanse ići naprijed!

Što bi Vi napravili, da nema još malo ove šake malih investitora, kojima uvaljujete kreditiće, pozajmice
i sl. kad počne rasti Crobex…i koji panično prodaju te male bijedne količinice…

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Kad voliš dionicu onda se moraš za nju i malo……žrtvovati:

Zadnje transakcije: VDKT-R-A
Oznaka Cijena Količina Iznos Datum
VDKT-R-A 242,17 5 1.210,85 16.3.2011 11:28:38

….makar sa 5 komada.

marcello

Ja se ne ljutim na onog koji je danas bio prisiljen prodati po ovoj cijeni….. svatko ima svoje razloge..
makar je cijena sterana na cijenu, koja nije dostojna niti komentara za ovu dionicu…
Više me brinu , oni koji neće imati novaca , da je natrag kupe u velikim količinama….što znači,
samo nepotrebno čekanje…čekanje, čekanje…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Teško je vjerojatno da je netko bio "prisiljen" prodati tih pet dionica. Vjerojatnije je da se radilo o mamcu no to je bio i jedini promet. Ask je ostao na ovim razinama:

Količina Cijena
5 257,39
10 257,40
40 257,50
30 259,96
30 260,00
20 269,99
50 270,00

……a i prodaja nije baš neka velika.

marcello

New Report

Close