VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Očekujem novo dno na 220kn i to je to!!!
Stoga mislim da su razine 220-230kn itekako dobre za kupovinu!

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....


Očekujem novo dno na 220kn i to je to!!!
Stoga mislim da su razine 220-230kn itekako dobre za kupovinu!

G. Deniro, vi bi kao vrsni tehničar trebali vidjeti formiranje padajućeg trokuta. Ovaj pad je prestrm, mora biti odbijanac ali kad TA kaže da će biti Vadukta i ispod 200 kn onda nema tu pomoći!

DENIRO, pogledaj desni graf…i vidiš gdje je cijena bila zadnji put….. to već i dubidus , ko ja, vidi…

Nego, potrudite se Vi , brokeri- malo podići sve to skupa- barem do 400,00 kuna….Hrabri
ste dok čekati da neko proda u minus i onda filozofirate…

Dignite cijenu , da vidiš kupnje..i prosperiteta! Pa, strojevi su osigurani, čega se bojite za Libiju?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Sinoć gledao OBN TV(Bosnia),početkom proljeća će intenzivirati natječaji i radovi na koridoru 5c.
Očekuju učešće i hrvatskih poduzeća IGH I Vijadukta.

izgleda da se ide na popunjavanje gapova na 270 i 300 kn


izgleda da se ide na popunjavanje gapova na 270 i 300 kn

Kolega, pa i sam imam 150kom, htio bi kupovati još… al ovo uredno istovarim na 270kn kako sam neki dan i rekao, jer nakon toga opet jurimo dolje.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Moja malenkost raspolaže u porfelju sa 1600kom i ne prodajem do 50% ATH a vi svi trčite i drhtite hoćete li ulovit koji postotak ili ne
VDKT je firma od koje dobijem redovno dividendu i držim je odavno
A mogu vam reći i ovo da sam nekidan bio u Z.L. FRANFURT i da stoji velika tabla radove izvodi

VIADUKT -ZG-HR


Moja malenkost raspolaže u porfelju sa 1600kom i ne prodajem do 50% ATH a vi svi trčite i drhtite hoćete li ulovit koji postotak ili ne
VDKT je firma od koje dobijem redovno dividendu i držim je odavno
A mogu vam reći i ovo da sam nekidan bio u Z.L. FRANFURT i da stoji velika tabla radove izvodi
VIADUKT -ZG-HR

Pa kolega to bi moglo potrajati 100.g.

Top rast u 2011.g. - TEP, ZVCV, HRDH, HDEL, VDKT, IPKK, ....

Svašta bi moglo vama trejderima to ne bi pasalo ionako vas je previše ovdje na ZSE a sve manje
pravih vlasnika kao kolege Viadukt40 i mene
izmuzli ste im dionice navlaćeći paniku
pa pomalo ostajete sami boreći se međusobno

kad će VDKT na 50% ATH niko ne zna možda i puno ranije nego što
se iko nada
to je burza ! ! ! …

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Općepoznato je da građevinci najviše padaju, ali isto tako i najbrže rastu. Onaj tko misli da VDKT ne vrijedi, neka kupuje onu dionicu koja vrijedi. Moje osobno mišljenje (ne mora biti točno) je da će VDKT ostvarivati i veću dobit nego što je 2007-2008,odnosno mislim da će doći i na novi ATH (sad je smiješno, ali još smiješniji je zakon mase iliti krda zar ne, pa svejedno postoji kao takav). Isto tako to se može desiti za 1-2 godine (iako sad zvuči kao naučna fantastika). Nitko ne kaže da imate cijeli portfelj u VDKT,ali dobro je imati bar 50-100 komada.

Pozdrav svima!

HAC u izgradnju autocesta u 2011. ulaže više od 2 milijarde kuna

http://www.poslovni.hr/vijesti/hac-u-izgradnju-autocesta-u-2011-ulaze-vise-od-2-milijarde-kuna-173681.aspx

Hrpa love od koje dobar dio za Viadukt !!!

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Jutarnji list, tiskano

VIADUKT u Libiji ima ugovoreno obnovu auto ceste 130 kn, vrijednost radova 960 milja kuna, upitan dalji nastavak i naplata dosad izvršenih radova…… što će se jako loše odraziti na rezultate ove kompanije

[cry]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close