VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na današnji dan točno prije godinu dana cjena je bila 365 kn pa vi vidite koliki je to pad neopravdan pogodio ovaj biser


Na današnji dan točno prije godinu dana cjena je bila 365 kn pa vi vidite koliki je to pad neopravdan pogodio ovaj biser

Možeš li pojasniti po kojim kriterijima je to biser ? velika dobit ili ?

obožavam strvine-posebno ovce

Po kriteriju jeftinoće dionice 20 puta ispod ath
ne znam, ima li još koja
na ZSE….

Da se pohvalim sjela mi dividenda oko 5% [thumbsup]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Meni nije sjela već se tako izvalila da mi žena odlazi po RENO CLIO ovog trena u čast naj bolje dionice na ZSE

… samo mali prilog topicu vdkt-a:

in sam preko 500 dana (!?) s prosječnim ulazom oko 430kn … do sada primio 2x dvd, tj ca 6% na ulog …
generalni mi je stav ne prodavati, tim više što je taj ulog zapravo zarada u prvoj polovici 2009. (na brodarima) … vdkt je imao ath na ca 4500kn, ali to je bio trenutni vršak, koji je objektivno teško dostižan … radije bih računao s max cijenama negdje oko 3300kn koje su se duže održavale, a s obzirom na današnju cijenu, moguće (!?) trendove u narednih 2-3 god – možda i dostizive, a što bi u mojem slučaju bilo ++ca 2m kn :-)) … pa nadajmo se … haha … ako dođe, častim, posebice kolegu Data (svako poštovanje), a dakako odma bi tu bila i kolegica Cerclage ;-)) ..

pozz zajednici

s kojim datumom se trebalo imati dionice za dobiti dividendu?

Zaključno sa 15.07.2010

Mala pomoć, zanima me da li je potrebno papire o žiru i osobnu slat samo SDA ili treba i Viaduktu?

Samo SKDD-u (bivši SDA), preko njih ide isplata.

Fondovi opet kupuju VDKT. Npr. prosli tjedan SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA + 650 KOM, PBZ skrbnicki +140 kom. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [wink] [wink]


Fondovi opet kupuju VDKT. Npr. prosli tjedan SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA + 650 KOM, PBZ skrbnicki +140 kom. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [wink] [wink]

Da kolega i ja zajedno snjima pa ovo je dragulj od dionice ljudi nisu ni svjesni koliki je potencijal rasta tu u relativno kratkom vremenu



Fondovi opet kupuju VDKT. Npr. prosli tjedan SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA + 650 KOM, PBZ skrbnicki +140 kom. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup] [wink] [wink]

Da kolega i ja zajedno snjima pa ovo je dragulj od dionice ljudi nisu ni svjesni koliki je potencijal rasta tu u relativno kratkom vremenu
[/quote]

Kupci će tek bit sretni poslije rezultata!

Bez panike na kupnji

[sealed]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close