VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.vecernji.hr/regije/za-10-ak-dana-opet-ce-spojiti-zupaniju-clanak-201663

Ajde da smo dočekali i taj dan da je Crobex u crvenom, a Viadukt debelo u zelenom…

Posljedica novog posla, nagovještaj dobrog kvartalnog izvješća ili napokon izlazak iz nerealne podcijenjenosti?


Ajde da smo dočekali i taj dan da je Crobex u crvenom, a Viadukt debelo u zelenom…

Posljedica novog posla, nagovještaj dobrog kvartalnog izvješća ili napokon izlazak iz nerealne podcijenjenosti?

samo pumpanje cijene….da se iskrcaju na 245-250 kn oni koji su se nakrcali na 205-215 kn…pa onda opet iznova [yawn]

[yawn]
Vaš link



Ajde da smo dočekali i taj dan da je Crobex u crvenom, a Viadukt debelo u zelenom…

Posljedica novog posla, nagovještaj dobrog kvartalnog izvješća ili napokon izlazak iz nerealne podcijenjenosti?

samo pumpanje cijene….da se iskrcaju na 245-250 kn oni koji su se nakrcali na 205-215 kn…pa onda opet iznova [yawn]
[/quote]

Ovaj put taj scenari jako teško

Prva lagana kočnica oko 375kn sa malim rikvercom

Tek je protrgovano od početka skromnog rasta 3178kom dionica

kolega raiser nisam te ovdje nikad vidio
trabunjaš napamet!!!

Članovi uprave kupuju Viadukta jako dobra vijest..
Sigurno imaju info o dolazećim poslovima
ili se smatra da je dionica duboko ispod cijene…. [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/viadukt-damir-kezele-kupio-707-dionica,94969.html

DA SAMO POTVRDIM MOJE TVRDNJE OVO JE ZLATNA KOKA NA ZSE

kako samo bezobrazno djele jedinice na dobre vjesti vijesti
pravi vlasnici ne bi nikad djelili jedinice opet vrvi od drukera
koji navijaju na pad ….
pogledajte smo ko je dobio najveću ocjenu Raster nikad ga nisam ovdje vidio a navija za pad…
e pa nečete na Viaduktu dok sam ja ovdje
Ingru ste uništili a Viadukta bome nebudete..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

neka dijele, a mi rastemo [wink]


neka dijele, a mi rastemo [wink]

tako je, dok su drugi pali, VDKT je narastao +20% [thumbsup]

moje pisanje je osobno mišljenje, nije investicijsko savjetovanje niti poziv na kupnju ili prodaju dionica


neka dijele, a mi rastemo [wink]

A rasti ćemo i dalje super dionica.

Svi se sad prave pametni kao da su kupili po 204 kune….

New Report

Close