VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dionice ne ide gore, možda je razlog GAP na 213kn.

26.11.2010 - Dan D

Poslala je država kakve novce? Kad će dividenda?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Kad će dividenda?

Možda iduće godine, ove godine ništa.

26.11.2010 - Dan D



Kad će dividenda?

Možda iduće godine, ove godine ništa.
[/quote]

Moraš kupit da bi imao na ono majkemi neprolazi kužiš


HANFA, HANFA…dajte konačno radite svoj posao…startalo se s jednom dionicom na otvaranju, SRAMOTA!!!

i što bi ti sad, da Samodol kupi još 1 dionicu VDKT?!? [lol]



Kad će dividenda?

Možda iduće godine, ove godine ništa.
[/quote]

Na dopisu koji sam dobio od SKDD-a, vezan uz dividendu Viadukta i potrebnim žiro-računom za isplatu, stoji da je očekivani datum isplate 15.12.2010. Živi bili pa vidjeli…


HANFA, HANFA…dajte konačno radite svoj posao…startalo se s jednom dionicom na otvaranju, SRAMOTA!!!

zar je zabranjeno trgovati samo s jednom dionicom? zasto ti je ta jedna dionica pokvarila dan, kad imas tako lijep potpis? stvarno nema smisla brinuti o tako trivijalnim stvarima, nes ti dionice, jel eksplodiras i kad se ingrom trguje sa samo 10 dionica?

opusti se i uzivaj, sve je pod kontrolom

Kada se završava posao u Libiji? Jel su radovi pri kraju ili će biti prekoračen rok? Zna li tko šta?

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

svakako da ima i važnijih podataka ili činjenica vezanih za kretanje cijene vdkt-a, ali mene zanima kako će se odraziti ispadanje iz crobexa na njeno kretanje …
staviš parsto komada na bid i odmah počne skidanje s aska i obrnuto, pa da vidimo …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


ali mene zanima kako će se odraziti ispadanje iz crobexa na njeno kretanje …

Kolega Pinball ako može neki link! Unaprijed hvala!

26.11.2010 - Dan D

http://www.seebiz.eu/hr/burze/crobex-ulaze-dionice-konzuma%2c-cakoveckih-mlinova-i-istraturista,91040.html

Biće samo bolje van crobija nebojte se


Biće samo bolje van crobija nebojte se

Bilo koja dionica,a sjetimo se silnih primjera, Belišće, Kraš, Zvečevo,… nakon izlista iz Crobija gadno su pale…. da bi nakon pada i pojačanja prometa vratile se u index Crobexa i počele rasti.

26.11.2010 - Dan D

New Report

Close