VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je došlo vrijeme za vdkt i da je to trenutno daleko najperspektivniji građevinar.
Pri ovim cijenama ostalih građevinara vdkt bi trebao biti bar na 350 a i tada bi trebalo kupovati njega jer ima najbolje izglede za budućnost.


Mislim da je došlo vrijeme za vdkt i da je to trenutno daleko najperspektivniji građevinar.
Pri ovim cijenama ostalih građevinara vdkt bi trebao biti bar na 350 a i tada bi trebalo kupovati njega jer ima najbolje izglede za budućnost.

Nije da vam ne vjerujemo na riječ, ali možete li ovdje izložiti fundmente za VDKT i ostale građevinare pa nam to brojkama dokazati? Hvala

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Tržište prepoznaje "mudre" odluke pojedinaca koji su spremni prodati 100 komada do cijene od 220 kn ali kad se takvi riješe dionica cijene će ići samo gore.
Strpljen-spašen.

Ako tko ima pregled koliko je paketa VDKTA PROTRGOVANO NA 290 – 300?

Koliko se sjećam bilo je toga jako puno, e sad dali oni koji su kupovali i dalje čekaju ili se lagano rješavaju ove dionice!?

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Vc: Poznate ponude za dionicu Gorica-Drivuša

http://www.poslovni.hr/vijesti/koridor-vc-poznate-ponude-za-dionicu-goricadrivusa-154929.aspx

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Kupljeno po 222,57 se odmah daje na prodaju po 228,99 – na 27 komada dobit od cca 125 kn!
Žalosno.
Dobit više ne stanuje ovdje.

Viadukt je poznat da skoči po 20% u par dana dok drugi stoje
onda požale oni koji su ga prodali
i bolje da se iskrcaju naivni jer ova cijena je ispod svih razumnih granica….
ovo je dionica za čvrste ruke ostali nemaju živaca i samo puše svaki puta u panici dok
kojekakvi ogovaraju po ovom forumu i iskorištavaju ljudski strah
Ova cijena je i više nego nerazumna
VDKT je prije mjesec dana vrijedio skoro kao DLKV a sada vrijedi 20% manje
Ljudi ne razumiju da u cestogradnji izvješča mogu izgledati svakako jer plačanja su neredovita
i prije se dešavalo da je izvješče bilo loše a svaki puta na kraju godine krajnje izvješče
je pozitivno ..
ljudi kupuju dionice kao kruške bilo bi dobro dea se malo informiraju
prije nego kupe dionicu onda nebi ovako prodavali u panici po cjenama
koje nemaju veze sa zdravom pameti…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

A moj DATA,ne znam šta bi ti rekao.
Uspoređivati VDKT i DLKV je besmisleno, vrijednost firme(dionice) treba pratiti poslovanje, a ne neku drugu firmu. Zato dionice uspješnih firmi rastu a neuspješnih padaju.

Plaćanje ne može nikako utjecati u bilanci na prihode ili dobit, prihodi se knjiže i prikazuju u trenutku nastanka (izdavanja računa) bez obzira dali su naplaćeni.
Ako nisu naplaćeni onda se nalaze u kratkotrajnoj imovini kao kratkoročna potraživanja.
Viadukt u Q2 ima 202 mil nenaplaćenih potraživanja.

Ja to znam kao priučeni ekonomista, a nije mi jasno kako ti to ne znaš kao ozbiljni dioničar Viadukta!

Uspoređujem cjenu a ne dionice
VDKT je daleko povoljniji i pao 4 puta
više od svoje maksimalne cjene od DLKV
Što se tiče plačanja dovoljno je vidjeti izvješča prethodnih godina
da se vidi da kod VDKT to pravilo ne vrijedi.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi



Kupljeno po 222,57 se odmah daje na prodaju po 228,99 – na 27 komada dobit od cca 125 kn!
Žalosno.
Dobit više ne stanuje ovdje.

Da kolega, samo ipak po 230kn, laganih 3,5% u 20min.
[/quote]
Ma sve ok splite,i mislio sam da si ti čim sam dobio kolčinu ali nema veze!
Nije stvar u dobiti,čak ni nije tako loša iako ja vidim da je 27 komada otišlo po 228,99 a ne po 230 kako ti kažeš.
Stvar je u principu,gdje je smisao ako ćemo uništiti jednu od rijetkih dionica koje su rasle po 8,10 i više posto u jednom danu?
Ma ne vrijedi mi (malo) veća likvidnost ako ne mogu dobiti 8% dobiti dnevno ni na Viaduktu!
Kojih 3,5%?
Hvala lijepo,idem ja u hladovinu umjesto da pokrećem biznis sa burecima.
A tko voli neka samo uživa. [bye]

Odmori se – zaslužio si [lol]

Uglavnom čvrsti asseti.........i nešto kartušine za razbibrigu

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=7&ID_VIJESTI=128588

New Report

Close