VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Ricardo, moje viđenje dna je na 150-160kn. Viadukt ima negativni trend predugo.
A k tome i GAP na cca 200kn.

26.11.2010 - Dan D


Da mi je netko pričao prije godinu dana da cu ovo gledati na Viaduktu-mislila bi da je zaista idiot. Kad ono-ovdje sam u 6 mjeseci odletila u minus preko 50 %. Pa da sam imala dionice ljenčina-r-a ne bih toliko izgubila….A mislim da nam crnjak tek slijedi. Ako ima tko ikakvih pozitivnih informacija o VDKT molim lijepo da javi, jer sam na granici da odem u p.m. Jadna nam država…,a i mi s njom! Od autića koji mi se smješkao, sada mi maltene ostane za kineski skuter i Cedevitu. Što bi moj muž rekao-jadna li nam majka.

Kolegice Cerclage, Vi ste nekoć pisali kako posjedujete skoro 1000kom.
A opet ako pogledate Belje, Badel, INGRA, HDEL, neki su pali i preko 50%, čak 60% i 70%.

26.11.2010 - Dan D

Je, tisuću razloga za okaniti se ove burze…

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

Viadukt: Gubitak 49,5 milijuna kuna, prihod srušen 59%………………………….

http://www.seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/viadukt-gubitak-49%2c5-milijuna-kuna%2c-prihod-srusen-59%25,86641.html


Da mi je netko pričao prije godinu dana da cu ovo gledati na Viaduktu-mislila bi da je zaista idiot. Kad ono-ovdje sam u 6 mjeseci odletila u minus preko 50 %. Pa da sam imala dionice ljenčina-r-a ne bih toliko izgubila….A mislim da nam crnjak tek slijedi. Ako ima tko ikakvih pozitivnih informacija o VDKT molim lijepo da javi, jer sam na granici da odem u p.m. Jadna nam država…,a i mi s njom! Od autića koji mi se smješkao, sada mi maltene ostane za kineski skuter i Cedevitu. Što bi moj muž rekao-jadna li nam majka.

kolegice,

evo Vam jedna dobra vijest – Brutalni Kaptal je samo za Vas ustvrdio da
VDKT ima potvrden target na 110kn.

sada izracunajte gubitak koji cete ostvariti. ako ostanete u dionicama (1000kom) od danasnjeg dana.
1000kom x -110kn = minus – 110.000kn

ps. ako ostanete u dionicama i one stvarno padnu na 110kn – prodati cete ih na dnu.

evo, sad mozete slobodno uzivati u ljetu…

Tako je govorio Brutalni Kapital.
[smiley]

Ode VDKT u p.m. da mi oprostite….

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

FI sa očekivanjem
Sve dospjele obveze redovno se podmiruje kud bolje od tog u ovoj besparici a potraživanja su i dalje velika dividenda se isplaćuje a posla u inozemstvu ne manjka znači sve je OK 100%

Ovo je bilo za očekivati i višestruko je ukalkulirano u cijenu
No zanimljiva je zadnja izjava a Viadukt nikad ne daje isprazne izjave

http://www.poslovni.hr/vijesti/polugodisnji-gubitak-viadukta-495-milijuna-kuna-153728.aspx

U drugom polugodištu ove godine očekuje se visoka zaposlenost kapaciteta na inozemnom tržištu, porast ukupnog prihoda te pozitivan financijski rezultat, poručuju iz kompanije.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Ovo je bilo za očekivati i višestruko je ukalkulirano u cijenu
No zanimljiva je zadnja izjava a Viadukt nikad ne daje isprazne izjave

http://www.poslovni.hr/vijesti/polugodisnji-gubitak-viadukta-495-milijuna-kuna-153728.aspx

U drugom polugodištu ove godine očekuje se visoka zaposlenost kapaciteta na inozemnom tržištu, porast ukupnog prihoda te pozitivan financijski rezultat, poručuju iz kompanije.

zvuči odlično no kad će se prestati urušavati VDKT-R-A?

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



Ovo je bilo za očekivati i višestruko je ukalkulirano u cijenu
No zanimljiva je zadnja izjava a Viadukt nikad ne daje isprazne izjave

http://www.poslovni.hr/vijesti/polugodisnji-gubitak-viadukta-495-milijuna-kuna-153728.aspx

U drugom polugodištu ove godine očekuje se visoka zaposlenost kapaciteta na inozemnom tržištu, porast ukupnog prihoda te pozitivan financijski rezultat, poručuju iz kompanije.

zvuči odlično no kad će se prestati urušavati VDKT-R-A?
[/quote]
kad se prestane urušavati kapital tvrtke, ovo malo što ga je ostalo.

zvuči odlično no kad će se prestati urušavati VDKT-R-A?

Onda kada počnete kupovati!

Ja sam od danas laganini in.
VDKT je Ok tvrtka i zna se kada je vrijeme za ulazak u takve dionice, kada izađe izvješće sa dvo ili troznamenkastim rastom dobiti onda je vrijeme za nešto drugo

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Cerclage

tocna konstatacija ali sada je odbijanac

New Report

Close