VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




@ricardo

Čini mi se da vdkt radi u Rijeci proširenje luke?

A da se nije more povuklo ?
[/quote]

na kontejnerskom terminalu brajdica u ri luci traju radovi produzenja luke. velika maona s dizalicom ima natpis vijadukt, dakle radi vijadukt.

Proširenje Riječke luke u vrijednosti 26 milijuna eura
RIJEKA – Kontejnerski terminal na Brajdici bit će proširen nasipavanjem mora za još 56.000 četvornih metara u naredne tri godine, a vrijednost radova je 26 milijuna eura. Ravnatelj Lučke uprave Rijeka Bojan Hlača je u petak novinarima rekao kako će pri tome biti izgrađeno 330 metara obale uz dubinu mora od 14 metara, što će omogućiti pristajanje i najvećih kontejnerskih brodova. Radovi te druge faze uređenja Brajdice započeli su u ožujku ove godine, a njihovo izvođenje je povjereno Građevinskom poduzeću »Krk«, »Viaduktu« iz Zagreba i »Primorju« iz Ajdovščine. [Damir Herceg Vijesnik.hr 17.04.2010]

Jedna od 9 firmi iz sastava Crobexa koja je dala dividendu i to 5% od cjene na dan skupštine

E sad pogledaje snagu firme ,a nemojte izbacit iz uma da je na dan 20.10.07g cijena dionice bila 4800kn


Jedna od 9 firmi iz sastava Crobexa koja je dala dividendu i to 5% od cjene na dan skupštine

E sad pogledaje snagu firme ,a nemojte izbacit iz uma da je na dan 20.10.07g cijena dionice bila 4800kn

Bio je dokap nakon toga tako da ta cijena nije relevantna.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Jedna od 9 firmi iz sastava Crobexa koja je dala dividendu i to 5% od cjene na dan skupštine

E sad pogledaje snagu firme ,a nemojte izbacit iz uma da je na dan 20.10.07g cijena dionice bila 4800kn

Bio je dokap nakon toga tako da ta cijena nije relevantna.
[/quote]

A kao da je ova cijena revalantna


A kao da je ova cijena revalantna

Nije ni to loše.Ja sam se postavio na kupnju pa ako se još tko želi istresati biće to povoljna kupnja [wink]




Jedna od 9 firmi iz sastava Crobexa koja je dala dividendu i to 5% od cjene na dan skupštine

E sad pogledaje snagu firme ,a nemojte izbacit iz uma da je na dan 20.10.07g cijena dionice bila 4800kn

Bio je dokap nakon toga tako da ta cijena nije relevantna.
[/quote]

A kao da je ova cijena revalantna
[/quote]
JA VIŠE NISAM PAMETAN BIO SAM JE MINNJA ZA PODRAVKU KAD JE BILA 255 ZA PODRAVKU OD 248 SAD JE PODRAVKA 300 PA NEŠTO JADA ULAZIM OPET

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Dobro je i ovako pomalo se dokupi a sad kad sjedne dividenda biće malo lošija godišnja plaća a sjediš u ladovini kud bolje

pritišću li ga stišću, sve mi muka gledat

rađe bi ga kupil na 300 nego na 220

Da mi je netko pričao prije godinu dana da cu ovo gledati na Viaduktu-mislila bi da je zaista idiot. Kad ono-ovdje sam u 6 mjeseci odletila u minus preko 50 %. Pa da sam imala dionice ljenčina-r-a ne bih toliko izgubila….A mislim da nam crnjak tek slijedi. Ako ima tko ikakvih pozitivnih informacija o VDKT molim lijepo da javi, jer sam na granici da odem u p.m. Jadna nam država…,a i mi s njom! Od autića koji mi se smješkao, sada mi maltene ostane za kineski skuter i Cedevitu. Što bi moj muž rekao-jadna li nam majka.

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

Vrijeme za građevinare – još nije, na žalost… Po mom, tek krajem iduće godine.
Treba izdržati, pomalo kupovati – ako možete.
Pesimizam nije na mjestu- opustite se. VDKT isplaćuje dividendu 14.08.2010.? Točno?
Samo hrabro.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@Cerclage….

Mislim da nema razloga za ovakve postove. VDKT ce jos pasti, definitivno. Isto tako ne sumnjam da cemo kroz neki vremenski period opet gledati cijene od 2000 – 2500 Kn za dionicu.
Tko moze izdrzati ovaj ponor, super za njega, tko ne moze neka proda i neka ne gleda vise. Predlazem da zaboravis na taj svoj autic neko vrijeme i okrenes se poslu, stedis i uredno skupljas po nizim cijenama.

New Report

Close