VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@ricardo

Čini mi se da vdkt radi u Rijeci proširenje luke?

A da se nije more povuklo ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

@Loris,

A da nije CST ugovorio posao od 2 000 000 000 € ????
Kolika je vrijednost posla u Rijeci ???? mozes i okvirno
ova cifra gore je 15 000 000 000 Kn.
Istina, rade u BiH i nesto po Libiji, ali to nisu jako veliki poslovi

Zanimljivo trgovanje konačno,samo dva poteza za 160000 prometa.Prvo kupac 305 komada i onda i prodavač 322 komada.
Bar još dva dana možemo očekivati slična iznenađenja a onda opet manji prometi.

Jedno pitanje cijenjnom puku:da li imate kakve informacije o poslovoma u Libiji. Naime , načula sam nešto da se neće vraćati strojevi u HR, pa me zanima da li tko zna šta o tome, da li je to istina i da li to nešto znači?

...nikad ne budi siguran što nisi spreman učiniti....

http://www.pincom.biz/opsirnije.php?id=7431


http://www.pincom.biz/opsirnije.php?id=7431

spuzvabob, 15.07.2010. u 00:35
Ukupna vrijednost ovog ugovora je 43.203.348,72 eura, a rok za izvođenje radova je 18 mjeseci.

[thumbsup]

Žalosno kako se ljudi jeftino pre(o)daju kao da će vdkt sutra bankrotirati?! Ajde ovi s po 170 komada,razumijem da tu nažalost nema likvidnosti za takve količine ali ovi malci s po 15 i manje koji ih slijede…? Ja sam odlučio da ne dam ispod 250 a i tu samo manji dio, veći na 265 a dio uopće ne dam ispod 280 što danas očito neću dočekati.
Nije me briga ako ne prodam,dividenda je solidna i mogu čekati povratak na 300 i 400 a možda mi ni to ne bude dovoljno kad jednom krene oporavak.
Pitam se koliko ljudi pamti da se vdkt svojedobno kupovao po 4605 kn?!?
Pozdrav drhtave ručice [bye]


Žalosno kako se ljudi jeftino pre(o)daju kao da će vdkt sutra bankrotirati?! Ajde ovi s po 170 komada,razumijem da tu nažalost nema likvidnosti za takve količine ali ovi malci s po 15 i manje koji ih slijede…? Ja sam odlučio da ne dam ispod 250 a i tu samo manji dio, veći na 265 a dio uopće ne dam ispod 280 što danas očito neću dočekati.
Nije me briga ako ne prodam,dividenda je solidna i mogu čekati povratak na 300 i 400 a možda mi ni to ne bude dovoljno kad jednom krene oporavak.
Pitam se koliko ljudi pamti da se vdkt svojedobno kupovao po 4605 kn?!?
Pozdrav drhtave ručice [bye]

zapravo je na ovim cijenama vrlo intersantan za kupit/skupljat, jedino… jako me zanima polugodišnje izvješće

što se tiče poslova u budućnosti izgrađene viadukte i tunele treba i održavati/obnavljati (npr. http://www.vecernji.hr/vijesti/sa-starih-oronulih-tunela-pada-kamenje-a-dolaze-strani-turisti-clanak-163336 ), a novih gradnji i investicija će biti, a kad se riješi spor ove grupe u stečaju viadukt je interesantan za preuzimanje, nekad je bilo špekulacija o tome Nexe/Strabag etc…….

vremena su teška, love nema, sve se kompenzira (višestruke kompenzacije, red na preko 5 stranica A4, LOL), otpušteno preko 500 radnika, a i plaće smanjene drastično, ali treba biti optimističan i gledati u budućnost, jer da nije toga nikad nebi vidjeli VDKT-r-a na ovoj razini pa eto sad prilika 😀 kako neki pridaju možda i niže hehe, aj bok.

meni je na ovim razinama VDKT zanimljiv, danas sam nešto sitno uzeo, idućih dana ću još samo da prodam THNK [smiley]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica, samo izraženo mišljenje koje se može mijenjati

Palo mi je na pamet možda su se pojedinci jučer iskrcavali da ne moraju plaćati porez na dividendu…Nova logika obrnuta od normalne ali moguće?

Na ovoj dionici sad se vidi koliko nedostaje kolega Živac da je malo lansira kao što je znao i zatući

Ajde izađi što prije nedostaješ nam

kolega prstom u…

New Report

Close