VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


još samo par dana za kupovinu ako želite dividendu.

Odigraće se to ali očito se još čeka i traži povoljniji ulaz od ovog trenutno. Ne bi ga trebalo biti ali možda bude koji očajnik se istresao s nekom sićom… [wink]
A vrijeme polako ističe, sljedeći četvrtak će brzo doći. Nema sigurnije i unosnije kupnje trenutno na cijeloj burzi, neće to maheri propustiti! [thumbsup]

Šefe, po čemu je Vijac bolji od ostalih gradevinara??? zato jel ga imaš ti pa neće padati??? DAj počni koristiti zareze jer ovako te se nanjuši na kilometar. Za početak stavi koji tu i tamo onak od oka [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa



još samo par dana za kupovinu ako želite dividendu.

Odigraće se to ali očito se još čeka i traži povoljniji ulaz od ovog trenutno. Ne bi ga trebalo biti ali možda bude koji očajnik se istresao s nekom sićom… [wink]
A vrijeme polako ističe, sljedeći četvrtak će brzo doći. Nema sigurnije i unosnije kupnje trenutno na cijeloj burzi, neće to maheri propustiti! [thumbsup]
[/quote]
Pitam se što će do četvrtka odlučiti ova dvojica koji bi uzeli 200 odnosno 300 komada Viadukta? [rolleyes]

Tko je taj što svako malo mjenja naloge na k/p VDKT-R-A??? Manji dio na prodaji a veći na kupnji.Neki pecaroš?!


Tko je taj što svako malo mjenja naloge na k/p VDKT-R-A??? Manji dio na prodaji a veći na kupnji.Neki pecaroš?!

Očito neki kolekcionar [lol]
Neki skupljaju salvete, neki marke a on Viadukt!

Ja se uzdam u dokapitalizaciju koja je išla po 400 kuna. Ako je po tim cijenama bila dobra managementu, onda je meni dobra po 250 kuna.

Realno gledano, prolaze mizerne količine, velikih naloga na prodaji i nema, trend će se ovdje jako jako skoro okrenuti. A više je naznaka za to.

26.11.2010 - Dan D

da da da … cijena dionice nema veze sa stanjem narudzbi, rezultatima itd…
Gdje si ti vidio da je VDKT dobio veliki posao ???
naplatit ce za izvedene radove od HAC-a, te ce vrlo vjerojatno imati izuzetno veliku dobit iduca 2 kvartala, ali sta nakon toga ?


da da da … cijena dionice nema veze sa stanjem narudzbi, rezultatima itd…
Gdje si ti vidio da je VDKT dobio veliki posao ???
naplatit ce za izvedene radove od HAC-a, te ce vrlo vjerojatno imati izuzetno veliku dobit iduca 2 kvartala, ali sta nakon toga ?

Šta,samo 2 iduća kvartala izuzetno velika dobit?!? Stvarno nebitno [lol] [lol] [lol]
A fakat ću se lupati po glavi što će raditi vdkt kad malo pousti ova kriza…
Hvala ricardo,sad sam još sigurniji da je vdkt odlična kupnja!

Ako Čaćić dodje ponovno za ministra s novom Vladom bit će posla za sve gradjevinare!
M.M.D. bi mu mogla biti poslovna tajnica [rolleyes]
Izjava desetljeća (koja me jako nasmijala) je Šukerova da "kukuriku koalicija" ima: jaku želju za vlašću. Ili nešto slično tome……A njega samo zanima boljitak osiromašenog naroda……pa svako malo zadužuje te siromahe za nove miljarde kuna, dolara, eura.

marcello

@Spuzvabob,

Ja to tako vidim, zavrsit ce sve zapocete poslove i naplatiti sve sto su uopce fakturirali,
ALI, nema novih poslova na kojima ce zaposliti mehanizaciju. Odnosno, mozda ih i ima, ali ja
nemam informacija. Tako da ce taj cash na racunu sluziti za isplatu placa i amortizaciju i kojesta.
Ali nece raditi punom parom. VDKT je jeftin, nema sumnje, ali je okruzenje tmurno.
Jos jedan efekt je da je sada ljetna sezona, znaci gradjevinski radovi bi se trebali izvoditi
najvecim intenzitetom a malo se radi. Pitanje je kako ce sve izgledati najesen i zimu.
Ocekujem da bi se tek iduce godine u ovo vrijeme moglo poceti govoriti o oporavku u gradjevinskom sektoru.

@ricardo
Nemam protiv samo i ja kažem svoje mišljenje koje se eto razlikuje.Najava dobrih izvještaja za 2.i 3.kvartal me veseli pogotovo ako dolazi od nekoga tko je skeptičan prema rastu vrijednosti dionice.
Ipak 5% dobiti na dividendi u par dana nije za baciti i neće me iznenaditi ako ova dvojica koji bi kupili preko 200 komada svaki lupe i po asku da ostvare takvu dobit.
Ako se itko veći odluči na kupnju ide to prvo žestoko gore pa onda pad.
A vjerujem da će biti i novih poslova bar za preživjeti.
Čini mi se da vdkt radi u Rijeci proširenje luke?

New Report

Close