VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ja nadokupio na 329.40 🙂

Dok je DLKV već na 349 i probio R2 otpor, samo mala napomena, R2 za VDKT iznosi 352kn… pa savjetujem naivne prodavače da se sklone… dok ih nije pojelo

Kolega spićo, pretjerujete kao i obično.
Puno emocija unosite, a to nije dobro.

kolega Split, ne sugerirajte ljudima šta da rade, neka rade šta hoće. Što se mene tiče, ja bih bio najsretniji da prodaju…po bidu…

U ovom suludom vremenu nagovarati ljude da kupuju građevince je stvarno smiješno.
Obratite pozornost na to.


U ovom suludom vremenu nagovarati ljude da kupuju građevince je stvarno smiješno.
Obratite pozornost na to.

Pa zato ce takvi kao ti kupovati kada bude tri puta skuplje

Niste upućeni u moje pisanje.

ULPL – pogodio dno u kunu skoro – rekao 660-670
INA – navlakuša od novinara – vraćeno na startne pozicije

možemo vaše predviđanje koje čuti. hvala.


U ovom suludom vremenu nagovarati ljude da kupuju građevince je stvarno smiješno.
Obratite pozornost na to.

poštovani kolega, ja se u potunosti slažem sa vama. ja ih nagovaram da prodaju VDKT.

Tako treba. Izvrsno razmišljanje.

Pa koliko vidim Ulpl se vec pola godine vrti od 650-730 kuna……tako da ni ne mislim da je neki uspijeh pogoditi dno dionice kad se vrti non-stop oko iste razine……BTW dno je na 650 a ne na 660-670 kuna….

A sto se tice VDKT, mislim da vise pada od ovoga nece biti…..cijena je pala sa 500 (ljetos) na donedavnih 300 kuna……..i mislim da ova dionica mora ici gore, kao i 99% dionica na ZSE…..e sad je pitanje koja od njih ce odratiti najveci i najskoriji rast?

hoće li jedna blokadica danas?

ja bih rekao da bi to bilo sasvim korektno, ne mislite li?

hip hop, zeko skok na skok [cool]

fali 0,06%

New Report

Close