VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Offtopic malo… Imam pravo na dividendu , al nisam ju još dobio (vidim da neki jesu)… Jel još netko nije dobio dividendu a da je trebao ????


Offtopic malo… Imam pravo na dividendu , al nisam ju još dobio (vidim da neki jesu)… Jel još netko nije dobio dividendu a da je trebao ????

Ja svoju već potrošio!

Jel netko može na Mojoj dionici pogledati d day za Viadukt… Thnx unaprijed


Jel netko može na Mojoj dionici pogledati d day za Viadukt… Thnx unaprijed

evo u privitku ti sve piše 🙂

VDKT-R-A +3,50%

Mogla bi se kupnja malo pojačat…dosta slabo ovo izgleda

ma izgleda katastrofalno…i opet ce ispod 400…jednostavno nas nece…i gotovo…

Čini se da su imaoci ove dionice(i ja među njima) maratonci koji će se još načekati za počasni krug.Kad pogledan ova dešavanja na VDKT sve šta mogu reć je da logika ne stanuje ovdje………. [undecid]


Čini se da su imaoci ove dionice(i ja među njima) maratonci koji će se još načekati za počasni krug.Kad pogledan ova dešavanja na VDKT sve šta mogu reć je da logika ne stanuje ovdje………. [undecid]

opće poznato je da nikakve logige na našoj burzi nema, a pogotovo na Viaduktu….

Kad crobex raste, Viadukt pada, kad crobex pada, Viadukt pada još više, kad građevinari rastu, Viadukt pada, kad građevinari padaju, Viadukt pada najviše…….pa dokle već…..iako je pokazao najbolje izvješće među građevinarima, ova dionica je u konstatnom padu…samo pada, pada i pada…..

Molim da mi neko objasni u čemu je bit….

Jel postoji neka stranica gdje se može vidjeti koje dionice kupuju fondovi?

PS:

Zanimljivo da je VDKT unazad 10 dana tj izvješča pao više od HDEL koja nema vani posao kao Libiju i nema niti pozitivno izvječe a kamoli skok dobiti od 5x…….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Zanimljivo da je VDKT unazad 10 dana tj izvješča pao više od HDEL koja nema vani posao kao Libiju i nema niti pozitivno izvječe a kamoli skok dobiti od 5x…….

strpljenja, VDKT i HDEL su podložne negativnoj klimi oko građevinara… ali promjenit će se to , vrlo brzo, brže nego naši vrli analitičari to shvate…

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.



Zanimljivo da je VDKT unazad 10 dana tj izvješča pao više od HDEL koja nema vani posao kao Libiju i nema niti pozitivno izvječe a kamoli skok dobiti od 5x…….

strpljenja, VDKT i HDEL su podložne negativnoj klimi oko građevinara… ali promjenit će se to , vrlo brzo, brže nego naši vrli analitičari to shvate…
[/quote]

I dalje vlada strah među investitorima u građevinare jer afere još nisu gotove, čekaju se i novi otkazi u upravama, najprije u HAC-u. Da li će iza toga krenuti istrage i u firmama izvoditelja, to je očito glavno pitanje koje muči sve ulagače. Čeka se i proračun za 2010. koji prema dostupnim informacijama neće biti kao dosadašnji za građevinare, ali ni loš kao što se očekivalo prije par mjeseci.

Do tada živimo u nadi i čekamo…

Ispada glupost uopće i probati kupovati, moram priznati da imam dionice VDKT-R-A, da sam kupovao, al kad vidim kupnju sada, onda moram biti lud što sam kupovao.

New Report

Close