VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sjeti se DLKV-R-A na 490kn pa je pao na 300kn. Tako da glede nadanja bit će šta bude, što graf kaže, a zasad mi se graf ne sviđa nimalo.


Sjeti se DLKV-R-A na 490kn pa je pao na 300kn. Tako da glede nadanja bit će šta bude, što graf kaže, a zasad mi se graf ne sviđa nimalo.

Kolega splićo, ma jeste li vi to druker? sve prodali s gubitkom? pa sada drukate na veliki pad? ne bute to gledali.
splićo druker! da čovjek ne povjeruje! a tako sam vjerovao tom momku, odiše iskrenošću. [cry]

Nisam druker već upućujem na oprez. I nek daj Bože VDKT ide gore do 1000kn, ja bi to volio jer nisam sve prodao, držim dio i dalje.
Prvi put sam ušao u VDKT-R-A na 315kn, ostvario 25% u 1 dan i bio sretan jer se to na našoj burzi teško ostvaruje. A igrao samo na osjećaj.
Nadalje na njemu sam imao sigurno 400-500 keka prometa sa svega 20k casha, u 20-30 transakcija, samo 1 put izgubio 2,5% jer imam STOP LOSS u glavi, kad vidim da pada 2 dana zaredom bježim.
Drag je meni Vijadukt i vjerujem u ovu firmu, samo mi mali ne određujemo sudbinu.
Ako netko to ima kupiti za sitne novce tako će i biti.
Zašto je kupnja šuplja do 200kn? Zašto postoji sada samo 12 naloga na kupnji a stotine na prodaji?
Meni to smrdi i izišao sam iz njega 90%. Da, trejdam kad vidim da mogu, na sigurno.
Al nema veze više ni VDKT-R-A ni moje mišljenje, Ameri su krenuli u korekciju, Crobi ima HSS pattern spreman da nas "odvali" dolje. A dokle??? Je li ovo P3 krenuo????
Sigurnost i oprez je ipak prije svega!

Glede iskrenosti ovo nije druk već iskreno kažem kako jest! Možda se to tebi (isto tako i meni) ne sviđa, al film o naglom oporavku zaboravite ljudi.

http://www.slobodnadalmacija.hr/Dubrovnik/tabid/75/articleType/ArticleView/articleId/77399/Default.aspx


Drag je meni Vijadukt i vjerujem u ovu firmu, samo mi mali ne određujemo sudbinu.
Sigurnost i oprez je ipak prije svega!

Toliko ti je drag da ne znaš da se firma zove Viadukt a ne Vijadukt… Nisi baš pozvana osoba da upozoravaš ljude koji barem znaju kako se firma zove… Sačuvaj nas takvih savjeta !

Di si Baja nismo se dugo čuli vidim još si u VDKT
Ovaj Split ga druka kako njemu paše takvi su ti daytraderi
što češ svaka dionica ima svoga drukera ,Split bi stalno
zarađivao na razlici u cijeni kupnje prodaje sada misli kada je izašo
da če navuči ljude da mu jeftino prodaju …
tip je sam napisao kako svako malo
prodaje i kupi pa ti je jasno pošto veli da je u kešu zašto navija da mu neko
naivan proda….

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

go, go Viadukt……..de potegni malo kak samo ti znas….

Znate sta bi bilo dobro?
S obzirom na sve dobre vijesti i izvjestaje koje smo culi i vidjeli, i sa znanjem da dionica vrijedi puno vise, bilo bi dobro da dionicu ne prodajemo i da se maknu ovi nalozi, i da prvi nalog za prodaju bude na 500 [smiley]

dajte ljudi pa sta vam je??zar stvarno mislite da VDKT vrijedi 400??i manje od toga???
urazumite se molim vas!

ovo je strasno……

VDKT-R-A 387,23 7 2.710,61 5.11.2009 10:44:24
VDKT-R-A 387,22 12 4.646,64 5.11.2009 10:44:24

opet krenusmo na dolje………..2% ispod prosječne cijene jučer…..

Pa iz aviona se vidi da je namještaljka……. [cool]

Prodaje: Količina Cijena
39 399,99
9 400,00
2 403,00
10 403,50
14 404,87
77 405,00
4 409,00
35 409,70

marcello

nemojmo zaboraviti da smo jućer pali dok su drugi građevinari rasli
kada VDKT krene ode on 20% ui pasrt dana danas
sitne ribe cimaju dionicu da bi se nakrcale….
Očekuju paničare ajde ima još koji preostali paničar
da se kolega Split napoji [thumbsup]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close