VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko je danas na kraju dana odlučio da dionica ne ide preko 400,00 kn jer je bio postavljen malo veći nalog na asku.

Dobra je stvar što za sada nema panike, prometi na Viaduktu su mali i sve se brzo može okrenuti prema gore… Smatram da su ulagači odlučili uzeti mali predah jer se čekaju važne političke odluke kod nas koje će odrediti smjer kretanja burze narednih dana. Također, i prijedog proračuna za 2010. i udio investicija u njemu.

Vidim danas u jutro neko uzeo 200 kom po 405

Ekipa se miče sa prodaje
znači interes postoji
naivni i paničari prodajte da vas se rješimo ako već odavno nismo
Pozdrav svim vlasnicima [thumbsup]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

nadam se da će ti prisjest tih bijednih 20-tak ‘iljada što si ih dobio za VDKT po 388kn

biom75

LEGLA DIVIDENDA NA TEKUČI!!!!!! [lol]

Jednom je slučajnost, drugi put podudarnost, treći put neprijateljsko djelovanje....

također

Opet nam ruše VDKT ostali građevinari se oporavljaju izgleda da Hrvati ne
vole čitati izvješča.
Čudo da je jedna od najprodavanijih knjiga na poslovnom
Analiza financijskih izvještaja – 2. prošireno izdanje
Lajoš Žager
Ne znam što bih više dodao uz nove poslove i super izvješča stvarno mi nije jasno
što bi još htjeli i zašto je ovo jedini građevinar koji se trži na 1/10 ATH..

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Što vam vrijedi dividenda od 14 kn , kada ima ovakvih pacijenata koji je prodaju 30 kn ispod cijene na kojoj je trebala danas biti tržena ? Sramota !

Leglo i meni, he he he.
Taman za složiti 2 dobra tiketa na kladari, a ako prođe kvota 30 vraćam se kupiti još 60kom VDKT.


da vidimo,dva puta po 100 dionica i jednom 30 smo mu progutali na 400 kn…ima li junak još?
sam neka stavi…

Bio sam ja danas na prodaji na 400 pa me nije nitko pojeo….

Jako je jednostavno, kupite na 380kn prodate po 420 pa opet kupite na 380 i prodate na 400.
Al ako krene gore osobno ću pogurati VDKT-R-A bar 5%.

Samo se ti nadaj! To si ti meni odgovoria prije desetak dana kada sam ja napisa da sam proda viadukt i da ulazim opet na 380kn. To sam i napravia. Ali ne virujem da ću ga sad prodat prije 800kn.

Danas 2 dobre vijesti!

– sjela dividenda na račun, već prvi dan od najave, stvarno sam ugodno iznenađen!
– Livaković dao ostavku, još jedno ugodno iznenađenje, nadam se da je to početak kraja svega lošega što se zadnje vrijeme događa građevinarima. To može biti samo plus za ovu napaćenu dionicu…

New Report

Close