VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Rokovi su pomaknuti za iduću godinu a pomaći će ih sigurno i dalje
također postoji mogućnost da se i ukinu.
Ja sam na VDKT dugo i nema tu nikakvih mirovinaca bila su dva iskrcavanja u 4 mjeseca
jedno veće prije 4 mjeseca i manje prije otprilike mjesec dana stime da je ovo zadnje bilo stvarno malo..
Do sada još svi maki investitori nisu dovoljno upućeni u ovu dionicu
Potpuno neistiniti trać je kružio po forumu ali u medijima nema loših vjesti od zadnjeg izvješća.
Sada nakon ovog zadnjeg super izvješća i dividende , posebno i niske cijene
Trebao bi ići puno gore jedino što sada je frka i nema love ali ćim prvi kapitali ulete
trebalo bi doći do većeg i nadasve zasluženog rasta.

link
http://www.poslovni.hr/120579.aspx

Hanfa produljila rok obvezne prodaje dionica

Spomenuti akteri domaćeg tržišta kapitala imaju vremena do siječnja iduće godine prodati pojedine dionice bez mogućeg naglog pada njihove vrijednosti.

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Niste baš u tijeku , HANFA je prolongirala obvezu prodaje za 6 mjeseci , i opet će bude li ovakvo tržište.


Molim link te odluke HANFA-e. Oni sve svoje odluke/rješenja uredno objavljuju na webu, npr. http://www.hanfa.hr/uploads/10-09-6.pdf


Evo, ova vijest je od 08.06….http://www.poslovni.hr/118364.aspx

To je zadnje što ja imam…Sad ti lijepo postaj gdje si vidio da su rokovi produženi…Ovdje naime crno na bijelo piše da je mirovinci moraju prodati do 20.08…..

Za ADPL je isto tako pisalo, ljudi su nagađali da će rok biti pomaknut, a svjedoci smo da je taj dan bilo rasprodaje….

Vaš link

Treba malo čitat i novije datume.

Istina, jedan razlog manje…u to vrijeme bio na GO….

danas nije bio neki promet na viaduktu ali još bolje nije bilo ni prodaje pošto poto kako gledam po izvješćima viadukt dosad ima skoro najbolje polugodišnje izvješće

pitajte bilo kojeg financijaša sa pedigreom koju multiplu prvo gleda pri valuaciji firme i koja mu najviše govori da li je isplativa kupnja u odnosu na neku cijenu. Svi odreda će vam reći isto: EV/EBITDA… E sad, primjenite tu multiplu na basket građevinara izlistanih na ZSE i rangirajte ih od najmanjeg prema najvećem i dobit ćete VDKT je najpodcjenjeniji građevinar [thumbsup] iznimka je jedino INDG ali struktura njeziniih prihoda/dobiti nije iz redovnog poslovanja.

I'LL BE BACK

Ja ću se još natrpati VDKT
kada su svi ćoravi ja nisam…. [thumbsup]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Ja ću se još natrpati VDKT
kada su svi ćoravi ja nisam…. [thumbsup]

jesi kupio ili čekaš na 291kn

Ja ga kupujem po višljoj nisam cicija kupovao sam ga prije neki dan po 315 pa mi nije
žao a kupovao sam ga i po 450 i opet mi nije bilo žao

Izgleda da je VDkt napokon krenuo vraćaju se prvi investitori može on gore za puno
u par dana po tome je poznat.. [thumbsup]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

jel netko ima neku informaciju da nije viaduklt dobio neki novi posao ova kupnja po asku i blokada mi slute na to

Eto sada kada su izvješća gotova skromno mogu konstatirati da su izvješća
građevinara dobra
ispada da je izvješće Viadukta najbolje među njima !!!
Makar većina drugih isto jako dobro
Vdkt definitivno pozitivno iznenađenje
kada je većina oćekivala propast pokazao da može puno više nego
se od njega očekivalo

[thumbsup]

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

samo info
cijena dionice bi trebala biti
1313,45 kuna kako bi trz. kapitalizacija bila 600 milja kuna
te bi ju tada fondvi mogli i dalje drzati u portfelju.
bilo bi dobro da netko ,ako ima podijeli informaciju o stanju i ispod prvih 10 najvecih iamoca fionice

Good artists copy. Great artists steal.

New Report

Close