VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

24.10.2007. Vijaduktova dionca je vrijedila 4.600 kn a promet je bio 2.591,45 kn pa sad izračunajte kolikije to pad dionice


@odjoh

A kad je to bilo kolega…?? [shocked]


nemam uopce ovu dionicu tak da mi se neda raspravljati odi na crobex uzmi viadukt povijesne podatke vrati se na 2007 pa pogledaj ath zadnje je nesto preko 4600 a pregledaj malo in day trgovinu u to vrijeme….iako to u ovom trenutku ne znaci nista…

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Naravno da ne znači ništa al ipak ne treba pisati nešto što nikad nije bilo i nikad neće ni biti.Najviša ikad za VDKT -R-A je 4605kn a vidim da drukeri namjerno konstantno "zaboravljaju" da je bio i dokap koji je značajno obezvrijedio ovu dionicu.Ajd sad izračunaj koliki je bio dokap pa ćeš vidjeti da je cijena VDKT -R-A točno tu gdje treba biti u odnosu na druge građevinare.Osim toga popišam se ja na njihova izvješča,ne samo na Viaduktova nego na SVA izvešča na ZSE.Lažna su i napuhana te vjerojatno i plačena od strane Fondovske industrije jer isti trebaju izači iz vdkt,ulpl,auhr,ckml,blsc,jdpl,korf,thnk,zvzd,adpl……do 31.01.2010.Riječ je o brat bratu cifri od cca.600 mil kn. [shocked] Šest mjeseci….600 mil.kn…vaauuu [shocked]
A probaj pogoditi gdje u koje dionice će se to ubaciti [rolleyes]

http://www.zse.hr/default.aspx?id=10006&dionica=VDKT-R-A

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Golubov možeš ti pišati na izvješća i tvrditi da su sva lažna koliko hoćeš
misliš da će tebe ljudi slušati ti si tu neki autoritet da tvrdiš da su sva izvješća lažna
Kako možeš samo tvrditi takve gluposti vidim da si već dulje na forumu
Sigurno si ti novi mesija koji će nam pokazati pravi put
bolje ti je da šutiš dosta je na VDKT bilo takhvih kao što si ti
Mogo bi ja tebi malo po dijonicama pljuvat ali ne želim nisam takav najlakše je rušiti to zna i zadnja budala ali graditi i stvarati za to treba biti čovjek..

Također da više razjasnimo dokap VDKT pa pogledajmo grafove ja ne vidim veći pad od 15-20%
nakon dokapa znaći ništa VDKT je 15 puta isopod max cjene i ako uračunamo dokap i dalje
je puno više nego 13 puta ispod max cjene tako da tvoje tvrdnje ne piju vodu..
Datum izlaska fondova će do tada još tri puta pomaknuiti ako ga ne ukinu u međuvremenu

Vidiš i sam da se javljaju ljudi koji nemaju VDKT pa svi vele koliko je potcjenjen
tvoji konstantni napori traća neće ovdje uroditi dok sam ja živ…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi


Golubov možeš ti pišati na izvješća i tvrditi da su sva lažna koliko hoćeš
misliš da će tebe ljudi slušati ti si tu neki autoritet da tvrdiš da su sva izvješća lažna
Kako možeš samo tvrditi takve gluposti vidim da si već dulje na forumu
Sigurno si ti novi mesija koji će nam pokazati pravi put
bolje ti je da šutiš dosta je na VDKT bilo takhvih kao što si ti
Mogo bi ja tebi malo po dijonicama pljuvat ali ne želim nisam takav najlakše je rušiti to zna i zadnja budala ali graditi i stvarati za to treba biti čovjek..

Također da više razjasnimo dokap VDKT pa pogledajmo grafove ja ne vidim veći pad od 15-20%
nakon dokapa znaći ništa VDKT je 15 puta isopod max cjene i ako uračunamo dokap i dalje
je puno više nego 13 puta ispod max cjene
tako da tvoje tvrdnje ne piju vodu..
Datum izlaska fondova će do tada još tri puta pomaknuiti ako ga ne ukinu u međuvremenu

Vidiš i sam da se javljaju ljudi koji nemaju VDKT pa svi vele koliko je potcjenjen
tvoji konstantni napori traća neće ovdje uroditi dok sam ja živ…

Točno,kupuj one koji su najviše pali,to je formula za zaradu na burzi [lol] Želim ti puno uspjeha [bye]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Osim toga popišam se ja na njihova izvješča,ne samo na Viaduktova nego na SVA izvešča na ZSE.Lažna su i napuhana te vjerojatno i plačena od strane Fondovske industrije jer isti trebaju izači iz vdkt,ulpl,auhr,ckml,blsc,jdpl,korf,thnk,zvzd,adpl……do 31.01.2010.Riječ je o brat bratu cifri od cca.600 mil kn. [shocked] Šest mjeseci….600 mil.kn…vaauuu [shocked]

pišeš gluposti.

Inače.. računajte si ATH na ca 3300 kn kad se ubroji kombinacija s dokapom.

I'LL BE BACK



Osim toga popišam se ja na njihova izvješča,ne samo na Viaduktova nego na SVA izvešča na ZSE.Lažna su i napuhana te vjerojatno i plačena od strane Fondovske industrije jer isti trebaju izači iz vdkt,ulpl,auhr,ckml,blsc,jdpl,korf,thnk,zvzd,adpl……do 31.01.2010.Riječ je o brat bratu cifri od cca.600 mil kn. [shocked] Šest mjeseci….600 mil.kn…vaauuu [shocked]

pišeš gluposti.

Inače.. računajte si ATH na ca 3300 kn kad se ubroji kombinacija s dokapom.

[/quote]

Što je netočno napisano ili još bolje, što je za tebe glupost? Što ispravljaš ath a kažeš da pišem gluposti.? Zar je sve ono što ti ne kopčaš glupo? Drži se ti todexa,tamo ti je sve fer i pošteno [tongue]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!




Osim toga popišam se ja na njihova izvješča,ne samo na Viaduktova nego na SVA izvešča na ZSE.Lažna su i napuhana te vjerojatno i plačena od strane Fondovske industrije jer isti trebaju izači iz vdkt,ulpl,auhr,ckml,blsc,jdpl,korf,thnk,zvzd,adpl……do 31.01.2010.Riječ je o brat bratu cifri od cca.600 mil kn. [shocked] Šest mjeseci….600 mil.kn…vaauuu [shocked]

pišeš gluposti.

Inače.. računajte si ATH na ca 3300 kn kad se ubroji kombinacija s dokapom.

[/quote]

Što je netočno napisano ili još bolje, što je za tebe glupost? Što ispravljaš ath a kažeš da pišem gluposti.? Zar je sve ono što ti ne kopčaš glupo? Drži se ti todexa,tamo ti je sve fer i pošteno [tongue]
[/quote]

ATH sam napisao kolegama da znaju nekakav orjentir jer vidim da se spominjao dokap koji je malo poremetio odnose. Meni ATH ne znači ništa, napisao sam da olakšam onima kojima to nešto znači.

A ti pišaš po izvješćima jer su lažna i plačena od fondovske inustrije? koje industrije? pa fondovi su se raspali i prodaju po ovim cjenama i ovo malo tuđih dionica što im je ostalo onima od kojih će za nekoliko godina iste otkupiti po višestruko većim cijenama.

I'LL BE BACK

Primjetio sam da često citiraš Kostolanija pa provjeri što on misli o izvešćima.A kakva je izvešća imao Enron? Nemoj me nasmijavati s tim cro-izvešćima.Gle Janaf kakvo izvešće..ha..al ne puši raja..zašto? Viadukt..izvešće bomba..promet šaka jada.A gle INA, katastrofa izvešće i rast cijene…zašto? Zato prijatelju virtualni jer očito nisam jedini koji se popiša na papir zvan izvešće….kao i na tehničku…i fundamentalnu…i sve ostale svinjarije koje su izmišljene da se odere male i naivne.Sve to ima samo jednu svrhu,da sugeriraju raji TRGUJ…TRGUJ…TRGUJ…puši lovu na proviziju.Al ak ti kažeš glupost onda glupost… [embarass]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Primjetio sam da često citiraš Kostolanija pa provjeri što on misli o izvešćima.A kakva je izvešća imao Enron? Nemoj me nasmijavati s tim cro-izvešćima.Gle Janaf kakvo izvešće..ha..al ne puši raja..zašto? Viadukt..izvešće bomba..promet šaka jada.A gle INA, katastrofa izvešće i rast cijene…zašto? Zato prijatelju virtualni jer očito nisam jedini koji se popiša na papir zvan izvešće….kao i na tehničku…i fundamentalnu…i sve ostale svinjarije koje su izmišljene da se odere male i naivne.Sve to ima samo jednu svrhu,da sugeriraju raji TRGUJ…TRGUJ…TRGUJ…puši lovu na proviziju.Al ak ti kažeš glupost onda glupost… [embarass]

zabrijo si frende na teoriju zavjere malo previše tako da prekidam diskusiju. A što Kostolany misli o izvješćima je manje bitno. puno je bitnije što o njima misli Warren Buffet. [wink]

I'LL BE BACK


Zato prijatelju virtualni jer očito nisam jedini koji se popiša na papir zvan izvešće….kao i na tehničku…i fundamentalnu…i sve ostale svinjarije koje su izmišljene da se odere male i naivne.

A prema čemu trguješ onda?

otkrio sam neš novo za mene…išo sam gledat politiku isplate dividende kod VDKT i skužio da unazad 5 godina svake godine dijele dividendu od 10 ili više kuna (ove godine 14) pa sam se pitao na koju foru ako im je EPS u prosjeku oko 10kn u zadnjih 5 godina (možda koju kunu više manje, nemojte me uzet za kirurga). I onda sam skužio da im je stopa amortizacije ogromna, a to znači da im je P/EBITDA pri ovim cjenovnim razinama smiješno niska i da zapravo fino pune kasu lovom svake godine. Pa P/EBITDA samo sa prvim polugodištem 2009 im je 1,59… kakvi likovi [thumbsup]

Zna li netko do kad misle obračunavati ovoliku amortizaciju od 45+ milijuna svake godine (ovo im je već 7. godina za redom da to prakticiraju) i kad završava taj "ciklus" amortiziranja strojeva ili što li? Ima neko da se kuži u te spikice? thnx. jer po ovom, izamortizirali su si cijelu glavnicu jedno 2 puta unazad sedam godina… Naime prema ovom što vidi, ovo je jedna sasvim solidna firmica a dugo sam vremena mislio sam da je junk (fakat sam mislio to).

također bi molio nekgo da mi objasni strukturu njihovih kratkoročnih obveza s obzirom da su im to 80% ukupnog duga. hvala

I'LL BE BACK

New Report

Close