VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


gyges, 20.11.2008. u 07:37
Na ovoj dionici sam najviše popušio!

Ako te to tiješi nisi jedini.
[/quote]
A joj u kakvom sam ja bio očaju kada sam je prodao po 2300, a ulaz mi bio 4300…
…pa lijepo uložio u ATPL ona skočila skoro izbrisao minus…
..i sad gledam ATPL i čudim se govnu koje sam pojeo…po ko zna koji put
….tako da znate ima nas koji smo ranije izašli, ali što nam to vrijedi kad uvijek iznova dalje ulažemo

pozdrav

semper fidelis

Pozdrav svima
Dugo već čitam postove na ovom forumu,pa evo da i ja nešto kažem.Dioničar sam VDKT(ulaz cca1300)a isto tako i ZVZD(ulaz 12tk).Sada razmišljam o prodaji ZVZD i dokupu vdkt(1 ZVZD=11 VDKT).Pitanje samo dokle nisko može ići viadukt.Kada bi bilo pravo vrijeme za zamjenu.
Hvala

ja sam pretumbao portfelj narazini crobexa od 2500
sad mi se vise nisti ne razmislja niti prodaje niti kupuje.
zauzeo sam loooong poziciju i cekam.

Good artists copy. Great artists steal.

GLEDAM I RAZMIŠLJAM, DA NIJE OVO NEKA OUTLET BURZA,SNIŽENJE 70-90%,FU..ING KATASTROFA….ALI KAKO KAŽE NAŠA VLADA KRIZA ĆE ZAOBIĆI HRVATSKU,NEMA RAZLOGA ZA BRIGU


Pa šta radite s ovom dionicom ? Jeste svi poludjeli..pa , dajte već jedanput prestanite spuštati cijenu??
Tko to sad prodaje po ovakvim cijenama….je poludio skroz?
Ma , šta uprava radi….ako na zna ..ja ću joj reći!
Izvolite otkupljivati dionice po 500 kuna minimalno na burzi..a poslije tražite kupce gdje god znate!
Izvolite držati cijenu na NORMALNOM MINUSU – tj.na cijeni od oko 500,00 kuna.Luđaci..svi skupa!

Uprava je napravila odličan posao! Prodala je po 450kn, a koliko je sada ne moram govoriti. Uostalo, zašto bi sada itko kupovao kada novce treba ‘čuvati’. Teška su vremena! Rađe pljuvajte po našim glavonjama koji su nam tvrdili mjesecima da je kriza daleko od nas i da nema realnog razloga za brigu.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

kriza je tu ,nemremo pobjeci.krize imaju i svoje dobre strane.omogucuju malima da prestignu velike.
kao i sve u prirodi i ekonomija je ciklickog karaktera.

Good artists copy. Great artists steal.

samo me zanima tko to prodaje i zbog čega,popizdit ću što nemam para,viadukt ne može propasti,ja sam radio u njemu cca 2,5g i znam neke stvari,a isto znam da su članovi uprave ***obrisano***


samo me zanima tko to prodaje i zbog čega,popizdit ću što nemam para,viadukt ne može propasti,ja sam radio u njemu cca 2,5g i znam neke stvari,a isto znam da su članovi uprave ***obrisano***

E Vjeko, Vjeko…taman se čovjek zanio, otvorio dušu…kad ono, cenzura [rolleyes]NHF

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

Znam samo jedno,dionica viadukta je među vodećima koja je najviše izgubila na vrijednosti(negdje oko 13 puta),netko će se grdno obogatiti na ovoj dionici,a pošto sam cenzuriran u zadnjem postu onda ću reći da će to sigurno biti "fina gospoda" iz uprave,a ne mi koji kupujemo po nekoliko komada.Šta vi mislite da su gospoda iz top 10 kupili dionice iz vlastitog džepa(moš mislit),a na sva zvona su objavili kako su prodali dio svojih dionica prije dokap., a onda vidukt kupuje s lovom od dokapa svoje dionice koje će završiti gdje?Zaključite sami.

kolega cveba s ovim potpuno ste u pravu.
Samo jednostavno ne mogu vjerovat koliko su ga srušili.
Sramota [angry]

Gospodo, ako još padne kupiti 200-300 komada i u mirovinu na havaje.

GARANT JE Nr 5 IZ TOP 10 PRODAO SVOJE DIONICE VIDUKTU(cca 7000kom),DOBIO LOVU,A VJEROVATNO ĆE SI NAMIRITI NAZAD BROJ DIONICA OD VIADUKTA,KAO I OSTALI KOJI SU KAO FOL ISPALI IZ TOP 10 .E NAŠA HANFA,U AMERICI BI SVI BILI VEĆ ODAVNO U BAJBUKANI,A KOD NAS SE TO RADI JAVNO I SVAKO KO IMALO IMA POJMA O NEČEMU MISLI ISTO KAO JA,ILI SAM MOŽDA JA MALO PREREALAN

New Report

Close