VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kada je bila na 600kn rekao sam da će pasti na 300. Nažalost, moglo bi se i obistiniti! Iako mi se sada ćini da će i ispod toga, cilj mi je kupnja na 300 pa da smanjim prosijek. Na ovoj dionici sam najviše popušio!

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Bayern, 12.11.2008. u 15:14
Na ovoj dionici sam najviše popušio!

Ako te to tiješi nisi jedini.

Ovo nastavlja u revijalnom tonu, svaki dan 10 posto pada.

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Dečki, moja sućut ako ste unutra….
Ja sam ovo kupovao radi dokapitalizacije i kad sam vidio čemu sve ovo vodi prodo ono dokapitalizirano odmah čim su mi sjele na račun (ostalo sam prije zdilo)…Cijena je bila oko 990 kn…
Svejedno izgubio love i love ovdje…

U cemu je problem ovdje?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

hipotekarnim kreditima…fond managerima….mirovincima…..krizi……građevinarstvu
biraj ,ne možeš pogriješiti

Good artists copy. Great artists steal.

Krelinji koji se liparite na asku , sjećate li se da je prije tri radna dana dionica bila na 500 i da je toliko bila i na manjem crobexu od ovoga , pa di vam je razum ?

bas citam prve postove o VDTK-u na ovom forumu ,pazi ovo kaj veli car:Planirani prihodi/planirana dobit Viadukta:

2006. godina: 1,6 milijardi kuna, dobit: 120 milijuna kuna
2007. godina: 2,0 milijardi kuna, dobit 150 milijuna kuna
2008. godina 2,2 milijardi kuna, dobit 200 milijuna kuna

"U slučaju ostvarenja tih projekcija, dionica Viadukta 2008. godine vrijedila bi 9.000,00 Kn.

Pametan dugoročni investitor svakako bi trebao iskoristiti ovu jedinstvenu priliku koja se pruža na našem tržištu. "koji car…

di je sad ta ekipa koja je kupovala po 2,3,4,6soma?
di je onaj kaj mi je rekao da nemam pojma o nicem kad sam ekipi na 1500kn govorio da se smire sa euforijom?

Pa šta radite s ovom dionicom ? Jeste svi poludjeli..pa , dajte već jedanput prestanite spuštati cijenu??
Tko to sad prodaje po ovakvim cijenama….je poludio skroz?
Ma , šta uprava radi….ako na zna ..ja ću joj reći!
Izvolite otkupljivati dionice po 500 kuna minimalno na burzi..a poslije tražite kupce gdje god znate!
Izvolite držati cijenu na NORMALNOM MINUSU – tj.na cijeni od oko 500,00 kuna.Luđaci..svi skupa!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Gdje ćete naći kupce ???? U BIH ..Albaniji …?

PA VALJDA U NJEMAČKOJ…imate desetak zainteresiranih GRAĐEVINSKIH KONCERNA U NJEMAČKOJ
koji bi vas kupili ….šta čekate ..pitajte ih !!!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ovo starno izlazi van svih okvira logike. Dokap. cijena bila je dosta veća od sadašnje i to još 1 za 2. A sada bilo čak po 350 bez ikakvih uvjeta. Oko 10% cijene prije godinu dana. Tko je kupio jeftinije?

uprava nedavne 2003 i ranije po 27 kn po dionici Zeuse…
dajte vise prestanite sanjat o preuzimanju,nece biti od toga nista,neisplati se,i uostalom da su htjeli mogli su ranije pa nisu.

New Report

Close