VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Uskoro ćete Viadukt moći dokapitalizirat ne po 450 već po 100 kn…… [bye]

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Ne razumijem kakav ti je ovo post, cime se ti nasladjujes.

ne naslađuje se nitko ovdje
nego je samo realan.
sve je pušiona pa tako i dokap.

Good artists copy. Great artists steal.



citam malo priloge o vijaduktu, ako on nije zicer neznam sta je. prodao sam neke druge dionice samo da bi usao u njega.cini mi se da je on najveca zrtva ove korekcije , neopravdana, s 4500 na 650??

Kakvu si analizu napravio ako ni ne znaš da je bila dokapitalizacija? nevjerojatno….. nemam ništa protiv tebe osobno ali kupuješ imovinu o kojoj ne znaš ni najosnovnije podatke. jel bi kupio stan a da ne znaš koliko m2 ima ili na kojoj je adresi….
[/quote]
Za svaku dionicu bila je dodatna 0,5 što znači da je broj starih dionica u odnosu na broj novih 2/3. Tako možemo uspoređivati i cijenu. 2/3 od 4500 je 3000 a sadašnja cijena čak i 500 kn. (16,66% od ATH prenešene vrijednosti na sadašnji ukupan broj dionica)

Bog,škvadro ušao ovih dana!

nije trebalo žaliti što u dokapitalizaciji nismo po 450 kn dobili više dionica ….sada smo mogli nadoknaditi … ovo oko 500 kn je bila bagatela…

Kad bi se mogli birati NAJSTUPIDNIJI POTEZI PRODAJE -KUPNJE na burzi …pretpostavljam da bi
vodeće mjesto imala k-p upravo na ovoj dionici….Nevjerojatnim se čini da još , pokraj ulaganja
od 450 kn za svaku dionicu- još uvijek ima toliko kretena koji po 489,00 kn prodaju – ko
blesavi- toliko gluposti , koliko na ovoj k/p nisam nigdje vidjela- a to je zapravo odraz poteza
ove doista NEODGOVORNE UPRAVE….!

Krunu gluposti čine NALOZI ZA KUPNJU koji premašuju zakonski dopuštene granice – a besramno
stoje izloženi- kao da to NIKOGA NIJE NI BRIGE! KATASTROFA!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Miami koristi priliku da ugrabiš dionice bagatele….i uživaj….ovakve prilike se pojave vrlo rijetko….

evo bagatele po dokapu
super je to burza u hrvata
nemam riječi

mogla bi se barem uprava objaviti pa svima koji su kupovali na 2,3 k objasniti da je sve pod kontrolom

Postanite Eu-robovi

Ovo je sve propalo.Pad sa 4500 na 450 kn.I jos ga i dalje ruse.Ocigledno se neko zeli obogatit na ovoj dionici.Pa di je dno ovoga viadukta ?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

dno je kao na svim dionicama na 0,1 kn

Postanite Eu-robovi

Sramite se.

New Report

Close