VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne mogu se točno sjetiti tko je još prije tri – četiri mjeseca govorio o tome, ali mu čestitam…., dobro je informiran

samo što nije...

Krajem 5. mjeseca napisao sam nekoliko poruka o tome da je posao u Libiji riješena stvar i
svaki puta sam od uvaženih kolega ocjenjen sa 1% tj. očito sam smatran drukerom. Nadam se da su se sada uvjerili u točnost mojih informacija.


Krajem 5. mjeseca napisao sam nekoliko poruka o tome da je posao u Libiji riješena stvar i
svaki puta sam od uvaženih kolega ocjenjen sa 1% tj. očito sam smatran drukerom. Nadam se da su se sada uvjerili u točnost mojih informacija.

pa i oni koji su u školi bili ocjenjivani s jedinicama…danas su najveći tajkuni…zato se ne sekiraj…ha..ha

samo što nije...

PROJEKTI
Viadukt dobio posao u Libiji vrijedan 88 milijuna eura

Viadukt je izvijestio Zagrebačku burzu o potpisanom ugovoru vrijednom 88 milijuna eura na modernizaciji ceste Nalut-Ghadames u Libiji. Investitor je Administracija za ceste i mostove pri libijskom Ministarstvu transporta, a postao je dobiven na javnom natječaju. [thumbsup]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba


ne mogu se točno sjetiti tko je još prije tri – četiri mjeseca govorio o tome, ali mu čestitam…., dobro je informiran

[thumbsup]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada


Krajem 5. mjeseca napisao sam nekoliko poruka o tome da je posao u Libiji riješena stvar i
svaki puta sam od uvaženih kolega ocjenjen sa 1% tj. očito sam smatran drukerom. Nadam se da su se sada uvjerili u točnost mojih informacija.

mislim da sam ja puno kasnije napisao o tome,znaci ti si me pretekao [embarass]

više boli kada drugome raste, nego li kada tebi pada

Nekako sam se nadao da je jucer kupovao netko drugi, a ne trezor [sad]
Izgleda da vijest o Libiji nije privukla investitore. E sad vi meni recite, jel dobro da trezor i dalje kupuje ili nije???


Nekako sam se nadao da je jucer kupovao netko drugi, a ne trezor [sad]
Izgleda da vijest o Libiji nije privukla investitore. E sad vi meni recite, jel dobro da trezor i dalje kupuje ili nije???

Naravno da je! Zašto ne? spriječavaju daljnji pad, a osim što se bave građevinom bave se i financijama i to je ok. sad će ga kupiti i kad im bude trebao kapital, a trebat će im- plasirat će nazad na tržište te iste dionice i još zaraditi. Izlistavanje na burzi je prikupljanje kapitala. Ali ih zakon u vezi trezorskih dinica ograničava na mislim MAX 10% . nisam siguran!

zlikovac

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/VDKT-fin2008-3Q-NotREV-N-HR.xls

Heaven or Las Vegas



Nekako sam se nadao da je jucer kupovao netko drugi, a ne trezor [sad]
Izgleda da vijest o Libiji nije privukla investitore. E sad vi meni recite, jel dobro da trezor i dalje kupuje ili nije???

Naravno da je! Zašto ne? spriječavaju daljnji pad, a osim što se bave građevinom bave se i financijama i to je ok. sad će ga kupiti i kad im bude trebao kapital, a trebat će im- plasirat će nazad na tržište te iste dionice i još zaraditi. Izlistavanje na burzi je prikupljanje kapitala. Ali ih zakon u vezi trezorskih dinica ograničava na mislim MAX 10% . nisam siguran!
[/quote]

Je 10% je max.

Poprilično dobro fi.
Kumulativna dobit je za 2,5mil veća a 3kvartal je 6,5mil u plusu s razlikom od prošlog kvartala 2007 gdje su bili 2mil u minusu .
Onda je cijena bila oko 4800 a sad je 684.
Evo što nam je borba dala [huh]


Poprilično dobro fi.
Kumulativna dobit je za 2,5mil veća a 3kvartal je 6,5mil u plusu s razlikom od prošlog kvartala 2007 gdje su bili 2mil u minusu .
Onda je cijena bila oko 4800 a sad je 684.
Evo što nam je borba dala [huh]

znaš ti onu eriju vratit će se rode 🙂

Good artists copy. Great artists steal.

New Report

Close