VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dajte mi kolega udovoljite, pa recite na koliko ste ušli (može i privatna poruka ako nije tajna).

I ne znam zašto je ovo sell signal, uprava je uzela dionice (naravno) i dio koji su morali prodati da bi finacirali kupnju dionica iz dokapa je otkupila firma i povukla te silne dionice s prodaje. Zar bi bilo bolje da su stavili na burzu prodaju 23 000 komada???

@pero
nemoj biti naivan!!!
Viadukt je dokapitaliziran sa 46milja, probaj samo izracunati koliko je trezor te love potrosio na kupnju 23000kom+kupovina na burzi, minimalno 15milja. 1/3 dokapitalizirane love ALLOOO!!!!

kolko su kesa prije dokapitaizacije imali ??

Good artists copy. Great artists steal.


kolko su kesa prije dokapitaizacije imali ??

Zar je to bitno, ako su i imali kesa onda nisu trebali dokapitalizirati firmu. Sve u svemu ovo je namjestena prica od samog pocetka, a ostali dionicari su glavni akteri-ovce

A recite mi što je sa onih 60-ak milijuna kuna rezerviranih sredstava što je bilo u FI za 2007.g.. Je li Viadukt mogao iz tih sredstava otkupiti ove vlastite dionice za trezor?

Da zavrsimo sa ovim, ako ti trebaju novci za investicije onda ne kupujes "vlastite dionice" (uprava nadzorni i viadukt su jedan tim). Koliko to god se vama ne svidjalo ovo nije dobro, ali ako to vama odgovara onda odgovara i meni. Probajte se postaviti kao vlasnik firme i razmisliti da imate gomilu poslova i da vam fali cash, te dokapitalizirate firmu i onda vam jedan direktor kaze neka 1/3 dokapitalizirane love ode njemu na racun. Tu uopce nije bitno od kud ta lova (imali je oni prije ili su je dobili dokap.) bitno je da su u jeku investicija potrosili cash na SEBE

meni se sve čini da se ovdje nekome priprema teren za preuzimanje

Good artists copy. Great artists steal.

Potpuno se slazem s Vase zadnje 3 poruke,kao da sam ih ja pisao.

To sto se dogada u Viaduktu je blago receno – s r a m o t a ! ! ! !

Koji su to genijalci – raditi dokapitalizaciju i od tih novaca kupovati svoje dionice,bravo majstori! [lol]

Pozdrav.

PBZ INVESTOR - nikad vise!

Vaš link

EVO POSLOVA!!!
LIBIJA 88mil i samostalno izvođenje radova!!!
Pregovara se i o novim poslovima u Libiji [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Vaš link

Trezor ponovo kupuje dionice 225kom od petka

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=c4b9a3b3-fa36-407c-87fd-2e9452284aa7&ref=rss
potvrda libije konačno

Good artists copy. Great artists steal.


Vaš link

EVO POSLOVA!!!
LIBIJA 88mil i samostalno izvođenje radova!!!
Pregovara se i o novim poslovima u Libiji [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Odlična vijest! [thumbsup]

..........................................................................................

New Report

Close