VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

malo o dokapitalizciji
http://www.liderpress.hr/default.aspx?sid=55085
i rekao bih dobar kritički osvrt na psolovanje
a bogami i na muljaže koje se tu događaju

Good artists copy. Great artists steal.

"Poslije Unipora, najveći dioničar Viadukta je Petar Pećina, vlasnik dviju tvrtki, Atticus i Partita, koji tim putem posjeduje 10,1 posto tvrtke. Uvidom u sudski registar može se saznati da je jedna od tih tvrtki, Partita, jedan od najvećih (90-postotni) vjerovnika Unipora, pa bi eventualnim prijebojem potraživanja Pećina preko svojih tvrtki kontrolirao gotovo četvrtinu dionica Viadukta. Iako Huljev kaže da ona kao stečajna upraviteljica to neće dopustiti te namjerava dionice prodati najboljem ponuđaču, činjenica je da Pećina, ako su njegove tvrtke sudjelovale u dokapitalizaciji, već sada ima najveći utjecaj u Viaduktu. Budući da nije želio razgovarati za Lider o svojim namjerama oko Viadukta, nije poznato stvara li se neki novi građevinski magnat ili Pećina samo papirnato figurira kao dioničar, pripremajući teren za zasad nepoznatoga kupca."

koja slučajnost ja se jučer malo pozabavio strukturom top10 vdkt i naišao na ovog Pećinu
i evo danas odmah liderpress o tome trubi

što ti je današnje novinarstvo

Postanite Eu-robovi

naravno ,on je i vlasnik tvrtke Softline
http://www.croatiabiz.com/busdirectory-company.php?ID=111175
kojaj je dostavila podatke Viaduktu o dioničarma Vodoprivrede i koja je savjetnik Viaudkta

Good artists copy. Great artists steal.

Kada vidim kako je prošla dokapitalizacija poželim da cijena padne na 400kn pa da i mi drugi možemo sudjelovati u dokapitalizaciji.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

Ako je netko gledao sinoć Lica nacije B.Bilića, gosti su bili Novotny i Jakovčević te su raspravljajući o temi financijske krize došli i do pitanja gdje je dno?

Jakovčević je pametno podvukao da je dno u cijeni dionice pojedine tvrtke – knjigovodstvena vrijednost tvrtke. Stoga me zanima, koliko to knjigovodstveno vrijedi taj Viadukt??? Mislim, da znam kada je najbolje uletiti s dokupom jer ovo povuc-potegni, gore-dolje, lijevo-desno više jede jetru i živce. [angry]

manje je više, a više još više

vrijednost VDKT..je u nenaplaćenim realizacijama i budućim poslovima i invasticijama…bude li posla…bit će i novaca..to su građevinci…..

samo što nije...


Ako je netko gledao sinoć Lica nacije B.Bilića, gosti su bili Novotny i Jakovčević te su raspravljajući o temi financijske krize došli i do pitanja gdje je dno?

Jakovčević je pametno podvukao da je dno u cijeni dionice pojedine tvrtke – knjigovodstvena vrijednost tvrtke. Stoga me zanima, koliko to knjigovodstveno vrijedi taj Viadukt??? Mislim, da znam kada je najbolje uletiti s dokupom jer ovo povuc-potegni, gore-dolje, lijevo-desno više jede jetru i živce. [angry]

http://zse.hr/default.aspx?id=163
nominala viadulta ti je 300 kuna
recimo jadroplov ti se vec trguje ispod nominale 🙂

Good artists copy. Great artists steal.

Sjele dionice iz dokapitalizacije.

rego si ih sa brokerskom kucom ?

Good artists copy. Great artists steal.

http://www.poslovni.hr/94316.aspx

samo što nije...

novo stanje nakon upisivanja dionica

1. UNIPOR GRUPA D.O.O. U STEČAJU 36.437 7,98 Osnovni račun
2. ATTICUS D.O.O. 22.824 5,00 Osnovni račun
3. KEZELE DAMIR 21.773 4,77 Osnovni račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 20.896 4,57 Skrb. račun
5. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 17.661 3,87 Skrb. račun
6. BERKET IVAN 13.747 3,01 Osnovni račun
7. VIADUKT D.D. 12.997 2,85 Osnovni račun
8. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 11.723 2,57 Skrb. račun
9. SEKUŠAK RUDOLF 11.633 2,55 Osnovni račun
10. JUSUP JADRANKO 11.467 2,51 Osnovni račun
Ukupno: 39,66

Ima novih lica u top 10

jedna od metoda promjene strukture vlasništva je dokapitalizacija.
to ti je ko poker. digne se ulog.ako nemaš para za pratiti letiš van.

Good artists copy. Great artists steal.

New Report

Close