VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


e sad nakon objave hanfe , u kojem roku mi moramo upisati dionice, pošto u petak gibam na godišnji

Miskim da možete računati na 14 dana.

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT


Kada je Viadukt predavao prospekt onda su rekli da Hnafa ima rok od 60 dana (to bi bio 15.08.). Sljedeća sjednica Hanfe je 14.08., pa bi valjda trebali na njoj donijeti odluku. Ali postoji mogučnost i da bude kasnije, jer zvao sam dva put Hanfu i oba puta su mi naglašavali "rok je 60 dana od predaje sve potrebne dokumentacije". Tako da ako nisu predali neku "kopiju osobne" Hanfa si može uzeti još koji dan dulje. Ali sve je to manje bitno, tjedan prije ili kasnije, bitno je da je polugodišnji izvještaj dobar i da više objave službeno tu Libiju.

Potpisujem [cool]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

državni tajnik za infrastrukturu na htvu izjavio da se most milijun posto gradi, a i na autocesti Sisak-Zagreb koja se također gradi je naveo(ne znam točan broj) vijadukata, mostova itd…bit će posla.. [thumbsup]

... otišli su bikovi uzalud ...

Pa ljudi kaj još ima sumnje oko Pelješca i poslova od strane viadukta!!!?


Pa ljudi kaj još ima sumnje oko Pelješca i poslova od strane viadukta!!!?

eto, ljudi su skeptični prema svemu jer živimo u turbulentnim vremenima…pogotovo u ovom slučaju jer se radovi ne vide…a ova potvrda ničem ne škodi…uostalom, čemu drugom forum i služi …

... otišli su bikovi uzalud ...

U sektoru su podbacili građevinari vezani za domaće tržište i državne projekte poput Viadukta (ZSE:VDKT-R-A) i Hidroelektra Niskogradnje (ZSE:HDEL-R-A), koja je ostvarila neto dobit manju za čak 13,4 posto u odnosu na prvih šest mjeseci 2007.
http://www.seebiz.eu/hr/analize/igh-i-ingra-na-vrhu%2c-podbacili-viadukt-i-hidroelektra,22512.html

Uplaćena dividenda. Čudi me da nitko ne komentira….

[color=black][/color]

Da li znaš koliki je iznos dividende! Meni sjeo određen iznos, ali nisam znao od koga. Hvala

13,97kn

toliko *bucna i spekulativna dionica IGH ima dividendu 75,00 kn sto je u postotku 23,3% manje od dionica VDKT s dividendom 13,97 kn .

"oblaci prolaze i kiša radi svoj posao i sva posebna bića dobivaju svoje oblike"

Vaš link

Evo stigao napokon prospekt od hanfe i odobrenje za dokapitalizaciju.
Rok je 30 dana od dana donošenja konačnog rješenja od hanfe [thumbsup]

HANFA tocno po danu donosi cekano rjesenje, pohvala, kao i trgovackom drustvu Viadukt d.d. koje je uredovno , bez pompi , isplatilo dividendu tocno 08.08. kako je i najavilo_danas trzno_ i 27% vecu od razvikanih dionica IGH_ odnosno interesantno najveću dividendu, gledano procentualno prema trenutno vazecim trznim vrijednostima ostalih dionica u gradevinarstvu, a pala radi dokapitalizacije u *trivijalnom trenutku najvise od svih… no vidjet će se rasplet [thumbsup]

"oblaci prolaze i kiša radi svoj posao i sva posebna bića dobivaju svoje oblike"

New Report

Close