VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ipak je pretjerano očekivati da zaposlenici jedne državne agencije odrade nešto prije dead-linea, zar ne? [wink]

pa gdje se žuriš…ionako idem na godišnji….nek čekaju…

samo što nije...

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

potpora na kupnji [thumbsup]

NEMA PREDAJE

izaslo izvješće
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/VDKT-fin2008-1H-NotREV-N-HR.xls
iz minusa u plus
dublje nemam vremena analizirati

Good artists copy. Great artists steal.


izaslo izvješće
http://zse.hr/UserDocsImages/financ/VDKT-fin2008-1H-NotREV-N-HR.xls
iz minusa u plus
dublje nemam vremena analizirati

Dobit u II Q nije 22,77 nego 46,91 .Kumulativna dobit od početka godine je 22,77 što znaći da je
pokriven cijelokupni gubitak iz IQ .

Vjesti su odlične, samo je ovo naše tržište krepalo, tako da više niti jedna vijest, pogotovo dobra, ne utječe na cijenu dionice. Jesu praznici i čeka se Hanfa, ali opet ovo je stvarno jadno.

Hanfa, hanfa, kada ćeš objaviti svoj verdict?

manje je više, a više još više

pomak plus_ interes se pojavljuje, granica 1400,00 kn ..da li priblizio *hanfa rok, .. *nexe ,kao jedan od suvlasnika… .. *vodoprivreda dobila zeleno svijetlo *hanfe za *zse … bit je :: krece + [thumbsup]

"oblaci prolaze i kiša radi svoj posao i sva posebna bića dobivaju svoje oblike"

A mora više krenuti!!!
Zvao sam u Hanfu i pitao kada više misle odobriti prospekt, jer rok se približava. Gospođa mi je blago iziritirana još tri puta ponovila kako je rok 60 dana od dana zaprimanja sve potrebne dokumentacije bla,bla,bla… Na kraju se smekšala, pa iako "ne smije odavati takve podatke" rekla da dobro pratim Odluke Hanfe koje se objavljuju na njihovoj stranici, dajući naslutiti da bi "ubrzo" trebala biti odluka vezana za Viadukt.

Živi bili, pa vidili!


A mora više krenuti!!!
Zvao sam u Hanfu i pitao kada više misle odobriti prospekt, jer rok se približava. Gospođa mi je blago iziritirana još tri puta ponovila kako je rok 60 dana od dana zaprimanja sve potrebne dokumentacije bla,bla,bla… Na kraju se smekšala, pa iako "ne smije odavati takve podatke" rekla da dobro pratim Odluke Hanfe koje se objavljuju na njihovoj stranici, dajući naslutiti da bi "ubrzo" trebala biti odluka vezana za Viadukt.

Živi bili, pa vidili!

Hee, he…da, to ‘ubrzo’ je 10. ili 11. 08. i to im je po nekoj mojoj računici i dead line, ili mi je računica kriva [tongue]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

Kada je Viadukt predavao prospekt onda su rekli da Hnafa ima rok od 60 dana (to bi bio 15.08.). Sljedeća sjednica Hanfe je 14.08., pa bi valjda trebali na njoj donijeti odluku. Ali postoji mogučnost i da bude kasnije, jer zvao sam dva put Hanfu i oba puta su mi naglašavali "rok je 60 dana od predaje sve potrebne dokumentacije". Tako da ako nisu predali neku "kopiju osobne" Hanfa si može uzeti još koji dan dulje. Ali sve je to manje bitno, tjedan prije ili kasnije, bitno je da je polugodišnji izvještaj dobar i da više objave službeno tu Libiju.

e sad nakon objave hanfe , u kojem roku mi moramo upisati dionice, pošto u petak gibam na godišnji

Good artists copy. Great artists steal.

New Report

Close