VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne možete još nigdje pročitati. Strpljenja malo.
A kolega ricardo, malo ste neskromni i ja bih volio da je toliko $ koliko je kuna, al sam sasvim zadovoljan s ovim. Očito su ceste u Libiji znatno jeftinije nego u nas.

rekao si 200 km, pa sam racunao sa par milja $ po km, zanio sam se,
mislim da ce to ici u kooperaciji sa hidrogradnjom sarajevo, jer je hidro radila za viadukt po HR,
u biti hidro ce raditi a viadukt ubirati ovu sicu.

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

Traže se zaposlenici za rad u Libiji.
Pisalo danas i u dnevnim novinama.

hmmm….da li ja to dobro vidim….pojačani interes za kupnju!

samo što nije...

Vaš link

Povečanjem volumena cijena lagano raste te se pomiče s sramotno niskih razina. Stizanjem pozitivnih objava i novosti dionica bi trebala puno,puno više vrijediti od ove mizerije.
Kak veli jedan kolega "Strpljen , spašen milijunaš" [smiley]
Pozdrav

Strpljen , spašen , bankrotirao….

Good artists copy. Great artists steal.


Strpljen , spašen , bankrotirao….

[lol] [lol] [lol]

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

Zaposlenici VDKT-a i ostali…..recite mi, kaj rade s prospektom u HANFI…? Čekam već dugo da pošalju
papire za uplatu dokapitalizacije…pa ništa.. odgovorna osoba u VDKT-u veli, da je sve poslano…
pa onda …gdje je zapelo… hvala na odgovoru-

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

preokret trenda , europa i preko bare_ linija potpore jos od 1975 [thumbsup]_ iako se cini beznadno, ne prodavati ni za kakvu cijenu … cekati *hanfa_ odgovor …sretno

"oblaci prolaze i kiša radi svoj posao i sva posebna bića dobivaju svoje oblike"

i meni se čini da bi danas mogao biti dobar dan, oporavak amere u sinergiji sa inom ….

Good artists copy. Great artists steal.


Zaposlenici VDKT-a i ostali…..recite mi, kaj rade s prospektom u HANFI…? Čekam već dugo da pošalju
papire za uplatu dokapitalizacije…pa ništa.. odgovorna osoba u VDKT-u veli, da je sve poslano…
pa onda …gdje je zapelo… hvala na odgovoru-

Kolega, nema te se čemu čuditi. Ljeto je, praznici, a Hanfa je ipak državna. Uglavnom, zakonski rok do kojega moraju dati odobrenje je 15.08. (ove godine), iako se ja nadam da će nas sve skupa iznenaditi pa to odraditi koji tjedn prije.

Ipak je pretjerano očekivati da zaposlenici jedne državne agencije odrade nešto prije dead-linea, zar ne? [wink]

manje je više, a više još više

New Report

Close