VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sa 9 kom. po asku i viadukt je u blokadi [lol]
Tko se bude odvažil!?

VDKT-R-A_ nalog *up 1550,00 _kom 10 , postavljen juce na zatvaranju, danas maknut.
strategija, dugorocna, skinuti ovu dionicu na najnize razine =… 0 , razno raznih strategija i *sofisticiranih metoda _nastavlja se.
[lol]

"oblaci prolaze i kiša radi svoj posao i sva posebna bića dobivaju svoje oblike"

PBZ mi poslao potvrdu o vlasništvu. Jel može netko napisati što točno sada treba raditi, da nešto ne zeznemo.

[color=blue][/color]

a..ha.. ipak se kreće………….. [cool]

u par minuta ..lijepi promet…..

samo što nije...

Da lijep promet,s obzirom kakav je zadnjih dva tjedna [lol] [lol]

Skriveni na prodaji 8 komada


Da lijep promet,s obzirom kakav je zadnjih dva tjedna [lol] [lol]

bitno je da se kreće..zar ne?

samo što nije...

opppssss…da li to netko zna više nego ja? ….ima li kakva informacija za ovaj pomak ………….

u par minuta promet od 100.000….???!!

samo što nije...


PBZ mi poslao potvrdu o vlasništvu. Jel može netko napisati što točno sada treba raditi, da nešto ne zeznemo.

Čekati: 1. Hanfin blagoslov 2. poštara.
Pripremiti šolde za ‘akciju’. [cool]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

Samo da malo razveselim sve VDKT-ovce. Libija je ziher i to otprilike u iznosima koje sam već ranije spominjao cca. 650 mln. kuna. [smiley]


Samo da malo razveselim sve VDKT-ovce. Libija je ziher i to otprilike u iznosima koje sam već ranije spominjao cca. 650 mln. kuna. [smiley]

gdje da pročitamo?

samo što nije...

ja sam po tvom pisanju mislio da je posao tipa 2mrd$. kad ono 125m$, ne znaci da nece biti dodatak ugovoru, ionako planiraju potrositi par 10tak mrd$ u narednih par godina
nego, postoje li sanse da vdkt dobije posao u Rumunjskoj na obnovi infrastrukture?

New Report

Close