VDKT (Viadukt d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VDKT (Viadukt d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ideššš, ovako tanašan promet danas, nemreš bilivit [shocked]…veselim se sljedećem tjednu, baš se veselim [proud]

Kolega to se vi veselite na temelju intuicije ili ima nekih opipljivih razloga za veselje ?[smiley]
Po meni će nadolazeće razdoblje biti izuzetno zanimljivo za viadukt i to sa lijepim pozitivnim predznakom [smiley]



Ideššš, ovako tanašan promet danas, nemreš bilivit [shocked]…veselim se sljedećem tjednu, baš se veselim [proud]

Kolega to se vi veselite na temelju intuicije ili ima nekih opipljivih razloga za veselje ?[smiley]
Po meni će nadolazeće razdoblje biti izuzetno zanimljivo za viadukt i to sa lijepim pozitivnim predznakom [smiley]
[/quote]

Opipljivi razlozi nalaze se na mom SDA računu. [smiley]
Danima se tržilo sa par do nekoliko stotina komada, a danas okruglo 4?! Trgovina se primirila, neka ‘nova lica’ pojavila u top 10, dokapitalizacija kuca na vrata…možda još neka lijepa vijest narednih dana [pray] i u pravu ste, slijedi zanimljiv period s pozitivnim predznakom [smiley]

NIŠTA MI NEĆE OVI DAN POKVARIT

*vdkt-r-a_ – 5,32%… kuda vodi ova igra?
15:48 _ prodanih ukupno 25 kom s zadnjom cijenom 1650,00 kn
ponudena kupnja 1640,00 … slijedi
15:58_ prodanih ukupno 68 kom s zadnjom cijenom 1600,00 kn
_sutra otvaranje ispod 1600,00 .
_danas *prevladavalo zeleno _ ova dionica …. – 5,32%
_jedan od vlasnika *vdka-r-a u prvih deset *sda _* nasicecement
*nasicecement dd = *nexe grupa_zadnje vijesti _ jedan dionicar odkupljuje male _ statutom regularno
[undecid]

"oblaci prolaze i kiša radi svoj posao i sva posebna bića dobivaju svoje oblike"

Moram priznati da je pad bio očekivan s donošenjem odluke o dokapitalizaciji, ali sad si razmišljam da bi bolje prošao da sam izašao na 2700. Npr: 2700+2700=5400; 1550+1550+450=3550
Brojke ne lažu, ali šta sad čekamo bolja vremena.

[color=black][/color]


Moram priznati da je pad bio očekivan s donošenjem odluke o dokapitalizaciji, ali sad si razmišljam da bi bolje prošao da sam izašao na 2700. Npr: 2700+2700=5400; 1550+1550+450=3550
Brojke ne lažu, ali šta sad čekamo bolja vremena.

Zar ne bi ovo trebalo izgledati ovako: 2700+2700=5400 prije ili sada 3*1550-450=4200

Ja sam shvatio da na dvije dionice imaš pravo kupnje još jedne po cijeni od 450 kn. Bit ćemo pametniji kad dobijemo službene podatke od vijadukta.

[color=black][/color]

Pa čemu briga!pogledajte s koliko se danas komada rušila cijena?!A i prošlih dana!

još malo i viadukt bude prešao u nelikvidne dionice [lol]


još malo i viadukt bude prešao u nelikvidne dionice [lol]

Samo ti plaši, nije baš neki promet na cijeloj burzi koja je ujedno takodjer u crvenom. Normalno je da je promet slab jer svi čekaju rasplet dokapa, a i moj brat robert takodjer. Nedam ti vijadukt po ovoj niskoj cijeniiiiiiiiiiii.

[color=black][/color]

pocinje igra iscrpljivanja nad uvidom _kratkorocnog dometa nad dugorocnim ciljem _ strategija nad ovom dionicom , napominjem u dokapitalizaciji dosegla dno odavno , s izvjescem o kvartalnom poslovanju koje tek slijedi, dividendom i vizijom u dugorocni progres_ dokapitalizacija, promjene u strukturi vlasnickih odnosa …. _ male ulagace iscrpljuje ili velike potice na plansko *rusenje_ vidjet ce se uskoro ( jesen) .

"oblaci prolaze i kiša radi svoj posao i sva posebna bića dobivaju svoje oblike"

pratite li kako pozitivan signal s europskih burzi direktno utice _ dokaz *vdkt-ra_ vraca se u *putanju prema + _ zadnje trgovanje [thumbsup]_ strane vjesti _ocekuje se min + 3,3%….

"oblaci prolaze i kiša radi svoj posao i sva posebna bića dobivaju svoje oblike"

kako se *netko od brokera* dobro zabavlja na ovoj dionici_ucestalo zadnjih tren, sec do 16 h , postavi 10 kom na razinu mamca _danas *up 1550,00 kn , no prije toga je drasticno spusta _iz dana u dan _ danas 1451,05_ e moji igraci_ kolo srece se okrece_ [huh]

"oblaci prolaze i kiša radi svoj posao i sva posebna bića dobivaju svoje oblike"

New Report

Close