VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam pretpostavljao da će to napraviti ali nisam imao m*da za uzeti više od 1000 kom. Toliko sam kupio.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Mislio sam da se radi o hendikepu u glavi ali eto vidim da ima hendikepiranih i među nogama


Ja sam pretpostavljao da će to napraviti ali nisam imao m*da za uzeti više od 1000 kom. Toliko sam kupio.

Jesi ih onda već utopio za 17?? Da kapitaliziraš svoju pretpostavku za 24 sata. 😉

najprije sam se čudio zašto bi sada netko išao kupovati po 17, a nije kupovao po 16,10 kn iako je na prodaji ostalo neprodano preko 50.000 dionica,a onda sam shvatio da je to zapravo taktika da se proda tih preostalih 50.000 dionica jer kad se opet stave na prodaju, ulagači će reći – isplati se to kupiti po 16 radi trejda jer za dan-dva prodaš po 17…i onda će pokupovati tih preostalih 50.000 komada po 16 ali je pitanje kome će to onda prodati po 17?



Ja sam pretpostavljao da će to napraviti ali nisam imao m*da za uzeti više od 1000 kom. Toliko sam kupio.

Jesi ih onda već utopio za 17?? Da kapitaliziraš svoju pretpostavku za 24 sata. 😉
[/quote]Naravno. I sa time jučer dokupio malo OPTE.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Da li netko zna objasniti razliku u broju trezorskih dionica na skdd (61.681) i u obavijesti na burzi (50.446) …. nije neka bitna razlika, ali ipak?

Ideje naše benzin Vaš!

Na 60k su pali nakon trgovanja prvog dana, još 10000 se prodalo drugi dan. Sada je 50446 na skdd-u

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

http://zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/VART_stjecanje_otpustanje_2019__2762019152609.pdf

Sa zakasnjenjem, ali vidim da nitko nije komentirao (svima oci uprte u Optimu).

Bakic “vratio” 25k dionica. Beznacajno ili znak zdravijeg cash flowa Varteksa?

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/Llmd0Kp6Mg897wAocNObbw==.pdf

Mozda ipak ovaj forum ima vise citaoca nego sam mislio? 🙂

U svakom slucaju lijepe vijesti. Nadam se da ce se preokreta poslovanja ostvariti, a trgovanje VARTom zivnuti.

ovima fali neki kredit i možda postane dobra priča…

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

ne vidim razlog zašto je trezor otpuštao dionice baš u ovome trenutku, ako je poslovanje dobro, zašto nije glavni uskočio s još ponekim milijunom na takvo poboljšanje poslovanja,
nekako mi ti podaci gdje se referiraju samo na maloprodaju djeluju selektivno
koliki je uopće udio MP u ukupnom poslovanju

A od kada se to vraćaju dionice trezoru i koje su to fore?

Mislim da bi pojedincima u upravi trebalo zabraniti korištenje SRPI i pristupa burzi jer mi se čini da ćemo uskoro imati poplavu informacija o fantastičnoj situaciji u Varaždinu.

Da tamo nešto ipak jako ne štima, pokazuje obračun s prethodnom upravom, koji je odlaskom Vele očito završen… Vaš link …

Nego tko je zadužen za potpisivanje ovakvih priopćenja?

New Report

Close