VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nitko ne komentira izvješće

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


Nitko ne komentira izvješće

Vrlo loše jer očekivao se preokret na bolje, tj. početak rada s dobiti nakon jake medijske kampanje, a opet su izbacili FI s gubitkom. Sad već sumnjam da se stanje ovdje može uopće popraviti. Zatvaranje velikog broja trgovina pokazalo se kao velika greška jer odijela se ne kupuju preko weba, niti u autobusima kako su oni to zamislili.

Ignore: KressoM, delux



Nitko ne komentira izvješće

Vrlo loše jer očekivao se preokret na bolje, tj. početak rada s dobiti nakon jake medijske kampanje, a opet su izbacili FI s gubitkom. Sad već sumnjam da se stanje ovdje može uopće popraviti. Zatvaranje velikog broja trgovina pokazalo se kao velika greška jer odijela se ne kupuju preko weba, niti u autobusima kako su oni to zamislili.
[/quote]

Prihodi u maloprodaji narasli 71% (5.5 milijuna kuna) u usporedbi sa Q1/2018

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

kada bi ova kompanija mogla početi raditi s dobiti?i je li to uopće moguče?

Ovo da su prihodi narasli 71% izgleda stvarno impresivno dok se ne vidi ova druga brojka od 5.5 milijuna kn. Pricamo o firmi sa 1000 zaposlenih.

Upravo. Iako je to dobar rast nije ni izbliza dovoljno. Čačkaju po svemu pomalo kako bi digli brand i prodaju, ali sve je to na aparatima. Firmu su oglodali i bez ozbiljnog restrukturiranja po svim segmentima od toga neće biti ništa. Pa sav value im je u nekretninama, a na kojima prste drže banke. Za nekog tko želi dobro kotirati u financijskoj javnosti FI im je dosta isprazano i nefokusirano napisan u opisnom dijelu. Kako da mi znamo koja je budućnost kad nam to sami nisu prikazali.


Ovo da su prihodi narasli 71% izgleda stvarno impresivno dok se ne vidi ova druga brojka od 5.5 milijuna kn. Pricamo o firmi sa 1000 zaposlenih.

Ideje naše benzin Vaš!

ajmo izvješća….strava…gdje je dobit? gdje je zaokret?
hoće li nova dokapitalizacija? a neće…aha…a zašto?

https://novac.jutarnji.hr/novcanik/potpuni-krah-nekad-slavne-modne-kuce-objavili-da-zatvaraju-sve-svoje-ducane-u-americi/8918573/
Trendovi u svijetu

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

koji dan će se obaviti transakcija, sutra?

http://zse.hr/default.aspx?id=92559,

Nisam skužio kada?

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Lijepo su zeznuli ekipu koja je kupovala iznad 16 kn….

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

mnogi bi voljeli prodati toliku količinu na -5% tromjesečnog, to može samo Bakić opet uložiti, baš me zanima koliko će se ovih što su kupili od 8-15 kn naredati ispod tog njihovog naloga, kako će to izvesti da sigurno njihove budu prodane ?

New Report

Close