VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma u intevjuu g. Bakić kaže da je novca falilo puno više nego
što je vidio u izvješćima od Uprave – od pete minute na dalje:

https://novac.jutarnji.hr/makro-mikro/mrska-mi-je-ideja-sefovanja-s-vlastitog-kata-mramorni-ured-uprave-pretvorit-cu-u-ostavu/8315393/

Planiraju prodati prostor u Varazdinu, i preseliti u Novi Marof. Tu bi mogli dobiti i dobru lovu za pogon u Vrazdinu. Dobiveni novac uloziti u novi pogon i modernizirati ga.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Morali bi znati kakav je taj tvoj frend tip, da bi zadnju račenicu uzeli pod razmatranje.
A i postavlja se pitanje zašto je kod njega radio godinama, ako je tako kako kaže.

https://varazdinski.rtl.hr/vijesti/gospodarstvo/3330321/buducnost-varteksa-bakic-kod-cehoka-grad-varazdin-u-potpunosti-podrzava-namjeru-nove-uprave/?fbclid=IwAR22NTYy9dNsYNQ5ooaVZ-Xv7nDuXhD1PKPIwEFCsCfsmYrHqfbc9Qk23no

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Kako netko sa 2 dionice ruši cijenu.
A na kupnji veliki nalog … prozirno…

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Kljucni dio:
Kako moja financijska moć nije beskonačna, mi se borimo za opstanak, ali od svih karti koje smo mogli dobiti, mi smo dobili najbolju – a to je da nam jako dobro ide maloprodaja”, kaže Bakić.

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2061131

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

Pa da je situacija blistava ne bi bilo potrebe ua ulaskom direktno u upravu, ali da PR šteti, ne bih rekao. Mislim da je u ova dva-tri tjedna Varteks na svom brendu napravio mnogo više nego u zadnjih 50 godina, a to će se sigurno odraziti na kupce, odnosno prodaju.


Pa da je situacija blistava ne bi bilo potrebe ua ulaskom direktno u upravu, ali da PR šteti, ne bih rekao. Mislim da je u ova dva-tri tjedna Varteks na svom brendu napravio mnogo više nego u zadnjih 50 godina, a to će se sigurno odraziti na kupce, odnosno prodaju.

👍👍

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Dakle, cilj marketinga u maloprodaji je dovesti kupca u trgovinu. Kampanja je mnogo šira od simpatičnog starca koji voli vježbati. Vatekst ima povijest i kvalitetu, samo što se do sad nitko nije brinuo da dovede kupca. Vidjet ćemo već na rezultatima za q1 2019. je li nova izvrsna kampanja dovela kupce. Ne prođe gotovo nijedan dan a da priča o Varteksu nije u nekiom udarnom mediju.
Sljedeća velika stvar je monetizacija nekretnina i selidba u Marof.

Starčić je tu kao dio jedne druge kampanje, a ta kampanja je išla kroz Facebook pa kroz novine i ostale medije. U sklopu te kampanje ljudi su fotkali stara odijela od Varteksa i pričali priču o brendu. Facebook danas ima svaki drugi Hrvat, najviše korisnika je 30-40 godina. Daleko je šira i dublja priča o starčića.

Ako vas dvojica niste kupili odijelo, vjerojatno ste jedina dvojica u Hrvatskoj koja ga nisu kupila. Ali, ima vremena, forumaši ionako zadnji shvate.


Dakle, cilj marketinga u maloprodaji je dovesti kupca u trgovinu. Kampanja je mnogo šira od simpatičnog starca koji voli vježbati. Vatekst ima povijest i kvalitetu, samo što se do sad nitko nije brinuo da dovede kupca.

u koju trgovinu? jer varteks je zatvorio puno trgovina po hrvatskoj, a ako ciljaju na online prodaju to će biti fjasko zbog asortimana koji imaju (odijela, košulje…)

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close