VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To o čemu vi pričate…to diokidina i doktor tvrde još od predstečajne nagodbe…a jel znate kad je ona bila?
2013.godine…od onda ekipa čeka pozitivan kvartal…i nije ga još dočekala…a u međuvremenu je bilo još i dokapitalizacija…čitaj paljenja keša koji nije uspio zaokrenuti poslovanje u pozitivno…previše je tu zaposlenih, cijena sirovine je preskupa…a poslova je premalo…ili ih Varteks ne može profitabilno odraditi…
Zainteresiranost investitora najbolje se vidjela na posljednjem dokapu…kad su jedino Košćec i Bakić sudjelovali…odnosno s parama samo Bakić…
Nema vam tu kruha…nemojte izletavat s nebulozama…pogledajte malo izvješća…sve će vam biti jasno….kojih 20 kn…i više…čudim se kako ga je netko uopće pogurao na 14 kn…

Mislim da se ovdje razvija pozitivna priča i bilo bi mi drago
da uspiju, ponajviše zbog ljudi koji tamo rade, te da im
povećaju plaće, ponajviše zbog truda u teškim uvjetima rada.
Ne, nemam njihovu dionicu, ali mi je žao što je nisam kupio
kada je bila na 8 kn.


To o čemu vi pričate…to diokidina i doktor tvrde još od predstečajne nagodbe…a jel znate kad je ona bila?
2013.godine…od onda ekipa čeka pozitivan kvartal…i nije ga još dočekala…a u međuvremenu je bilo još i dokapitalizacija…čitaj paljenja keša koji nije uspio zaokrenuti poslovanje u pozitivno…previše je tu zaposlenih, cijena sirovine je preskupa…a poslova je premalo…ili ih Varteks ne može profitabilno odraditi…
Zainteresiranost investitora najbolje se vidjela na posljednjem dokapu…kad su jedino Košćec i Bakić sudjelovali…odnosno s parama samo Bakić…
Nema vam tu kruha…nemojte izletavat s nebulozama…pogledajte malo izvješća…sve će vam biti jasno….kojih 20 kn…i više…čudim se kako ga je netko uopće pogurao na 14 kn…

2. kvartal 2018 je bio pozitivan

2. kvartal 2018 je bio pozitivan

Bome jesu…a na račun toga razvalili su i u trećem kvartalu…

Varteks nastavlja svoj pozitivni niz a ni to nije sve…

hohoho lik pukao na Bakića i otišao, Bakić sebe imenovao za direktora…

https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/dxcdaTclmVfbXuKo7YhkNA==.pdf

Varteks na 20 kn do sredine ljeta.

razni crnogorci, bjelogorci, zorangutani, amadeo, mikardo, persuric i ostali infantili bez muda su na ignoru..a možda je to sve jedna jadna osoba.

Nema šale, sad za ozbiljno:
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/dxcdaTclmVfbXuKo7YhkNA==.pdf
Palac gore!

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

Sa nestrpljenjem iscekujem nadolazeće izvještaje!
Da konačno vidimo da li je ovdje bio problem u upravi ili branši( mislim pise da jos dolaze teza vremena ne znam zasto se misli da ce ta vremena opet zaobici vart)
Navijam da uspije i dokaze da se može!
Ali sam realan istodobno.
Nemam vart

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Ovo je uprava od prije 6 mjeseci tako da ne znam na šta točno mislite kad kažete da je “bio problem u upravi”

Ok ponuđena je ostavka od p.u. ali zašto ako je sve ok? Zar ne bi bilo logično da predsjednik uprave jaše dalje na krilima buduceg uspjeha?
Samo pitam bez ljutnje

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

Mislim dosada za sve rezultate ikada napravljene zna se koji je zapovjedni lanac?
Neće čistačica odgovarati valjda za rezultate poduzeća?

TKO VRIJEDI LETI TKO LETI VRIJEDI TKO NE LETI NE VRIJEDI

New Report

Close