VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sečak više nije član uprave, dao je ostavku
izgleda imamo ozbiljnih problema… jedva da je pola godine bio na funkciji

Naravno da su problemi…i to takvi da Sečak kad je vidio u kojim je ovo problemima…pobjegao čovjek glavom bez obzira….prošli bijedan pokušaj dokapitalizacije osigurao im je nešto vremena…nitko više ne želi ni dokapitalizirat….dugovi su preveliki….a svesti sve na 2 dioničara koja više nemaju očito para da ulupavaju unutra…a bez pomaka…čini mi se da se tu bliži game over…niti lešinarski fond nije htio uzet…to sve govori…

baš me zanima kako će završiti ovdje priča … priča se da je g. Bakić vrlo zahtjevan poslodavac tako da treba pričekati

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


baš me zanima kako će završiti ovdje priča … priča se da je g. Bakić vrlo zahtjevan poslodavac tako da treba pričekati

jedno je graditi i razvijati nešto od nule…pogotovo u IT sektoru…a drugo je kad uletiš u kompaniju koja se bavi tekstilom…i koja grca u dugovima…a na plaći preko 1000 radnika…

Sve stoji no kad je netko uporan, dobro pripremljen i ima cilj može što god hoće … bilo to nogomet, it, tekstil ili građevina.
Osim toga njegovi su novci a svatko zna najbolje za sebe

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Drž se Mark…drž se Doc…bit će još gore…
Fućkaš ulagača kojem nije otišla barem jedna uzdanica u stečaj ili bila delistana s burze…jel tako doc?



baš me zanima kako će završiti ovdje priča … priča se da je g. Bakić vrlo zahtjevan poslodavac tako da treba pričekati

jedno je graditi i razvijati nešto od nule…pogotovo u IT sektoru…a drugo je kad uletiš u kompaniju koja se bavi tekstilom…i koja grca u dugovima…a na plaći preko 1000 radnika…
[/quote]

Mislim da bi ovo mogla biti dobra priča na kraju…nažalost kako je prije tekstilna industrija odlazila od nas zbog jeftinije radne snage, tako se sada i vraća jer smo mi u međuvremenu postali ta jeftinija radna snaga…nažalost…

Opa…. https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/JYwGGhNGa0zXJZNdwi7dxQ==.pdf


Opa…. https://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/JYwGGhNGa0zXJZNdwi7dxQ==.pdf

Borba za spas se nastavlja…

Modna kompanija Varteks dobila novog direktora

Jačaju suradnju s Hugo Bossom, a odnedavno imaju i internetsku trgovinu

Varteksova dionica je ove godine 27.lipnja pala na cijene ispod 10 kuna. Od tada pa do neki dan, po cijenama ispod 10 kuna, prošlo je nešto manje od 25.000 dionica Varteksa. Zadnja tri trgovinska dana, kako je dionica cjenovno počela rasti, prošlo je nešto više od 6.300 komada. Skok sa 8 na 11 je skok od 37,50%.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

New Report

Close