VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


eeeejjjj Šokre, legendo!
pa što je, samo tri posta u ovoj godini? pa nije valjda i tebe demoralizirao Lex i Borgovci?
šala..
baš mi drago da te čitam, fale mi neki ljudi na forumu, kao da ste se povukli vanka, ha?

Nikako! Sve je to dio “biznisa”, nema straha. Zaokupile me malo poslovne i, nasreću, neke privatne stvari, tako da imam manje vrimena za praćenje. Ali, budući da sam sve ulagao dugoročno, onda se uopće nisam zabrinuo oko toga što nemam vremena. Nek dionice odrađuju posao same… 😀 Nisam ništa prodavao, a nešto sam čak i kupovao kad bi skupio vrimena…

Al to i je čar dionica… Možeš se njima bavit, a možeš ih i zapustiti, one će odrađivati svoje… 🙂 A razni Lexovi i Borgovci će proći… Triba samo strpljenja, i bez straha i pohlepe. 😉

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Nikako! Sve je to dio "biznisa", nema straha. Zaokupile me malo poslovne i, nasreću, neke privatne stvari, tako da imam manje vrimena za praćenje. Ali, budući da sam sve ulagao dugoročno, onda se uopće nisam zabrinuo oko toga što nemam vremena. Nek dionice odrađuju posao same… 😀 Nisam ništa prodavao, a nešto sam čak i kupovao kad bi skupio vrimena…

Al to i je čar dionica… Možeš se njima bavit, a možeš ih i zapustiti, one će odrađivati svoje… 🙂 A razni Lexovi i Borgovci će proći… Triba samo strpljenja, i bez straha i pohlepe. 😉

ja bi reko da si zaglavio…a obično kad se zaglavi…onda se postaje dugoročan investitor…
samo je pitanje..kolko vrmenea i para će biti ovdje još ulupano da bi se okrenulo poslovanje….koliko se još finih odijela mora sašit i prodati?
hoće li više itko biti spreman uložit svoje šolde u ovu spalionicu…kako bi i dalje nastavila žariti i paliti…a najžalosnije da ima još onih koji vjeruju i dalje podržavaju tu istu upravu koja je dovela varteks na ove razine na kojima se nalazi…ništa se neće dogoditi s poslovanjem dogle god ta ekipa drma varteksom…a izgleda da su pustili duboko korijenje….


Nikako! Sve je to dio "biznisa", nema straha. Zaokupile me malo poslovne i, nasreću, neke privatne stvari, tako da imam manje vrimena za praćenje. Ali, budući da sam sve ulagao dugoročno, onda se uopće nisam zabrinuo oko toga što nemam vremena. Nek dionice odrađuju posao same… 😀 Nisam ništa prodavao, a nešto sam čak i kupovao kad bi skupio vrimena…

Al to i je čar dionica… Možeš se njima bavit, a možeš ih i zapustiti, one će odrađivati svoje… 🙂 A razni Lexovi i Borgovci će proći… Triba samo strpljenja, i bez straha i pohlepe. 😉

ja bi reko da si zaglavio…a obično kad se zaglavi…onda se postaje dugoročan investitor…
samo je pitanje..kolko vrmenea i para će biti ovdje još ulupano da bi se okrenulo poslovanje….koliko se još finih odijela mora sašit i prodati?
hoće li više itko biti spreman uložit svoje šolde u ovu spalionicu…kako bi i dalje nastavila žariti i paliti…a najžalosnije da ima još onih koji vjeruju i dalje podržavaju tu istu upravu koja je dovela varteks na ove razine na kojima se nalazi…ništa se neće dogoditi s poslovanjem dogle god ta ekipa drma varteksom…a izgleda da su pustili duboko korijenje….
[/quote]
shodno tome, potrebne su korijenite promjene, a to bi morali provesti upravo ukorijenjeni, znači niš od toga, tko ima želju opet dokapati po 12,98 evo mu uskoro opet prilike da od gotovine pravi veresiju, 12,98:10 pa nije loše, preko 20% minusa u kvartalu


oće li više ikada biti po 15 kn?
oće li okrenut poslovanje?
a di su ljudi ovdi nestali? gdi nam je diokidina, kresso, leb, mark…a gdi je doktor?
bit će da se nose fina varteksova odijela…

naravno da će biti po 15, samo se postavlja pitanje novog modela za,eba na ZSE, koliko komada za 15 ?
svi su počeli masovno koristiti novu moguću kreativnost, kada to icrpe, naći će se neki novi model i tako do zamišljene 0

kako se čini…neće više biti po 15…
zadnja 8.5 kn…do 15 kn potreban je rast od 76%…
bit će da je doktor bio u pravu…sjajna investicija doc….


kako se čini…neće više biti po 15…
zadnja 8.5 kn…do 15 kn potreban je rast od 76%…
bit će da je doktor bio u pravu…sjajna investicija doc….

kako smo napisali, još malo 2 kom za 15, može li do tri, ma može, ovdje sve može, takva je ovo pijaca

Evo nešto od prije dva tjedna o zatvaranju dućana u Makarskoj …

Vaš link …

Restrukturiranje pokrenulo lavinu ili ima još koji razlog za ovoliki pad?

Također prije par mjeseci zatvoren dućan i u Koprivnici, nakon više od 25 godina.

U svakom slučaju nije dobro

Zašto nije dobro?Pa naravno da ih treba zatvoriti ako su neprofitabilne.Ovo je samo dokaz restrukturiranja.

http://zse.hr/UserDocsImages/financ/VART-fin2018-2Q-NotREV-K-HR.pdf

Neka pati kome smeta, Varteks je ostvario dobit i ide na bolje. Sad će se javiti pametnjakovići, već vidim 😂

Mašala Mark…do koliko sutra ide cijena dionice?
Jel ima da je netko u plusu ovde? Ili svi čučite godinama s gubitcima?
Eto onaj diokidina već godinama čuči…nadam se da nije rasprodao i kupio jdpl…tamo isto banana od investicije…


Također prije par mjeseci zatvoren dućan i u Koprivnici, nakon više od 25 godina.

U svakom slučaju nije dobro

Rovinj također zatvoren…ako ni tamo ne mogu biti profitabilni….

New Report

Close