VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@diokidina

Baš mi je drago…a sad ti nama reci kad će pozitivan kvartal…i cijena dionice za početak na 15 kn…
Naime najavljuješ to već jako dugo….gdi je zapelo?

http://www.varazdinske-vijesti.hr/gospodarstvo/varteks-otkazi-u-administraciji-tvrtki-nize-kamate-i-pocek-na-kredit-23542/

čita se forum Poslovni.hr 😉

komentari na rezultate?
ćorak…još jedan u nizu…
eto…kad ne želi nitko…
prihodi manji za 2 milijuna u odnosu na prvi kvartal prošle godine…
gubitak na razini prošlogodišnjeg za prvi kvartal…dakle, nije se ovo maklo ni milimetra…i dalje se generira gubitak…čak nije ni manji…nego nešto malo veći…
prihodi manji…novih ulagača za dokap nema…dokle će ovo?


komentari na rezultate?
ćorak…još jedan u nizu…
eto…kad ne želi nitko…
prihodi manji za 2 milijuna u odnosu na prvi kvartal prošle godine…
gubitak na razini prošlogodišnjeg za prvi kvartal…dakle, nije se ovo maklo ni milimetra…i dalje se generira gubitak…čak nije ni manji…nego nešto malo veći…
prihodi manji…novih ulagača za dokap nema…dokle će ovo?

dokap je već posisan
nema više

oće li više ikada biti po 15 kn?
oće li okrenut poslovanje?
a di su ljudi ovdi nestali? gdi nam je diokidina, kresso, leb, mark…a gdi je doktor?
bit će da se nose fina varteksova odijela…


oće li više ikada biti po 15 kn?
oće li okrenut poslovanje?
a di su ljudi ovdi nestali? gdi nam je diokidina, kresso, leb, mark…a gdi je doktor?
bit će da se nose fina varteksova odijela…

Ja sam tu i nisam promijenio mišljenje o Varteksu, zato jer je dionica sada 10 a bila je 12 ili 15 kn prije par mjeseci. Mislim i dalje da Varteks ima šansu biti profitabilan, kao i svaka druga kompanija kada se restrukturira na pravi način. Meni je ulaz 12 kn po dionici i imam diverzificiran portfelj tako da mogu puno toga podnjeti. Ti se ne brini za nas nego za svoja ulaganja jer je očito da si isfrustriran lik koji je izgubio lovu na burzi. I da kupujem u Varteksu ali se to tebe ne tiče.

Varteks zaista ima dobru odjecu. Malo ali je ok. Greska im je sto nemaju poklon bonove u trgovinama.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Ja sam tu i nisam promijenio mišljenje o Varteksu, zato jer je dionica sada 10 a bila je 12 ili 15 kn prije par mjeseci. Mislim i dalje da Varteks ima šansu biti profitabilan, kao i svaka druga kompanija kada se restrukturira na pravi način. Meni je ulaz 12 kn po dionici i imam diverzificiran portfelj tako da mogu puno toga podnjeti. Ti se ne brini za nas nego za svoja ulaganja jer je očito da si isfrustriran lik koji je izgubio lovu na burzi. I da kupujem u Varteksu ali se to tebe ne tiče.

a kad će više pozitivno poslovanje?
pa koliko treba proć od tog restrukturiranja da se počne nešto pozitivno događat?
ili će prije trebati novi dokap? a tko će više dokapitalizirat?
možda ponudit malim dioničarima…da sudjeluju s po 20k kn…


Varteks zaista ima dobru odjecu. Malo ali je ok. Greska im je sto nemaju poklon bonove u trgovinama.

ne trebaju bonovi…ima na burzi po 10 kn…to vam dođe kao bonovi…


oće li više ikada biti po 15 kn?
oće li okrenut poslovanje?
a di su ljudi ovdi nestali? gdi nam je diokidina, kresso, leb, mark…a gdi je doktor?
bit će da se nose fina varteksova odijela…

Tu sam, majstore! Hvala što brineš. Oće li biti po 15, niko ne zna, kao što nismo znali ni prije. Cijene nečega što se ne može predvidjeti prorokuju samo oni koji se vole praviti pametni… Hoće li se poslovanje promijeniti? To svako procjenjuje za sebe. Buduci da osobno vjerujem da hoće, imam i dalje dionice. Štoviše, nisam prodao do sada niti jednu od kada sam dioničar. Po ovoj cijeni, Varteks mi trenutno paše u diverzificiranom portfelju. Ako cijena bude 1 ili 100 kn, drugačije ćemo pričati. Za razliku od “mudraca” koji tupe uvik isto, neovisno o toj, najvažnijoj stvari… Al što ćeš…ako te to veseli…uživaj! 😉

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

eeeejjjj Šokre, legendo!
pa što je, samo tri posta u ovoj godini? pa nije valjda i tebe demoralizirao Lex i Borgovci?
šala..
baš mi drago da te čitam, fale mi neki ljudi na forumu, kao da ste se povukli vanka, ha?

New Report

Close