VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Spominje se u odluci skupštine i 6 mjeseci roka za upis novih dionica … nebu valjda ponovo po 10 išlo

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

A novci ? Zasto nisu uplaceni ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Izgleda da su ovi iz Varteksa uspjeli i ovu dokapitalizaciju zafrkati. Naime u pozivu na glavnu skupštinu stoji da je rok za upis i uplatu određuje se u trajanju od 7 radnih dana od dana donošenja odluke, odnosno najkasnije do 28.8.2017…..u odlukama sa glavne skupštine stoji 16.9.2017….a sada moje pitanje ako TS nije proveo smanjenje temeljnog kapitala, da li bi vi uplaćivali novce ili ne? Kako možete nešto steći po deset kuna kad u knjigama stoji 40 kuna…sve u svemu puno nepoznanica….

Dokap je u tijeku. Nije jos provedeno smanjenje kapitala. Mislili su da ce to sve administrativno brze ici. Ali sve je ok. Malo strpljenja. 🙂 Tako oni kazu.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Rok od 30 dana je nadobudno postavljen … nadajmo se da će 6 mjeseci biti dovoljno jer ima jaaaako zainteresiranih 😎

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

http://www.varazdinske-vijesti.hr/aktualno/usprkos-zustroj-raspravi-vijecnici-podrzali-kupnju-bivse-varteksove-robne-kuce-za-gradsku-knjiznicu-19781/

Nisam bas pratio. Ovo je varteksovo vlasnistvo?

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!

@nalet
Da.

Ima li novosti o dokapu?

…u tijeku je realizacija mjere za uravnoteženje likvidnosti kroz proces dokapitalizacije Društva koji se nalazi u završnoj fazi.

Aktivnosti provedbe dokapitalizacije još su u tijeku i usklađuju se završni elementi, što je dovelo do pomaka u odnosu na očekivano vrijeme realizacije.

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

doktore…reko si da neće biti više po 17…pa po 15…jao…eto ga na 12 kn….
a pozitivnog kvartala niotkuda….
a i zapelo je negdi u dokapu…ne znam gdi…
šta opet izvodi Košćec…samo on zna….
ne da mi se tražit postove…gdi je marcipan pisao da će to biti tako…ali vi to dobro znate….
pozdrav zajednici…


"…u tijeku je realizacija mjere za uravnoteženje likvidnosti kroz proces dokapitalizacije Društva koji se nalazi u završnoj fazi."

"Aktivnosti provedbe dokapitalizacije još su u tijeku i usklađuju se završni elementi, što je dovelo do pomaka u odnosu na očekivano vrijeme realizacije."

naš Nenad, nije li ulazio po 12 kn? i fond dao ponudu za dokap po koliko ono? 17,70 kn
također, odlukom GS od tog 17.8. pojednostavljeno smanjen kapital na 10 kn
na MD piše P/B 0,14, odnosno book je 88,53 kn

meni je ovo jeftino ali još uvijek ne znam dalje razvoj situacije…

zapravo…nije doktor ni u krivu…kad kaže da neće više biti po 15, 17 kn….
eto ispod 12 jn…tko zna da li će ovo više ikad na 17 kn?…može biti da je čovjek u pravu…

New Report

Close