VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakve to veze ima s poslovanjem?

A inače za ove koji se ne mogu uzbudit postoje tablete…nemoj se ljutit, morami se malo i našalit

Sa zadovoljstvom moram izjavit,da.mi je drago da se i znas nasalit.☺

Ja vjerujem da tekstilna ind ima buducnost, a pogotovo vec ovako ready made tvornica kljuc u ruke. Samo je pitanje znaju li i mogu li oni to. Vidjeti cemo.

Status Quo: Roll Over Lay Down

Zanimljiva situacija na trzistu.
Vart ide dokapitalizacija po 17,70 kn, a prodaje se po 16.
Ddjh mozda bude dokapitalizacija po 20kn, prodaje se po 28.

Prije nego potrošim i 1 lipu pogledam da li je proizvod hrvatski ili uvozni, i kupim hrvatski!


Ja vjerujem da tekstilna ind ima buducnost, a pogotovo vec ovako ready made tvornica kljuc u ruke. Samo je pitanje znaju li i mogu li oni to. Vidjeti cemo.

po meni bas tekstilna industrija nema sanse u hr…. ako nije specijalizirana za vojsku ili posebne oblike sporta….

– zastarjele tvornice i tehnologija
– pomanjkanje jeftine radne snage – ne moze se naci ljude za 5000 kn a kamoli za 3000 kn…. + sto je to težak rad….

pa koliko ja vidim varteks sve bolje radi..malo prošetajte po novim trgovinama, a svako malo srećem ljude koji kupuju u varteksu…ne znam po emu može danska ( koja ima vrlo skupu radnu snagu ) ili poljska imati propulzivnu tekstilnu industriju, a ne može se u Hrvatskoj…onaj poljski brand Reserved je cijelu Evropu pokrio..kod nas je isto na par mjesta…

Status Quo: Roll Over Lay Down

može li se objasniti zašto valtegra fond još nije dokapitalizirao varteks ? novci još nisu uplaćeni

Status Quo: Roll Over Lay Down

Odakle vuces informaciju da novac nije uplacen?Ja imam naznake da je postupak dokapitalizacije u toku.Koristim ovaj zrakoprazni informacijski prostor i mlohavost burze za povremeno kupovanje.


Ja imam naznake da je postupak dokapitalizacije u toku.

da je toku to se zna odavno, renči je ustvrdila nešto sasvim drugo

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Ja sam zvala varteks i od osobe koja je zaduzena za dionicare tj knjigu dionica dobila odgovor da novci nisu uplaceni…da li je osoba vjerodostojna ne znam, ali danas sam dobila taj odgovor. Novac nije uplacen. Jos. Ne znam zasto. Rok je bio do 16
9. 2017. Mozda bi i drugi dionicari trebali zvati i pitati.

Status Quo: Roll Over Lay Down

http://www.varazdinske-vijesti.hr/crna-kronika/istraga-protiv-dvojca-koji-je-nekretninu-tvrtke-prodao-po-cijeni-manjoj-nego-je-utvrdio-no-19101/

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close