VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


KABA dioničar.br. 8
Prodao ukupno 1 komad

pojačavaju, 2000, nakon tolikih godina sjetili se i oni baš sada van

Valtegra je fond za restrukturiranje, koji se aktivno uključuje i u upravljanje kompanijom. Nije ‘lešinarski fond’, zanima ga razvoj biznisa u koji ulaže. Time bi se poslovanje Varteksa trebalo potpuno stabilizirati – objašnjava jedan dobar poznavatelj tržišta kapitala.

“pucači” i dalje prodaju(1460), ne kužim zašto ne ponude tom fondu, imaju solidnu količinu, još 2,94% i to bi im bilo taman preko 50% , izgleda je neka druga igra

Ne razumijem zašto bi vam taj lešinarski fond uzimao s burze po 16-17 kn?
nominalu su srušili sa 50 kn na 10…ako će htjet povećat udio, a vjerojatno hoće…jer se žele dočepati nekretnina…onda će ići na dokapitalizaciju…po cijeni nominale…što je sada 10 kn…a pri tome će isključit male dioničare…jasno…


Ne razumijem zašto bi vam taj lešinarski fond uzimao s burze po 16-17 kn?
nominalu su srušili sa 50 kn na 10…ako će htjet povećat udio, a vjerojatno hoće…jer se žele dočepati nekretnina…onda će ići na dokapitalizaciju…po cijeni nominale…što je sada 10 kn…a pri tome će isključit male dioničare…jasno…

ako za 48,6% daju 17,70 ne vidim zašto bi za preostalo težili i čekali proceduru po 10, nema baš logike, da sam na njihovom mjestu osigurao bih si ovih 1,5% unaprijed, vidjeti ćemo

ako za 48,6% daju 17,70 ne vidim zašto bi za preostalo težili i čekali proceduru po 10, nema baš logike, da sam na njihovom mjestu osigurao bih si ovih 1,5% unaprijed, vidjeti ćemo

pa ne znam…nije da im se žuri…mogu pričekat koji mjesec…
znači po tebi je logičnije iskeširati sada 17 kn za te dionice…a to isto možeš dobiti malo kasnije za 10 kn?
ne znam da li ikoji fond tako radi…ali sve je moguće…


ako za 48,6% daju 17,70 ne vidim zašto bi za preostalo težili i čekali proceduru po 10, nema baš logike, da sam na njihovom mjestu osigurao bih si ovih 1,5% unaprijed, vidjeti ćemo

pa ne znam…nije da im se žuri…mogu pričekat koji mjesec…
znači po tebi je logičnije iskeširati sada 17 kn za te dionice…a to isto možeš dobiti malo kasnije za 10 kn?
ne znam da li ikoji fond tako radi…ali sve je moguće…
[/quote]
vlasništvo ispod 50% uvijek nosi sa sobom određene rizike, tko im garantira da će im to proći ako se svi urote protiv njih, možda oni zato ne rade tako brzo, jer su fond rizičnog kapitala

vlasništvo ispod 50% uvijek nosi sa sobom određene rizike, tko im garantira da će im to proći ako se svi urote protiv njih, možda oni zato ne rade tako brzo, jer su fond rizičnog kapitala

ma tko će se urotit…pa nema nitko tih para od postojećih da pokrpa rupe…

KABA nastavlja, – 6672 , mora da ih je Gazda dobro počistio, kada su odlučili izvlačiti ovaj milijun iz VART baš sada

Neka dolazi taj fond. Nadam se da ce se pozabaviti s njima. Ovo je nerealizirani potencijal, ali sa ekipom koja je unutra, a bez pomoci izvana, tesko da ce ista biti od toga.
Planiraju 2018 ili 2019 preokret u poslovanju.

Status Quo: Roll Over Lay Down


Neka dolazi taj fond. Nadam se da ce se pozabaviti s njima. Ovo je nerealizirani potencijal, ali sa ekipom koja je unutra, a bez pomoci izvana, tesko da ce ista biti od toga.
Planiraju 2018 ili 2019 preokret u poslovanju.

Planira se preokret u poslovanju od kad su prošli predstečajnu nagodbu i od kad im je država oprostila puste milijune…kao i nakon dodatnih zaduženja…pa ništa…
Diokidina zna najbolje koliko već dugo čeka pozitivan kvartal ovdje…
Ništa od toga…barem ne dok je ova ekipa na čelu…i bit će pojeo vuk magare…

@marcipan
Ja koji ima poprilican velik udio u Varteksu se ne uzbudujem,a ti …?!

New Report

Close