VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U petak 08.07.2017. napisao sam da u ponedjeljak, a to je danas, Varteks dionica ima da ide po 17,70. I to mi je obrisano. Da kojim slučajem nije obrisano ne bi ljudi rano jutros prodavali po 15,20.
Pa ti vidi da l’ sve što napišem treba brisati.

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].


Kolega marcipan je veliki altruista, to iznimno cijenim buduc covjek nema niti ne planira imati Varteks…

Pa se iz razloga postavlja pitanje cemu toliko pisanje i pokusaj da se varteks obezvrijedi!!!????

Pogledao sam dosadasnja ulaganja fonda koji je usao u VARTEKS po 17,7 kn. …

Zarade na ulaganjima su od 44 % do 965 %

Pozdravljam sve varteksovce


možda on upravo radi za taj fond na forumu, da ovo pokupe što jeftinije, ali ako oni imaju računa ovo platiti 17,70 da bi kako on kaže preoteli, onda imaju računa i ovi kojima bi preoteli platiti 20, jer bi u protivnom dobili puno manje, ako ih istisnu, još je Skupština daleko i biti će tu još povuci potegni

O kakvom Vi istiskivanju pričate? Pa sadašnji dioničari odlučuju da li će proći predložene odluke!


O kakvom Vi istiskivanju pričate? Pa sadašnji dioničari odlučuju da li će proći predložene odluke!

upravo sam i ja to napisao, samo sam se na istiskivanje osvrnuo , jer ga je netko( mislim marcipan) ranije spomenuo, nadam se da postojeći neće sami sebi i nama zabiti nož u leđa

Po svemu sudeći ciejnjeni kolega marcipan danas je bio aktivan na kupnji Varteksa… 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Lov na kapital: Britanski fond ulazi 
u Varteks s 37 milijuna kuna

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

S obzirom na ovo i ovo…meni zbilja nisu jasni oni koji još uvijek trguju na nižim razinama.

Nešto propuštam???


S obzirom na ovo i ovo…meni zbilja nisu jasni oni koji još uvijek trguju na nižim razinama.

Nešto propuštam???


propuštaš obiteljski ručak četvrtkom u Mcdonaldsu koji je plaćen dejtrejdom…na burzi je trenutačno aktivna samo fast food ekipa.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Jutarnji list

Varteks čeka britanske spasioce i priprema prodaju svoje imovine

KRONIČNI NEDOSTATAK KAPITALA . . Na jesen V LLP donosi 5 milijuna eura

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE


Jutarnji list

Varteks čeka britanske spasioce i priprema prodaju svoje imovine

KRONIČNI NEDOSTATAK KAPITALA . . Na jesen V LLP donosi 5 milijuna eura

Vaš link …[/url]



Jutarnji list

Varteks čeka britanske spasioce i priprema prodaju svoje imovine

KRONIČNI NEDOSTATAK KAPITALA . . Na jesen V LLP donosi 5 milijuna eura

Vaš link …[/url]
[/quote]
marcipan, jesi to ti?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

još će tu do Skupštine biti okršaja, frcati će perje na sve strane, ne vidim razloga da ovih TOP 10 prepuste za 5mil.€ toliku vrijednost nekome samo zato što se ne znaju udružiti i napraviti dokap s postojećim dioničarima

New Report

Close