VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vaš link …

Za dopredsjednike Udruženja izabrani su direktorica Odjeće iz Zagreba Jasminka Korotaj i predsjednik Uprave Varteksa iz Varaždina Zoran Koščec.

uskoro izvješće? 2016. …?

a dobro kad će više to pozitivno poslovanje…???
15 milja gubitka u 2016…..
šta se ekipa preselila u jdpl pa ju više vart ne zanima?

a gdi se ekipica s varteksa sakrila? u mišju rupu bit će…
doktore…javi se! bilo je rečeno da ga više neće bit po 15 kn….a vidi…trži se i po niže…ipo 14 i po 13…
prva kupnja na 13 kn…50 komada…jel ovo moguće?
vidi mi se da bi ga moglo biti opet i po 9 kn…
pozitivnog poslovanja niotkuda…kao ni novih ugovora…kao ni Iračana…
a nikoga ni na kupnji…valjalo je po 20+…ne valja po 13-14….ne znam šta se zbiva….

Kupac Vas moli da mu prodate Varteks na 12,5 kn a niko me se neda…..

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

dečeci? opet ništa od pozitivnog kvartala?
i ne samo to, nego i 2 milje veći gubitak nego lani u istom periodu…joj, joj…
ali nemojte da vas to obeshrabri…kupovali ste na 20, 18, 16….i govorili nikada više po 15….a eto…izgleda da bi moglo opet biti i po 10….
svaki put kad je marcipan rekao da će biti po niže…tako je i bilo…
čuvajte novčeke…

Prijatelji stari gdje ste?
Sad drmaju na nekim drugim temama i dionicama…tipa jdpl…eh…a šta je marcipan govorio?


Prijatelji stari gdje ste?
Sad drmaju na nekim drugim temama i dionicama…tipa jdpl…eh…a šta je marcipan govorio?

Tko bi rekao da će VARTEKS pasti gotovo 100 %…. kaj i on ima veze sa AGROKOROM.. 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



Prijatelji stari gdje ste?
Sad drmaju na nekim drugim temama i dionicama…tipa jdpl…eh…a šta je marcipan govorio?

Tko bi rekao da će VARTEKS pasti gotovo 100 %…. kaj i on ima veze sa AGROKOROM.. 🙂
[/quote]
kao da su menadžeri nosali ovako jeftina odijela, neko si preiprema teren za preuzimanje ili će ovo u stečaj




Prijatelji stari gdje ste?
Sad drmaju na nekim drugim temama i dionicama…tipa jdpl…eh…a šta je marcipan govorio?

Tko bi rekao da će VARTEKS pasti gotovo 100 %…. kaj i on ima veze sa AGROKOROM.. 🙂
[/quote]
kao da su menadžeri nosali ovako jeftina odijela, neko si preiprema teren za preuzimanje ili će ovo u stečaj
[/quote]

Biti će zanimljivo vidjeti po koliko će ići dokapitalizacija.
Ako ispod nominale ne može i ako nominalu smanje tako da još smanje kapital za skupljeni dug, to ne može izgleda ispod 16 kn.
Mislim da ispod toga ne može jer, iako je cijena tu kao da je pred stečajem, mislim da takva situacija nije.
Tako da mislim da je dno dokapitalizacije 16 kn, a vrh ne znam, iako kada se pogleda book i ako se počnu monetizirati nekretnine ne bih se čudio ponovnoj dokapitalizaciji po 50kn gdje bi ušao netko strateški, ali taj je iznos trentuno glupo spominjati s obzirom gdje je sada cijena.
Tako da izgleda da ide u stečaj. 🙂

Ne nagovaram nikoga na kupnju ili prodaju VART dionica.





Prijatelji stari gdje ste?
Sad drmaju na nekim drugim temama i dionicama…tipa jdpl…eh…a šta je marcipan govorio?

Tko bi rekao da će VARTEKS pasti gotovo 100 %…. kaj i on ima veze sa AGROKOROM.. 🙂
[/quote]
kao da su menadžeri nosali ovako jeftina odijela, neko si preiprema teren za preuzimanje ili će ovo u stečaj
[/quote]

Biti će zanimljivo vidjeti po koliko će ići dokapitalizacija.
Ako ispod nominale ne može i ako nominalu smanje tako da još smanje kapital za skupljeni dug, to ne može izgleda ispod 16 kn.
Mislim da ispod toga ne može jer, iako je cijena tu kao da je pred stečajem, mislim da takva situacija nije.
Tako da mislim da je dno dokapitalizacije 16 kn, a vrh ne znam, iako kada se pogleda book i ako se počnu monetizirati nekretnine ne bih se čudio ponovnoj dokapitalizaciji po 50kn gdje bi ušao netko strateški, ali taj je iznos trentuno glupo spominjati s obzirom gdje je sada cijena.
Tako da izgleda da ide u stečaj. 🙂

Ne nagovaram nikoga na kupnju ili prodaju VART dionica.
[/quote]

Svaka čast kolega, sve ste rekli.
I mene ne bi čudila dokapitalizacija po 5o kuma… 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Nisam mislio “skupljeni dug”, već skupljeni (odn. preneseni) gubitak.

Zanimljivo je i prisjetiti se po koliko su kupovali glavna ekipa iz top 10 i bilo bi mi čudno da oni tu nemaju u planu dosta zaraditi monitizacijom nekretnina.

A i kod naloga na prodaji se vidi da jako malo nedostaje da se cijena vrati na razine od prije x mjeseci (prvih 10-ak naloga na kupnji su unutra 0,5 kn, a na prodaji unutar 4 kn).

New Report

Close