VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Znaju braća zašto kupuju…nije sigurno zato jer će sutra vrijedit 30 kn…
Zato jer pakiraju nekome…poslivanje Varteksa je u njihovim rukama…a kupovinom dionica učvršćuju svoju poziciju…a i ne kupuju svojim novce budite sigurni…
Rekao vam je marcipan već koliko puta da ovdje nema kruha…a vi i dalje pratite braću…
Lanice, tko prodaje ovo sad po 16? Zašto nije na barem 20? A diokidini vrijedi i 50…a tek silne nekretnine…a GUP? Ajme meni…

hvala na brizi kolega … ali koliko god pisali (bilo pozitivno bilo negativno) to Vam neće puno utjecati na cijenu
samo dajte

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Isto govorim diokidini…ali nikako da shvati da je cijena i dalje tu gdi je…

@lanica
Ovdje se ne moze biti strucnjak. Ali da im je stalo do poslovanja firme vec bi poslovala, a ne posluje. Ceka se ono sto je bloger najavljivao. Vjerojatno. A onda poslovanje. Samo sto ce proci baka s kolacima.Oni jednostavno uvijek u svemu kasne u poslovanju. Toliko o strucnjacima. 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

Ah da, zaboravila sam na 200 000 irackih vojnika. Ali nema veze kada unovce nekretnine pa kada krenu u poslovanje..bez sale ovo jedino bloger moze spasiti..on im je i pomrsio racune..

Status Quo: Roll Over Lay Down

Dok ne vidim barem povećanje prihoda a to je osnov za bilo što…ja ću i dalje biti samo promatrač

A BALVANA!!! :) :) :)

Prihode nece povecati. Mogu samo prodati nekretnine i onda treba bjezati iz dionice. A kada ce to biti tesko je znati.
Braca su kupila od kaba jer se prodavalo, ali jos uvijek im puno treba da stignu blogera..nije im lako 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

Odokativno imaju vise od 5 godina vremen.ali valjda ce se ipak prije odigrati 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down

renči nisi mi odgovorila. ali nema veze. mene muči jedna druga mozgalica. ako uprava kupuje, neovisno o scenariju, kako je to loše za male dijoničare? išla sam provjeriti dijonicu i ima samo jedan rod. znači da uprava kupuje dijonice koje imaju drugi dioničari. ili? koji god scenariji u pitanju uprava dijeli sudbinu drugih malih dijoničara. ili?možda mi je logika kriva… 🙁 može odgovor nekog tko se kuži u ovo.

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Varteks u Srbiji ima lijepu imovinu. Knjigovodstvena vrijednost trgovina i robnih kuća koje su vraćene Varteksu procijenjena je na 10 milijuna eura. To vam je oko 5 eura po dionici. Varteksu je vraćeno 33 prodajna objekta, koja raspolažu s ukupno 8000 četvornih metara prodajnog i skladišnog prostora. Nešto od toga bi se uskoro moglo i u pare pretvoriti, a možda i sve. Pa ti sad vidi….

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

doktore…trk u banku po još jedan margin…prije nego ode gore tih 5 eura po dionici….

ova ekipa što je malo “naoružala” bid stoji lipu gore,lipu dolje , ali nema operative ,kupnje.moguć lažnjak.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close