VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Maloprodaja
Hrvatska
Varteks & više
ZAGREB Trg bana Jelačića 8
ZAGREB City center one, Jankomir 33
ZADAR Supernova, Ulica akcija Maslenica 1
SPLIT City center one, Vukovarska 207
SPLIT Ulica bana Jelačića 1,
VARAŽDIN Trg kralja Tomislava 3, City Centar Varteks
RIJEKA Koblerov trg bb, 051 317 667
Robne kuće VINKOVCI Duga ulica 2


@tin

Kakve lokalne trgovine???
To su prostori po cca 200-tinjak m2, i svi u jacim centrima ili su u strogom centru grada.

on se uključio i više nego dovoljno ovdje…samo za razliku od Đure, ovdje nakon restrukturiranja izostaje pozitivno poslovanje, izostaju novi poslovi i ugovori…što na Đuri nije slučaj…tamo su nakon restrukturiranja iskazali neto dobit…potpisuju ugovore i povećavaju prihode i dobit…smanjili su broj zaposlenih i sada to ima potencijala postati jedna lijepa priča…tako da je ddjh i vart uopće besmisleno uspoređivati…osim po udjelima dotičnog…


mene zanima kad ce se gosp. bloger ukljuciti u ovu pricu kao sto se ukljucio u djuru. jer kad se on ukljuci med tece bez obzira na izvjesca i financijske pokazatelje.

stabilno, uvijek jednaki gubitak


stabilno, uvijek jednaki gubitak

Na žalost još uvijek ništa bez državnih poslova i veliki problem s likvidnošću…ako se to promjeni biti će sasvim druga priča…dotad kuburenje na ovim razinama…

kupuju li članovi uprave još, ili su zadovoljni dosadašnjim ulaganjem

papir svašta trpi! čini se da je to igra na duge staze pa tko otpadne otpadne.




@neo17

vidim da vam je dosadno pa izvlačite moje stare postove….pa možetet se onda potrudit pa i izvuć kretanje cijene nakon mojeg posta…
pa ćete vidjeti da je cijena dionice isto tako narasla na 19-20 kn…da bi se upravo onako kako sam napisao i ohladila i zaronila ispod 16 kn…točnije 9.9. mogla se opet kupiti ispod 16 kn…tako da ne vidim na što aludiraš?
možeš se malo molim te pozabaviti s citatima diokidine i ostale ekipe koja ovdje već godinama pumpa i čeka 30+ kuna…koja najavljuje poslove i pozitivne kvartale…
a ja ću još jednom vam ovdje ponoviti…vidimo se kroz koji dan natrag na 15-16 kn….pustite članovima uprave nek kupuju na 18-19 kn…pa molim neo da opet onda citiraš marcipana…
pozdrav

🙂 pa samo sam te poslušao i prolistao jednu stranicu natrag. I mogo si je kupit po 15,96 na par sekundi, a što se tiče zadnje i prosječne cijene nikad nije ''zaronila'' ispod 16 kn. Ali dogovoreno, ako padne natrag na 15, citirat ću te, ali da si bio u pravu.
[/quote]

Samo pozdrav!

Vaš link …

Cijena ta dva objekta je oko 10 milijuna kuna, kazao je danas gradonačelnik Goran Habuš.


Cijena ta dva objekta je oko 10 milijuna kuna, kazao je danas gradonačelnik Goran Habuš.

mislio sam da je pisalo 100





@neo17

vidim da vam je dosadno pa izvlačite moje stare postove….pa možetet se onda potrudit pa i izvuć kretanje cijene nakon mojeg posta…
pa ćete vidjeti da je cijena dionice isto tako narasla na 19-20 kn…da bi se upravo onako kako sam napisao i ohladila i zaronila ispod 16 kn…točnije 9.9. mogla se opet kupiti ispod 16 kn…tako da ne vidim na što aludiraš?
možeš se malo molim te pozabaviti s citatima diokidine i ostale ekipe koja ovdje već godinama pumpa i čeka 30+ kuna…koja najavljuje poslove i pozitivne kvartale…
a ja ću još jednom vam ovdje ponoviti…vidimo se kroz koji dan natrag na 15-16 kn….pustite članovima uprave nek kupuju na 18-19 kn…pa molim neo da opet onda citiraš marcipana…
pozdrav

🙂 pa samo sam te poslušao i prolistao jednu stranicu natrag. I mogo si je kupit po 15,96 na par sekundi, a što se tiče zadnje i prosječne cijene nikad nije ''zaronila'' ispod 16 kn. Ali dogovoreno, ako padne natrag na 15, citirat ću te, ali da si bio u pravu.
[/quote]

Samo pozdrav!
[/quote]

Sa zakašnjenjem, već sam i zaboravio na ovo, ali red je. Pogodio si 🙂 uživaj

Prica se kako je ZARA nudila vartexu posao, i to veliki, za ovaj dio evrope i varteks to odbio …

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close