VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

je, je …super vam je to pokazatelj dečki…pogotovo kad predsjednik uprave, ujedno i glavni manager kupuju dionice…samo…upravo je managment i uprava zaslužna što varteks gomila još uvijek gubitke…i nakon otpisanih dugova i predstečajne nagodbe…
pa sada, koliko su to dobri pokazatelji, ne znam….rekao bi da vam oni i nisu najbolji pokazatelj s obzirom na poslovanje….ili su u sukobu interesa jer postoje neke materijalne činjenice, koje još nisu obznanili….ako je taj slučaj, onda moraju dostaviti to ZSE il bi mogli malo posjetit pržun…ukoliko nije, onda vam je opet ćorak…po ne znam koji put….bilo bi vam bolje da kupuje netko drugi ili treći….ali mislim da to nije slučaj…jer nitko ne bi ovu stečajušu…
ali čini mi se da oni kupuju…jer si time čuvaju radna mjesta…dokle ide…
gdje su poslovi, gdje su ugovori…samo to može ovo spasit…vrijednost nekretnina okačite maci o rep…jer ni ne znate što je sve založeno za one silne otpisane milijune i nove kredite koji su im trebali prošli puta za kupovinu sirovina i za plaće…
jel bila koja objava dobivanja većeg posla u zadnje vrijeme? nisam pratio baš….

@marcipan
Tvoji svi postovi su copy paste.

@diokidina

znači…isti smo…
kupuje ovaj-onaj…mora da vrijedi nešto…pa ću kupovat i ja…ne znam zašto…gomilaju gubitke…iz kvartala u kvartal…ne mogu izać iz minusa…
na čemu se temelji ovaj rast? jel na potpisivanju nekog teškog ugovora koji će popravit krvnu sliku?
ili opet na nekim špekulacijama?

malo si pročitajte unatrag postove na ovoj temi…ko da slušam babe s placa koje se klade…imam dojavu…ide mančester iz x u 2…
iđe varteks…iđe…samo kuda i na osnovu čega?

ne slažem se da je ask šupalj…pogledajte koliko imate dionica na asku do 20 kn…pa pogledajte koliko imate na kupnji do 15….govorimo li o tome da li je čaša napola puna ili prazna?
ono što je činjenica…a to sam vam već i prije napisao…da ide kroz nekoliko dana na malom prometu sa 20 kn…natrag na 15….kod mene na gledalici trenutno zadnja cijena je 16.87 kn…

A nekako niti tvoje ”činjenice” se ne ostvaruju 😀
Ako želiš promjenu, onda prvo počni od sebe, ali čini mi se da je izjedanje prejako 🙂

@neo17
vidim da vam je dosadno pa izvlačite moje stare postove….pa možetet se onda potrudit pa i izvuć kretanje cijene nakon mojeg posta…
pa ćete vidjeti da je cijena dionice isto tako narasla na 19-20 kn…da bi se upravo onako kako sam napisao i ohladila i zaronila ispod 16 kn…točnije 9.9. mogla se opet kupiti ispod 16 kn…tako da ne vidim na što aludiraš?
možeš se malo molim te pozabaviti s citatima diokidine i ostale ekipe koja ovdje već godinama pumpa i čeka 30+ kuna…koja najavljuje poslove i pozitivne kvartale…
a ja ću još jednom vam ovdje ponoviti…vidimo se kroz koji dan natrag na 15-16 kn….pustite članovima uprave nek kupuju na 18-19 kn…pa molim neo da opet onda citiraš marcipana…
pozdrav



@neo17

vidim da vam je dosadno pa izvlačite moje stare postove….pa možetet se onda potrudit pa i izvuć kretanje cijene nakon mojeg posta…
pa ćete vidjeti da je cijena dionice isto tako narasla na 19-20 kn…da bi se upravo onako kako sam napisao i ohladila i zaronila ispod 16 kn…točnije 9.9. mogla se opet kupiti ispod 16 kn…tako da ne vidim na što aludiraš?
možeš se malo molim te pozabaviti s citatima diokidine i ostale ekipe koja ovdje već godinama pumpa i čeka 30+ kuna…koja najavljuje poslove i pozitivne kvartale…
a ja ću još jednom vam ovdje ponoviti…vidimo se kroz koji dan natrag na 15-16 kn….pustite članovima uprave nek kupuju na 18-19 kn…pa molim neo da opet onda citiraš marcipana…
pozdrav

🙂 pa samo sam te poslušao i prolistao jednu stranicu natrag. I mogo si je kupit po 15,96 na par sekundi, a što se tiče zadnje i prosječne cijene nikad nije ”zaronila” ispod 16 kn. Ali dogovoreno, ako padne natrag na 15, citirat ću te, ali da si bio u pravu.

Skuplja se na koti od 18kn.

mene zanima kad ce se gosp. bloger ukljuciti u ovu pricu kao sto se ukljucio u djuru. jer kad se on ukljuci med tece bez obzira na izvjesca i financijske pokazatelje.


mene zanima kad ce se gosp. bloger ukljuciti u ovu pricu kao sto se ukljucio u djuru. jer kad se on ukljuci med tece bez obzira na izvjesca i financijske pokazatelje.

Prvo treba karlovačka banka iskipati svoje…a drugo mislim da bloger ovdje nije samo na broju jedan več i još negdje u prvih 10(npr broj 7)…stoga ne može kupovati značajne količine a da ne dođe u opasnost da pređe prag od 25 posto a to znači ponuda za preuzimanjem….prvo pravo pozitivno tromjesječje ili prodaja nekretnina pokrenut će otvaranje vrijednosti…ali kažem karlovačka banka ima još 100000 komada za prodaju i oni izlaze na ovoj razini…još uvijek imaju veliki problem sa likvidnošću jer iz sigurnih izvora znam da kasne s plačanjima najma za svoje trgovine i po 6 mjeseci….

@tin
Tvoja prica stoji, osim sa likvidnoscu i kasnjenje placanja najma od 6 mjeseci. Iz sigurnih inf. znam da placaju redovito najmove. Zar smatras da jedan od bilo kojih vecih centara u HR, u kojima Varteks ili bilo tko drugi ima trgovinu, dopustio da kasni vise od mjesec dana????



@tin

Tvoja prica stoji, osim sa likvidnoscu i kasnjenje placanja najma od 6 mjeseci. Iz sigurnih inf. znam da placaju redovito najmove. Zar smatras da jedan od bilo kojih vecih centara u HR, u kojima Varteks ili bilo tko drugi ima trgovinu, dopustio da kasni vise od mjesec dana????

Ne znam za veče centre ali provjeri u lokalnim trgovinama…ne iznosim ovo bez ozbiljne i provjerene informacije…i ne mislim da će to nešto negativno utjecati na trenutnu cjenu…međutim problem s likvidnošću im je trenutno najveća prepreka ozbiljnijem pomaku u poslovanju….sretno svim dioničarima

New Report

Close