VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@tin
malo jači igrač skuplja već proteklih nekoliko godina…ne znam kako to pomaže dioničarima koji su ušli u ovu stečajušu…i čekaju pomak u poslovanju…koji izostaje…a dioničari ne koriste ove valove da zarade koju kunu…
ne slažem se da je ask šupalj…pogledajte koliko imate dionica na asku do 20 kn…pa pogledajte koliko imate na kupnji do 15….govorimo li o tome da li je čaša napola puna ili prazna?
ono što je činjenica…a to sam vam već i prije napisao…da ide kroz nekoliko dana na malom prometu sa 20 kn…natrag na 15….kod mene na gledalici trenutno zadnja cijena je 16.87 kn…
Što se tiče tog zemljišta…za koje lebowski kaže da je parcelizirano…pa dajte se malo upitajte zašto je parcelizirano?
Mislite li da je Varteks silne kredite od banaka dobio na lijepe oči?
Nešto je od tih nekretnina zasigurno založeno kod banaka da su se dobili novi krediti od banaka kako bi isplatili plaće i platili sirovine…i nastavili poslovanje…
Stoga se ovdje oslanjati na ono što piše u papirima…i što je navedeno u bilanci pod dugotrajnom imovinom…je vrlo klimavo i riskantno…
Ono što je jedino sigurno…to su obveze koje se ne smanjuju…a pozitivan pomak u poslovanju, kojeg su svi očekivali da će se dogoditi sklapanjem predstečajne nagodbe, izostaje…
Na ZK ne možemo vidjeti gruntovne izvatke…jer tko zna što piše u teretovnici…zato zaboravite na oniuh 400 milja dugotrajne imovine…to se tako ne može gledati…kad je dobar dio toga već založen…



@tin

malo jači igrač skuplja već proteklih nekoliko godina…ne znam kako to pomaže dioničarima koji su ušli u ovu stečajušu…i čekaju pomak u poslovanju…koji izostaje…a dioničari ne koriste ove valove da zarade koju kunu…
ne slažem se da je ask šupalj…pogledajte koliko imate dionica na asku do 20 kn…pa pogledajte koliko imate na kupnji do 15….govorimo li o tome da li je čaša napola puna ili prazna?
ono što je činjenica…a to sam vam već i prije napisao…da ide kroz nekoliko dana na malom prometu sa 20 kn…natrag na 15….kod mene na gledalici trenutno zadnja cijena je 16.87 kn…
Što se tiče tog zemljišta…za koje lebowski kaže da je parcelizirano…pa dajte se malo upitajte zašto je parcelizirano?
Mislite li da je Varteks silne kredite od banaka dobio na lijepe oči?
Nešto je od tih nekretnina zasigurno založeno kod banaka da su se dobili novi krediti od banaka kako bi isplatili plaće i platili sirovine…i nastavili poslovanje…
Stoga se ovdje oslanjati na ono što piše u papirima…i što je navedeno u bilanci pod dugotrajnom imovinom…je vrlo klimavo i riskantno…
Ono što je jedino sigurno…to su obveze koje se ne smanjuju…a pozitivan pomak u poslovanju, kojeg su svi očekivali da će se dogoditi sklapanjem predstečajne nagodbe, izostaje…
Na ZK ne možemo vidjeti gruntovne izvatke…jer tko zna što piše u teretovnici…zato zaboravite na oniuh 400 milja dugotrajne imovine…to se tako ne može gledati…kad je dobar dio toga već založen…

…kolega sve pet…puno je tu nejasnih stvari …i ne znamo koliko je imovine točno u pitanju…međutim kao i kod DDJH…za koji su mnogi govorili da je stečajuša…kasno je kad se stvari okrenu…hoče li to biti ovdje tako..vidjet ćemo.

a gdje su sad oni koji su tvrdili da ce uskoro neke velike novosti?

trebalo bi ih blokirati…. diokidina je taj.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@danny585
oni su kao i obično vani, ali to nije nikakva velika novost

Tu sam. 🙂

Nikako da nastupi činjenica da dionica padne na 15 kn…

http://emedjimurje.rtl.hr/sponzorirani-clanci/rasprodaja-tkanina-u-varteks-di-caprio-ducanima-i-finalni-popusti-od-70
možda i ovdje krene ovakav popust

Ljetni odmor je prosao.Forum skoro da sam zaboravio.Javljam se radi pojedinaca(salju mi poruke) koji misle da sam izasao iz Varteksa.
Vec kad se javljam da i komentiram u zadnje vrijeme Varteksovo trgovanje.Varteks vec dugo vremena ima vise prodavaca nego li kupaca.Ali doslo je do promjene,imamo jakog kupca ili kupaca. Jesmo li blizu pozitivnog poslovanja ili nekog veceg poslica?!

Cestitke nasim Davis cup reprezentativcima u Varteksovim odijelima.☺http://www.vecernji.hr/moda-i-ljepota/hrvatska-davis-cup-reprezentacija-u-varteksovim-odijelima-sivanim-po-mjeri-1114088

http://www.zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/VART_stjecanje_otpustanje_2016__2992016155543.pdf

Čovjeku vrijedi …ma kuha se ovdje nešto..bilo je tu čudnih kupovina u zadnje vrijeme….


http://www.zse.hr/userdocsimages/stjecanje_otpustanje/VART_stjecanje_otpustanje_2016__2992016155543.pdf

Čovjeku vrijedi …ma kuha se ovdje nešto..bilo je tu čudnih kupovina u zadnje vrijeme….

Super, uvijek je dobra stvar kada predsjednik uprave dokupljuje jer teško je za vjerovati da bi predsjednik uprave, koji je dobro upoznat sa stanjem u tvrtci, ulupao više od pola milijuna kuna u nešto što nema budućnost.

New Report

Close