VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam ulazio po 22, zatim po 14,50. Imam prosjek oko 16,20kn i ne mislim prodavati jer znam zašto sam kupovao.


Ja sam ulazio po 22, zatim po 14,50. Imam prosjek oko 16,20kn i ne mislim prodavati jer znam zašto sam kupovao.

Upravo tako. Ako znas zasto si kupovao nema potrebe se igrati i ulaziti/izlaziti na valovima jer se lagano moze zakasniti na pravi val. Ista prica je i na ddjh i prfc (sto se mene tice). Vrijeme ce pokazati vrijednost i ne mislim prodavati u blizoj buducnosti.

jos uvijek cekamo nekakve vijesti ovdje… barem mi obicni smrtnici koji nismo u insajdu

ZSE

Ne znam što raditi ovdje. Znam što se događa ali mi ipak treba nešto više, to više Đuro je postigao i postiže a Varteksovo poslovanje mi je klimavo, zato za sad i ja samo gledam, ne znam ni sam, zbunjujuća situacija. Oprezan sam jer znam da ovo poteže snažno i na gore i na dole.

p.s. diokidina ZSE pa pratimo ali nema ništa.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Šaka željeznjaka i pokupuju sve dionice što se nude ovdje.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.


ništa već što nije viđeno na Varteksu…pretakanje iz šupljeg u prazno…
dovoljno je imati nešto novaca za investiranje…pri tome ne mislim na investitore s po 20k kuna…i da se postave nalozi na kupnju…nešto poskida s aska…i da se razbukta mašta investitorima poput diokidini i ostaloj ekipici…
a onda kreću priče o ugovorima…prodaji zemljišta i silnim kvadratima po ne znam kojim cijenama…
ništa drugo negoli dobri druk…
oni koji su pametni…i koji su ovo kupovali na 14+ kn…iskoristit će ovaj napucanac i iskrcat se i ubrat koju kunu zarade…
takvih je vrlo malo ovdje…jer imate svi prosjeke debelo iznad 50+ kn….jer ste ga kupovali i kad je bio na 200 kn…
kroz nekoliko dana će se ovo opet ohladit na malom prometu…i vidimo se opet na 14-15 kn…
zanimljivo…da kad već ne znam koji kvartal po redu izađe loše izvješće…da nema komentara od znalaca ovdje…
ali se itekako pumpa prije svake objave…
lijep pozdrav…

Interesantno razmišljanje. Imam samo jedno pitanje. Tko će točno prodavat da dođe na 14-15kn? Hvala na odgovoru

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


Interesantno razmišljanje. Imam samo jedno pitanje. Tko će točno prodavat da dođe na 14-15kn? Hvala na odgovoru

Lanice, a recite Vi meni tko će kupovat?
Jeste malo bacili oko na izvješće?
240 milijuna kuna obveza…firma koja se bavi tekstilom…gdi će oni molim Vas namaknuti te silne milijune da saniraju dugove?
Prošla su vremena kada je država imala ovdje većinski udio…kojeg je razdjelila braniteljima mukte…samo da si skine ovu stečajušu s grbače…
nema više Linića i države da gase požar ovdje…nema više predstečajne nagobde koja će ih spasit…
koliko je ono država oprostila? koliko je ubrzigano da se spasi ovo?
a koji je rezultat? gubitak na polugodišti od 7 milijuna kuna…i to sad već tako koliko dugo?
Nema pomaka u poslovanju…čak su vam i poslovni prihodi (kumulativno i tromjesečno) manji nego prošle godine…
A onda kada nema druge, onda se izvlače i razvlače vrijednosti nekretnina…pa to je priča i žvakača guma koju razvlačite ovdje već godinama…pa šta država nije napravila onda to kad je bila u mogućnosti?
a i ta cijena kvadrata…to je isto već upitno koliko se može ili ne može dobiti…
kada je firma u ovakvim problemima u kakvima je Varteks…neće nitko nuditi puno…VART ponestaje vremena…na kraju će ići i po kunu to sve što ima…jer će obveze i dugovi popapati vrijednost sve imovine….samo je pitanje vremena kada se opet neće imati za plaće….
a tko će prodavati?…pa svi vi ponosni dioničari….koji ga čekate na 30+ ili ne znam već koliko kuna…

lp



Interesantno razmišljanje. Imam samo jedno pitanje. Tko će točno prodavat da dođe na 14-15kn? Hvala na odgovoru

Lanice, a recite Vi meni tko će kupovat?
Jeste malo bacili oko na izvješće?
240 milijuna kuna obveza…firma koja se bavi tekstilom…gdi će oni molim Vas namaknuti te silne milijune da saniraju dugove?
Prošla su vremena kada je država imala ovdje većinski udio…kojeg je razdjelila braniteljima mukte…samo da si skine ovu stečajušu s grbače…
nema više Linića i države da gase požar ovdje…nema više predstečajne nagobde koja će ih spasit…
koliko je ono država oprostila? koliko je ubrzigano da se spasi ovo?
a koji je rezultat? gubitak na polugodišti od 7 milijuna kuna…i to sad već tako koliko dugo?
Nema pomaka u poslovanju…čak su vam i poslovni prihodi (kumulativno i tromjesečno) manji nego prošle godine…
A onda kada nema druge, onda se izvlače i razvlače vrijednosti nekretnina…pa to je priča i žvakača guma koju razvlačite ovdje već godinama…pa šta država nije napravila onda to kad je bila u mogućnosti?
a i ta cijena kvadrata…to je isto već upitno koliko se može ili ne može dobiti…
kada je firma u ovakvim problemima u kakvima je Varteks…neće nitko nuditi puno…VART ponestaje vremena…na kraju će ići i po kunu to sve što ima…jer će obveze i dugovi popapati vrijednost sve imovine….samo je pitanje vremena kada se opet neće imati za plaće….
a tko će prodavati?…pa svi vi ponosni dioničari….koji ga čekate na 30+ ili ne znam već koliko kuna…

lp
[/quote]

..kolega Marcipan..ako propadne biti će kako vi kažete ako se oporavi i počne poslovati pozitivno…onda će biti 50 + kuna..a što se tiče države ona je dijelila sve i svašta…to nije nikakav orijentir..vjerujem da Varteks ima svoje mjesto na tržištu ali isto tako trebaju još dosta toga posložiti..najveći problem trenutno im je likvidnost..a to bi se uskoro moglo promijeniti…


Ne znam što raditi ovdje…. a Varteksovo poslovanje mi je klimavo, zato za sad i ja samo gledam, ne znam ni sam, zbunjujuća situacija. Oprezan sam jer znam da ovo poteže snažno i na gore i na dole.

eto, izgleda da ste bili u pravu

Ovo mi se cini asset play. Koliko mora biti kvartala vartkes u.minusu da bi potrosio imovinu u nekretninama koju.ima ?
Bloger je u pravu, IMHO.Jos ako kapne koji poslic. Npr kakva veca narudzba ili lohn posao.

Status Quo: Roll Over Lay Down

VARTEKS D.D./REDOVNA DIONICA VART-R-1
Vlasnik/nositelj računa (OIB) / Suovlaštenik/imatelj VP (OIB) Stanje [%] Vrsta računa
1.
BAKIĆ NENAD (13987237540)
377.759 17,01 Osnovni račun
2.
VARTEKS D.D. (00872098033) (1/1)
183.653 8,27 Osnovni račun
3.
KARLOVAČKA BANKA D.D. KARLOVAC (08106331075)
176.566 7,95 Osnovni račun
4.
VARTEKS ESOP D.O.O. (44358386138)
159.334 7,17 Osnovni račun
5.
IGREC STJEPAN (28800452945)
134.944 6,08 Osnovni račun
6.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. (69326397242)
63.671 2,87 Skrb. račun
7.
INTERKAPITAL VRIJEDNOSNI PAPIRI D.O.O. (68481874507)
51.890 2,34 Skrb. račun
8.
KOŠĆEC ZORAN (91519386707)
48.897 2,20 Osnovni račun
9.
KOŠČEC DRAŽEN (04662244762)
39.467 1,78 Osnovni račun
10.
KOŠĆEC VLADIMIR (47024396917)
25.835 1,16 Osnovni račun
Ukupno: 1.262.016 56,83

..evo da se nađe….uskoro promjene…

New Report

Close