VART (Varteks d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska VART (Varteks d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@tin, dobro pratiš. današnje trgovanje to pokazuje

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Promet nije velik, ali ne moze dionica toliko gore bez razloga. Ovdje se ocito nesto sprema…

Moje skromno mišljenje kao iskusne sakupljačice boca je da Varteks ,glede vlasništva usudim se reći, dosta siguran od bilo kakvih nepredvidivih rasprodaja( tu govorim o banana državi). Mislim da je ovdje počeo biti vidljv nedostatak dionica na temelju čega će dionica otići barem na +2Xkn. Nadalje, rasprodaja +200.000 m2 zemljišta koje je sve samo ne poljuprivredno bi moglo riješiti problem nelikvidnosti. Mislim da nakon šta se riješi dug bude i nekaj malo ostalo :)Mislim da ljudi nisu svjesni kaj će se tu desiti. Treba samo pratiti i znati čitati jer je sve potkrijepljeno. Jedini uteg je čovjek koji , po našim vrlim znalcima na forumu, nema pojima i samo gubi lovu na burzi. 🙂 🙂 Oni čekaju fundamente i onda će početi pričati kako je 3gumbni sako nešto spektakularno…

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Na normalnom trzistu prvo bi trebale ici novosti, a onda porast cijene. A kod nas je standarno da prvo ide porast cijene a onda novosti…

e jel netko zna koliko je m2 zemljišta koje se namjenjuje prodaji? mislim da nije poljuprivredno :-). 60-70 evra? kolko je to love?sigurno par miliona evra ?uf uf da vi znate koliko boca ja moram skupiti za tu cifru…

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

Netko je ubrao novac na DDJH pa ga parkira u VART, to je novost.


Netko je ubrao novac na DDJH pa ga parkira u VART, to je novost.

Slažem se, tamo je izgleda završilo, a ovdje bi moglo krenuti.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

…..e sad …očigledno je da se nešto događa…pišem to već duže vrijeme da je netko marljivo sakupljao…ili su prodali ono zemljište za 20 milja eura o kojem se več duže kalkulira …ili je upao neki veliki posao….kako bilo …moglo bi ovo ljepo potegnuti…30 kn je Varteks već jednom dosegnuo uz daleko lošije stanje nego je to danas..može biti novi DDJH…po razvoju događanja.

ništa već što nije viđeno na Varteksu…pretakanje iz šupljeg u prazno…
dovoljno je imati nešto novaca za investiranje…pri tome ne mislim na investitore s po 20k kuna…i da se postave nalozi na kupnju…nešto poskida s aska…i da se razbukta mašta investitorima poput diokidini i ostaloj ekipici…
a onda kreću priče o ugovorima…prodaji zemljišta i silnim kvadratima po ne znam kojim cijenama…
ništa drugo negoli dobri druk…
oni koji su pametni…i koji su ovo kupovali na 14+ kn…iskoristit će ovaj napucanac i iskrcat se i ubrat koju kunu zarade…
takvih je vrlo malo ovdje…jer imate svi prosjeke debelo iznad 50+ kn….jer ste ga kupovali i kad je bio na 200 kn…
kroz nekoliko dana će se ovo opet ohladit na malom prometu…i vidimo se opet na 14-15 kn…
zanimljivo…da kad već ne znam koji kvartal po redu izađe loše izvješće…da nema komentara od znalaca ovdje…
ali se itekako pumpa prije svake objave…
lijep pozdrav…

Ja sam se iznenadio da je preskočilo 16,50, na 17,50 sam riješio sve ali ovaj koji je polomio ask do 19 kn definitivno nije blesav, taj je kupio jer nešto zna. Ja sam nažalost out, možda se i vratim ukoliko se utvrde nove materijalne činjenice.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

@marcipan
Nemam nista protiv tebe,kao ni za tebe.Ali budi jednom kratak i jasan.

Ja sam po 14 kupovao i danas po 17 izasao, ali malo sam dionica imao. Tesko je reci sto se zbiva, mozda stvarno pukne neka velika vijest i ode na 25kn. A opet, moguce je da je obicni poguranac, ali dobro organiziran. Sad je idealno vrijeme za tako nesto, sredina augusta, sezona kiselih krastavaca, mali dionicari na godisnjem….

New Report

Close